Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Боже,добре че си пуснах този мегахит на Андреа,за да се сетя,че най-големия хит в момента е със същото заглавие. Съвсем бях забравил за съществуването на песента на Алфите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Vancho каза:

Съгласен. Все повече музика се слуша от платформите. А тук един вечно "много знаещ" индивид беше казал, че видиш ли стрийминг платформите не се слушат от никой. Личи си колко е запознат и въобще какъв поглед има.

Apple music 

#2 Излъжи ме, #6 Полудяваш, #7 Ламборгини, #9 Ангелът, #13 Душо моя, #17 След 1000 жени, #18 Не ме наричай скъпа, #19 Така ни се пада, #22 Вечно свързани, #32 Катастрофа, #38 Пиян

Deezer 

#3 Полудяваш, #4 Душо моя, #5 Излъжи ме, #6 Ламборгини, #7 След 1000 жени, #11 Така ни се пада, #13 Не ме наричай скъпа, #18 Катастрофа, #20 Вечно свързани, #21 Ангелът, #26 Тръгвай си, #27 Пиян, #29 Паника, #41 Време е, #44 Добре ли си, #49 Не те забравям

Spotify 

#24 Излъжи ме, #30 Полудяваш, #33 Ламборгини, #40 Така ни се пада, #44 Пиян

Емануела пак с флоп. Предлагам нея, Джени и Анелия вече да ги пенсионираме. 

След 1000 жени е добре в епъла и дийзъра. И в Спотифай имала добри стриймвания и не знам защо още не е в класацията, но ето, че Деса този път направи слушано парче, особено като гледам колко от новите песни дори не са влезли в нито един от чартовете... 

Деса и в тези чартове е преди Емануела.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едни такива бездарници като Ария изникват да се бутат между шамарите. Че и си купува гледания на всичкото отгоре.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

След 1000 жени е добре в епъла и дийзъра. И в Спотифай имала добри стриймвания и не знам защо още не е в класацията, но ето, че Деса този път направи слушано парче, особено като гледам колко от новите песни дори не са влезли в нито един от чартовете... 

Деса и в тези чартове е преди Емануела.

Не ми харесва тая песен на Деса и не я виждам като хит. "Полудяваш" се задържа най-много в челните позиции. Въобще младите с последните си песни отвяха лидерките. "Излъжи ме" и "Полудяваш" са по-големи хитове от "Така ни се пада" и "Ламборгини". 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че ще стане точно както стана и с Гери-Никол, Тита, Дара.. преди 2-3 години всички бяха "ето кой ще измести чалга лидерките" а сега къде са?! Същото ги чака и другите, просто временни сензации са. Освен Теофиков, може би.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

След 1000 жени е добре в епъла и дийзъра. И в Спотифай имала добри стриймвания и не знам защо още не е в класацията, но ето, че Деса този път направи слушано парче, особено като гледам колко от новите песни дори не са влезли в нито един от чартовете... 

Деса и в тези чартове е преди Емануела.

В Spotify най-накрая влезе Деси, на 77-мо. Не знам защо в предните няколко дена я нямаше, в единия дори мисля, че си беше за Топ 10 или най-малко Топ 20.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Аз пък мисля че ще стане точно както стана и с Гери-Никол, Тита, Дара.. преди 2-3 години всички бяха "ето кой ще измести чалга лидерките" а сега къде са?! Същото ги чака и другите, просто временни сензации са. Освен Теофиков, може би.

Аз нямах предвид, че са им взели позициите, а че просто дуетните песни на младите се оказаха по-успешни. 

И със сигурност поп вълната си взе своето. Едва ли има много хора под 18, на които любимите им певици да са Анелия, Джена, Емануела, Емилия или някоя друга чалгарка. Масово се предпочитат изпълнители от други жанрове. Няма и помен от онова фенство, което го имаше по чалгарките през миналото десетилетие.

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.12.2019 г. от 1:15, Danger. каза:

Така ни се пада, 16-ти ден (103 000)

Ламборгини, 16-ти ден (111 000)

*в нейбъла пише 14-ти, защото 2 дни я нямаше заради бъг*

И да, знаем, че първата има и някакви от фен клипове, но все пак....

@Cally-Pressyfan'

Сега ще се явиш ли да коментираш?

Смях в залата.

Топ хит!

Ваня го надуши бързо и сега ще има хит :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ни се пада be like: 500к 400к 350к 300к 250к 200к 150к 100к

Ламборгини be like: 300к 200к 120к 120к 120к 120к 120к 112к

Галенови: Ламборгини е Х И Т!   ЗАДЪРЖАНЕТО Е НАЙ-ВАЖНОТО!!!

 

~~~иначе на мен ламборгинито ми харесва, пускам си я, мислех си че ще стане хит, но и за Яла яла хаби на Ваня си мислих пък кво стана...

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

Не ми харесва тая песен на Деса и не я виждам като хит. "Полудяваш" се задържа най-много в челните позиции. Въобще младите с последните си песни отвяха лидерките. "Излъжи ме" и "Полудяваш" са по-големи хитове от "Така ни се пада" и "Ламборгини". 

Очертава се да е хит. В никакъв случай тотален, но достатъчен, за да напомни Деса за себе си. 

На мен от И на всички като теб не ме е радвала така комерска на Деса. А аз съм от критичните и вечно недоволните. И клипа е сред най силните за годината. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбската версия на djmuri, скрий се или отивай да учиш български и да разбереш: Защо Преслава пее само за пиене, алкохол и цигари.

П.С.

Димана скоро ще пуска нова песен

новата тупалка

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DarkChild каза:

Емуто пуска някакви сърца под снимките на Преса. Да не са се сдобрили?

Еми баджаначки са все пак, не е редно да останат сърдити за дълго.:lol: А и Ема нали си хвана по-богат и по-лицеприятен от Коко, значи вече може да се сдобри с бившите му любовници.:D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Емуто пуска някакви сърца под снимките на Преса. Да не са се сдобрили?

 Къде го видя? Аз виждам само коментара на Луна "БЯГАЙТЕ КРАЧЕТА BY LUNA PRESIDENT"

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Еми баджаначки са все пак, не е редно да останат сърдити за дълго.:lol: А и Ема нали си хвана по-богат и по-лицеприятен от Коко, значи вече може да се сдобри с бившите му любовници.:D

Дано Пресли обходи и Башур

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...