Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Направо не е за вярване, че най-накрая имаме новаци, които да разбиват с по-голям интерес от утвърдените.

Тук се говори, че срока им на годност щял да бъде 2-3 години като попаджиите, но нека да си представям дали няма да е различно ако господин Продуцента и помощник-продуцентите продължат в същия дух. Или както казвах, когато тук усилено се натрапваше как поп-рапа е смачкал чалгата- в България поп-фолкът доказано е музиката с потенциал за далеч по-трайни звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Направо не е за вярване, че най-накрая имаме новаци, които да разбиват с по-голям интерес от утвърдените.

Тук се говори, че срока им на годност щял да бъде 2-3 години като попаджиите, но нека да си представям дали няма да е различно ако господин Продуцента и помощник-продуцентите продължат в същия дух. Или както казвах, когато тук усилено се натрапваше как поп-рапа е смачкал чалгата- в България поп-фолкът доказано е музиката с потенциал за далеч по-трайни звезди.

Меди ще се задържи доста повече според мен. Успя да пробие сам, всичките му песни са хитове. Сега интереса също е главно към него

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

Меди ще се задържи доста повече според мен. Успя да пробие сам, всичките му песни са хитове. Сега интереса също е главно към него

Съгласен. Той най-малкото вече си гради ниша тип Тони Стораро, което може да го изхранва години наред.

От него и Теофиков са ми очакванията за дългогодишен успех. И Лидия и Десита, макар че те е добре да пропеят и по-сериозни песни, с които да печелят по-зрелите таргети. А Малката ако си смени псевдонима също има шанс.

Силно се надявам да се направи нещо и за Данна и Ивета, които ги виждам като големи Пайнерски звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Меди доста бързо му падат гледанията на всичко, което пуска... Малко се преувеличава тук успеха му. 

 

Как в дийзър мога да видя коя песен колко стрийма има? Много дразни това, че една песен може да се води само на един артист... 

Ето днешната класация:

3. Полудяваш - Малката и Теофиков

4. Ламборгини - Галена и Фики

5. Душо моя - Емрах и Алисия

6. Излъжи ме - Лидия, Десита и Диона

7. Така ни се пада - Галин и Преслава

11. Катастрофа - Денис Теофиков

14. След 1000 жени - Деси Слава 

15. Вечно свързани - Емануела 

18. Не ме наричай скъпа - Лидия и Алисия

20. Ангелът - Цура Янева 

23. Тръгвай си - Денис Теофиков и Емилия

27. Пиян - Преслава

35. Добре ли си - Галена и Миле Китич

38. Акула - Емилия и Теофиков

42. Болка моя - Цура Янева 

47. Паника - Галена

48. Време е - Бони и Емир

55. Не те забравям - Преслава 

63. Яка е жена ти - Алисия и Лорена

65. Нова магистрала - Ломска, Илиян и Амет

67. Боже мой - Лидия и Десита

72. Гъзарка - Анелия

80. Много луд - Лидия фт Деси Слава

81. На твое място - Емрах и Тони Стораро

88. Няма упойка - Алисия и Борис Солтарийски

89. Най боли ме - Теди Ломска и Сашо Роман 

98. Зарязан - Меди

 

Прави впечатление, че Денис Теофиков и Лидия мачкат и всичко що са пуснали им е в класацията. Алисия също е сила и с 4те си дуета. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Меди не ми е много по вкуса и надали ще го слушам много в бъдеще, но, както казах, ми се струва, че той постепенно си прави ниша тип Тони Стораро или Сашо Роман. С други думи- не е от значение дали милионите му са на нивото на Топ звездите, защото песните му са широко популярни и навярно ще бъдат такива в дългосрочен план. А дискотеките и кръчмите ще го канят години наред...

Деска все пак нацели по-успешна песен от предната. Не знам дали и с Да вдигнем шум е влизала и оставала в Топовете на стрийминг платформите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Slavi каза:

Консуматорите на Дийзър очевидно са фолкманиаци. Половината класация е с чалга песни. 

Дийзър е много як, аз от скоро го ползвам. Доста по-симпатично ми е от Спотифай.😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Хитът на 2009 е направил 10 милиона в ютуб от 4 клипа

 

Алисия е тотална любимка на  бг трап изпълнителите

https://youtu.be/UKK-jTwA3MU

Иначе аз ги изброих 9 милиона от 3 клипа. Кой е четвъртия? 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mitak_94 каза:

Дийзър е много як, аз от скоро го ползвам. Доста по-симпатично ми е от Спотифай.😂

А има ли как безплатно да се ползва. Сега зареждам само припевите на траковете. А е удобна платформа и бих я ползвал. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, mitak_94 каза:

Дийзър е много як, аз от скоро го ползвам. Доста по-симпатично ми е от Спотифай.😂

Мобилното им приложение наистина е приятно и лекичко, и позволяват на безплатни потребители да търсят песни, но нямам инициатива да го ползвам, при положение че разполагам с Apple Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

А има ли как безплатно да се ползва. Сега зареждам само припевите на траковете. А е удобна платформа и бих я ползвал. 

Може, но качеството на песните ще е по-лошо и ще ти вървят реклами между песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

А има ли как безплатно да се ползва. Сега зареждам само припевите на траковете. А е удобна платформа и бих я ползвал. 

Ти на кой мобилен оператор си? Нямаш ли го включено в плана ти?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-стриймвани изпълнители в спотифай.

1. Азис - 14.8М 

2. Галена - 5.7M 

3. Тони Стораро - 4.5М

4. Преслава - 4.3М

5. Алисия 4.2М 

6. Емануела - 4.1М

7. Анелия - 3.3М

8. Галин - 2.8М 

 

?. Андреа - ?

?. Цветелина Янева - ?

За Андреа и Цура не ми излиза точно инфо но с сигурност влизат в топ 10.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Алисия е тотална любимка на  бг трап изпълнителите

https://youtu.be/UKK-jTwA3MU

Иначе аз ги изброих 9 милиона от 3 клипа. Кой е четвъртия? 

 

1,450 000

2,755 000 и 643К

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, искам и Преслава вече да почне да прави по-сериозни песни. Тва трябва да се случи докато още мачка с интерес. За да може песните й да получат по-широк отзвук. Криско успя да се превърне в по-голяма звезда от всяка една чалгарка. Дори да пусне флоп тва не му се отразява въобще на кариерата. Обикаля всичките телевизии, върти се и около Слави и успя много добре да си изгради образа в публичното пространство.

Нашите са много тъпи. 

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Beat. каза:

Дали ще мине тиража на "Да гори в любов"? 😄

 

...и това е едно от четирите палета ..." 

Само от тази снимка се вижда, че го минава 3-4 пъти :D

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен с твърденията,че Гери Никол,Тита и Криско са залезли.Да,определено има спад при тях сравнен с други години,но това е защото започнаха да правят песни с по-различно звучене.Въпреки това обаче пак държат хита на годината в лицето на "Да или не". Как си представяте песен като "Първият човек" да стане някакъв мегахит? Това би било възможно само ако гнусотии като "Ламборгини" наистина бяха заплюни и изхвърлени в коша,а не да се оценяват.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...