Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Глория направо скандализира с автобиографията си! Не очаквах да разкаже кога са и изорали градината, за връзката си с два пъти по-възрастен от нея мъж и за първия качествен секс, който е правила! Направо ме потресе, а съм едва на 42 страница. Истинска прима!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 8
  • Confused 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Палава е и Глото начи, а ние я мислим тука за скучна мадама.

Надявам се само повечето истории да не са художествена измислица, а реални случки от нейния живот.
Много ме радва, че е потвърдила историята, случила и се в едно емблематично кафе в Русе, в която набила една сервитьорка, защото и била сервирала кафето с обилно количество сол и след това и крещяла “Мразя те, не мога да те понасям”. :roll1:
 

  • Haha 7

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Амброжка. каза:

Глория направо скандализира с автобиографията си! Не очаквах да разкаже кога са и изорали градината, за връзката си с два пъти по-възрастен от нея мъж и за първия качествен секс, който е правила! Направо ме потресе, а съм едва на 42 страница. Истинска прима!

Ще се купува категорично тази книжка. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Амброжка. каза:

Глория направо скандализира с автобиографията си! Не очаквах да разкаже кога са и изорали градината, за връзката си с два пъти по-възрастен от нея мъж и за първия качествен секс, който е правила! Направо ме потресе, а съм едва на 42 страница. Истинска прима!

 

преди 18 минути, Амброжка. каза:

Надявам се само повечето истории да не са художествена измислица, а реални случки от нейния живот.
Много ме радва, че е потвърдила историята, случила и се в едно емблематично кафе в Русе, в която набила една сервитьорка, защото и била сервирала кафето с обилно количество сол и след това и крещяла “Мразя те, не мога да те понасям”. :roll1:
 

Ето с такива спойлери трябваше да се рекламира, а не с лигавите четкания от колежки! Май вярно е скандално четиво, направо да не повярва човек!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Амброжка. каза:

Надявам се само повечето истории да не са художествена измислица, а реални случки от нейния живот.
Много ме радва, че е потвърдила историята, случила и се в едно емблематично кафе в Русе, в която набила една сервитьорка, защото и била сервирала кафето с обилно количество сол и след това и крещяла “Мразя те, не мога да те понасям”. :roll1:
 

Това го е разказвала в интервюта няколко пъти! Иначе ми стана интересно, някой знае ли сайт който доставя и е чужбина? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...