Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Виж, че и Клои така го е написала :D 

Тя се държи мъжки просто

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

2.Параноя 163к

3.Излъжи ме 156к

4.Полудяваш 132к

Уааау, дебютантите просто мачкат!

Ако махнем песните на изпълнители от малцинствен произход, Пресичка е първа с "Пиян" 🌶️

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Уааау, дебютантите просто мачкат!

Ако махнем песните на изпълнители от малцинствен произход, Пресичка е първа с "Пиян" 🌶️

Трябва да проследим цифрите и в Спотифай на Да гори, защото през новогодишното тържество на сем. Кардашиян са стиймвали албума.

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Уааау, дебютантите просто мачкат!

Ако махнем песните на изпълнители от малцинствен произход, Пресичка е първа с "Пиян" 🌶️

И Ангелът умряяя

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Готова е.😄

later today че ме мързи да я пусна😂

Каква класация. 

Аз ще изчакам да излезе годишната на Попнекбъл и ще добавя фен клиповете за песни излезли през 2019 да видим кои са с най много милиони. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата среща на Паола и Сторми: 

 

1-horz.jpg

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Годишната, с която сигурно ще имам доста разминавания щото смятх и фен клиповете.

Топ 20

1. Жено бягай - 27.7М

2. Добре ли си - 18.7М

3. Няма да ми мине - 18.6М

4. Тръгвай си - 16.6М

5. Акула - 15.5М 

6. Господин директоре - 15.4М

7. Изтрезняваш ли - 15.4М

8. Пиян - 14.2М

9. Кома - 12.5М

10. Паника - 10.6М

 

11. Време е - 10.4М

12. Най-боли ме - 10.3М

13. Сърце - 10.1М

14. Болка моя - 9.9М

15. Циганче - 9.8М

16. Не ме занимавай - 9М

17. Боже мой - 8.9М

18. Така ни се пада - 8.4М

19. Спомени - 8.2М

20. Не ме оставяй - 8М

 

Усеща се липсата в топ 20 на топ имена като Джена, Емануела, Анелия, Деси, Алисия...

 

Доста адекватно. Май не си пропуснал нищо сествено. Бшагодаря за труда. Дори заслужава нова тема. Само при Така ни се пада има малко разминаване около 400ка,но дори и с тях си е на същото място. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Годишната, с която сигурно ще имам доста разминавания щото смятх и фен клиповете.

Топ 20

1. Жено бягай - 27.7М

2. Добре ли си - 18.7М

3. Няма да ми мине - 18.6М

4. Тръгвай си - 16.6М

5. Акула - 15.5М 

6. Господин директоре - 15.4М

7. Изтрезняваш ли - 15.4М

8. Пиян - 14.2М

9. Кома - 12.5М

10. Паника - 10.6М

 

Значи от пайнерските хитове хихи.... нещата са ясни.

Помниш ли преди 3-4 месеца, като те питах дали "Добре ли си" има шанс да изпревари "Няма да ми мине"? Някой пак е правил мус... ака. :3fdb8960598fa63e:

Преси извън топ 5 ли? Стига бее, значии. :sp_ike:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години на всички! Бъдете живи и здрави! 

Тази песен напълно спря да се показва отстрани, примерно пиша в търсачката “Преслава” тя изобщо не се показва. Жалко много гадно я преебават!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

За много години на всички! Бъдете живи и здрави! 

Тази песен напълно спря да се показва отстрани, примерно пиша в търсачката “Преслава” тя изобщо не се показва. Жалко много гадно я преебават!

Докладвах я за "клетви и зложелания" и я махнаха.

Ами да мисли какво пее пък в крайна сметка.🤩

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

За много години на всички! Бъдете живи и здрави! 

Тази песен напълно спря да се показва отстрани, примерно пиша в търсачката “Преслава” тя изобщо не се показва. Жалко много гадно я преебават!

Screenshot-20200101-154455-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

Ламборгини просто е пръснала тубата снощи. Около 270 хиляди гледания от двете клипчета. Да ни върви и тая година така! 

А дано и тая година да сте с такива цигански "хитове". 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с кючеците стана банално при наличието и на Сърце и Паника от същата година. Другите все едно пускат симфонии и рапсодии.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Въртележката'' в топ 50 на най-стриймваните песни в България за изминалите 24 часа (Спотифай). Единствената песен от 2018.

''Пиян'' се завръща в топ 20 на 18 място. ''Ламбо'' е 15-та.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук обаче цяла година се вменяваше, че Преслава била лидер, най-големи хитове, ала-бала. Накрая излизат класациите и Галена пак с хита на годината и ПАК с най-големия хит на Нова година.

Не е ли време да осъзнаете, че колкото и да се напъвате, всъщност излиза, че пикаете срещу вятъра?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре ли си може да е сред най гледаните песни през 2019,но нека не се забравя, че 1/3 от гледанията не са от България, каквото е и положението с Жено, бягай. В този ред на мисли когато говорим за най големия хит на годината, Добре ли си не влиза в топ 3,но да кажем, че обективно е в топ 5. Освен това да се обявява за най стриймвана в ютуб също е нелепо, при все че Азис я води с около 10 милиона, а Няма да ми мине е наравно с нея. Всъщност нито една от най стриймваните 3 песни в ютуб не влизат в реалния топ 3 хитове на 2019. Нито Жено бягай, нито Добре ли си, нито Няма да ми мине. При Азис има много гледания от чужбина и малцинствата, за да я признаем за хита на год. При Галена 1/3 от тези гледания и коментарите са от Чужбина. А за Няма да ми мине, която наистина е обичана, гледана и стриймвана песен, всички бихме се съгласили, че не е била клубен терминатое, тоест издиша по този параграф. 

@Fast, няма ли да видим най гледаните песни в България за 2019. Знам, че ти се занимсваше с този чарт. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...