Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, -A. каза:

Поредната фирма за памперси: Преслава, желаеш ли да направим една колаборация за да популяризираме нашите продукти ?

Преслава:

c8fc4c71fd9d5d1c6414da763bb5df51.gif

Недей, че е унижение да си певица и да имаш силно влияние над хората, т.е. ИНфлуенсър! 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава когато иска хит, но пък я мързи да снима видеоклип:

tenor.gif?itemid=5864283 

  • Like 1
  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Недей, че е унижение да си певица и да имаш силно влияние над хората, т.е. ИНфлуенсър! 

Още ти държи влагичка от снощи и не спираш да чепкаш темата, правейки си на ироничен ли? :3fdb8960598fa63e:

През цялата нова година да ти държи влагичка от предните 3. И така всяка следваща, докато не се пречистиш. Влагата е добър житейски урок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Още ти държи влагичка от снощи и не спираш да чепкаш темата, правейки си на ироничен ли? :3fdb8960598fa63e:

През цялата нова година да ти държи влагичка от предните 3. И така всяка следваща, докато не се пречистиш. Влагата е добър житески урок.

Невероятни разсъждения за пореден път, your mind >>>

Нека отбележим, че Преси научи тайната на тъмбнейла, жестока!

 

  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Няма да се разваля новогодишното настроение ааа

 

81208513_1455221791295907_55509480741776 

  • Haha 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, когато новият ѝ сингъл не направи 1 милион за 2 дни:

source.gif 

  • Like 1
  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Няма да се разваля новогодишното настроение ааа

 

Само яки кючечета ще се слушат днес,а някои хора с това държание ще прекарат още много пъти Коледа и Нова година във форума.:3fdb8960598fa63e:

 

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

С тебе нито някой говореше до сега, нито си намесен в разговора, но настроението ти реагира. Що така бе? Що така? :3fdb8960598fa63e: Емусион нещо има.

Разликата е в това че аз си слушам кючеци и съм в страхотен мууд в момента, докато последните дни при теб се усеща някаква злоба и лутане. Айде яша!

 

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Разликата е в това че аз си слушам кючеци и съм в страхотен мууд в момента, докато последните дни при теб се усеща някаква злоба и лутане. Айде яша.

 

Преди малко каза, че настроението ти е на път да се развали. Не знам, противоречиш си. Ти не си и от най-умните де, нормално...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Преди малко каза, че настроението ти е на път да се развали. Не знам, противоречиш си. Ти не си и от най-умните де, нормално...

Имах предвид новогодишното настроение в форума с поздравите, ама колко си разбрал.🥴

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали се е коментирало, но дали ще е трак-чудовище като първия дует? 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Не знам дали се е коментирало, но дали ще е трак-чудовище като първия дует? 

 

Аз лично нямам търпение вече. Ако песента е добра се надявам да смаже с минимум 500к за 24 часа.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...