Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, -A. каза:

Той тайно всеки ден я слуша и се моли всеки нейн трак да е хит.

 

Никак не се изненадвам, ако трябва да бъда честен, а аз ще бъда! 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Е тази година съм решила да къртя, колежки – пазете се, бурята на века идва!

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Никак не се изненадвам, ако трябва да бъда честен, а аз ще бъда! 

Коте, молитвите го насочвам в друга посока.

2018 - Най-силен дебют на годината - "Феноменален"

31 декември 2018 - "Шефката" да мине "Зоопарк" (случи се между 22:00 и 23:00 часа)

2019 - "Добре ли си" да най-силната пайнерска песен за годината.

По-натам не съм си давал зор. Все пак има и други неща освен Галена, които заслужават внимание. :derisive:

Тази година мисля да се моля Старбой да ме обича, както не е обичал досега.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Коте, молитвите го насочвам в друга посока.

2018 - Най-силен дебют на годината - "Феноменален"

31 декември 2018 - "Шефката" да мине "Зоопарк" (случи се между 22:00 и 23:00 часа)

2019 - "Добре ли си" да най-силната пайнерска песен за годината.

По-натам не съм си давал зор. Все пак има и други неща освен Галена, които заслужават внимание. :derisive:

Тази година мисля да се моля Старбой да ме обича, както не е обичал досега.

 

Keep trying, love...

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

3A66F54C-BDD9-42CF-9F49-69786866538E.png

Снощи е била най-високо от чалгата и в спотифай. @Kriminal  нещо се разбиха теориите за "сигурно купуват, никакви ги няма в другите платформи", а? 🧐😁

Месец след премиерата си преминава от среден в огромен хит май.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Снощи е била най-високо от чалгата и в спотифай. @Kriminal  нещо се разбиха теориите за "сигурно купуват, никакви ги няма в другите платформи", а? 🧐😁

Месец след премиерата си преминава от среден в огромен хит май.

Е супер, аз не я видях оня ден като я споменах, направих грешка. Радвам се, че е така, на мен и песента и клипът ми харесват! 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да се отбележи че мачка с staying power без да си налага песните, което е похвално, но не и точния потег. Трябва да се стегне в тази посока, че няма вечно да я държи.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам крадците Фики , Галена или Тони Стораро да кавърдисат това , понеже при циганите сега това е тотален хит има го и на цигански тоес оригинала е цигански!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Обаче трябва да се отбележи че мачка с staying power без да си налага песните, което е похвално, но не и точния потег. Трябва да се стегне в тази посока, че няма вечно да я държи.

Къде да ги налага, човек? Ето сега имаше възможност не само да наложи нещо старо, но и да е звездата на вечерта. Обаче се оказа в чужбина.

Не съм сигурен дали това е точно истинската причина. На предния концерт в Пловдив също беше в Америка, но бързаше да се върне и дето се вика същия или предния ден си беше дошла.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С риск да отнеса целия хит. Пиян е истинския хит на Преслава 2019 и то се видя и на нова година. Така ни се пада от друга страна като песен може да е качествена, но се оказа пълен балон. 6М за месец и втория имаше около 1.7-2. Осъзнаваме ли за какъв спад става на въпрос. Не знам дали това се дължи на интереса към двете топ имена или щото беше суша период, но...

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Очаквам крадците Фики , Галена или Тони Стораро да кавърдисат това , понеже при циганите сега това е тотален хит има го и на цигански тоес оригинала е цигански!

 

Така е. Галена е ходила в бъдещето и е изкопирала и този трак от същата певица.

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

С риск да отнеса целия хит. Пиян е истинския хит на Преслава 2019 и то се видя и на нова година. Така ни се пада от друга страна като песен може да е качествена, но се оказа пълен балон. 6М за месец и втория имаше около 1.7-2. Осъзнаваме ли за какъв спад става на въпрос. Не знам дали това се дължи на интереса към двете топ имена или щото беше суша период, но...

 

Дуетът на Преслава и Галин просто беше претоплена манджа, от първо слушане ми беше ясно, че ще стане така. Звучи като качествена, докосваща песен, ама изтъркана до болка. Чудя се Преслава с нейното набито ухо изобщо как се е забъркала в този проект.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

С риск да отнеса целия хит. Пиян е истинския хит на Преслава 2019 и то се видя и на нова година. Така ни се пада от друга страна като песен може да е качествена, но се оказа пълен балон. 6М за месец и втория имаше около 1.7-2. Осъзнаваме ли за какъв спад става на въпрос. Не знам дали това се дължи на интереса към двете топ имена или щото беше суша период, но...

 

"Добре ли си" има повече гледания от "Така ни се пада". Смятай..

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Къде да ги налага, човек? Ето сега имаше възможност не само да наложи нещо старо, но и да е звездата на вечерта. Обаче се оказа в чужбина.

Не съм сигурен дали това е точно истинската причина. На предния концерт в Пловдив също беше в Америка, но бързаше да се върне и дето се вика същия или предния ден си беше дошла.

По концертите. Пък и да им обръща повече внимание и на участията, а не просто да минават. Трябва да си оправи и контакта с почитателите в Инста. Виж дружката всяка седмица задава и отговаря на въпроси, пуска се на живо, прави игри итн... нашата от друга страна го играе недостижима.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

По концертите. Пък и да им обръща повече внимание и на участията, а не просто да минат. Трябва да си оправи и контакта с почитателите в Инста. Виж дружката всяка седмица задава и отговаря на въпроси, пуска се на живо, прави игри итн... нашата от друга страна го играе недостижима.

Не знам какво да кажа. Не знам кое е правилното....

Дали да си държиш на звездния статут или да раздаваш памперси и да си близко до народа.

Галена е наясно с нещата, знае какво се случва при колежката. За да не прави същото, явно си има причина.

Новогодишното пожеление й беше много хубаво, одеве го видях. С кеф да го лайкне човек. Хем семпло, хем истинско.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

3A66F54C-BDD9-42CF-9F49-69786866538E.png

5! ❤️

  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...