Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Прави сте, милички, Преслава не е влогърка, за да парадира с дрехи и тн. Може да прави гивауеи колкото иска, това само показва колко добър човек е тя и колко мисли за феновете. Тя си е певица, мачка с хитове жената. А някоя друга може да се прави на влогърка със съвършен инстаграм фийд, но с пореден провал...

Дори без да иска и да разбира от информатика, намират я световни звезди. Другата колкото труд да вложи,  и да се направи на анимационна героиня, просто не е толкова харизматична за да я забележат ТОП имената на светския шоубизнес. 
П. С. Замислете се, как сте, щом сравнявате една Клои Кардашиян с няква си там Гери Петкова, дето сефте чувам за нея😂

  • Like 4
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

И феновете й се кефят на това. :1000(29): Опитват се да намерят щастието в дребните неща. :1000(29):

Ми като нямат друг избор какво да правят. Абеее, щастие да има ... пък каквото такова. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Ми като нямат друг избор какво да правят. Абеее, щастие да има ... пък каквото такова. :1000(29):

Мартинчето, Мартинчето искам да е много щастлива милата. Заслужава. От толкова време го търси. :clap:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ми като нямат друг избор какво да правят. Абеее, щастие да има ... пък каквото такова. :1000(29):

Някои си избират да се кефят на Валери Йорданова, някои на Клои Кардашиян. :// Абеее, щастие да има... пък каквото такова. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Някои си избират да се кефят на Валери Йорданова, някои на Клои Кардашиян. :// Абеее, щастие да има... пък каквото такова. 

Ставаше въпрос за това, че влогърите правят клипчета ЗА ГАЛЕНА. А Преслава се е превърнала във влогър. Изгуби ти се нишката нещо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Някои си избират да се кефят на Валери Йорданова, някои на Клои Кардашиян. :// Абеее, щастие да има... пък каквото такова. 

Скъпи, абонати в канала на Гери Петкова - 117К, абонати в канала на Валери - 99К. Абонати в канала на Преслава - 34К. 

Когато някакви си влогърки имат повече абонати в ютуб от звездата на България ..

 :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мартинчето, Мартинчето искам да е много щастлива милата. Заслужава. От толкова време го търси. :clap:

Моето щастие не се увеличава или смалява спрямо успехите на Преслава, в грешка си, не зная защо намеси изобщо емусиона щастие в нещата. Ти си знаеш.

А това, че говориш в женски род - при мен тия опити за провокация не действат, против правилата е принципно, но аз точки няма да ти давам, ще го оставя на останалите модератори, ако имат време, желание.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И откога партньорство с един най-големите рекламодатели и производители на бебешки продукти в страната я принизява към влогърите? Чудите се за какво да я оплюете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Моето щастие не се увеличава или смалява спрямо успехите на Преслава, в грешка си, не зная защо намеси изобщо емусиона щастие в нещата. Ти си знаеш.

А това, че говориш в женски род - при мен тия опити за провокация не действат, против правилата е принципно, но аз точки няма да ти давам, ще го оставя на останалите модератори, ако имат време, желание.

Що за лицемерие, след като сам оставяш други хора да ти говорят в женски род? Както и ти правиш същото с тях? Тогава модераторите не ги призоваваш.

Знаеш ли какъв е един от основните ти проблеми? Не си честен пред самия себе си, поне не и пред други хора. Това се усеща и нищо добро не може да ти донесе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Скъпи, абонати в канала на Гери Петкова - 117К, абонати в канала на Валери - 99К. Абонати в канала на Преслава - 34К. 

Когато някакви си влогърки имат повече абонати в ютуб от звездата на България ..

 :3fdb8960598fa63e:

Мила,много си неадекватна днес. Каналите на Гера и Валери са от 2015,а този на Преслава е от 2018. Също така сумарно Преслава има повече гледания общо от на Петкова канала. Проверявай си информацията преди да пускаш евтини провокациики.:1000(29):

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Що за лицемерие, след като сам оставяш други хора да ти говорят в женски род? Както и ти правиш същото с тях? Тогава модераторите не ги призоваваш.

Знаеш ли какъв е един от основните ти проблеми? Не си честен пред самия себе си, поне не и пред други хора. Това се усеща и нищо добро не може да ти донесе.

Не съм дошъл на психолог, без да съм ги искал - запази си мислите за себе си. 
 

Единственият човек имащ това право е Кели, който го прави с хумористична цел дори за себе си, а не с цел обида, както ти се опита.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Не съм дошъл на психолог, без да съм ги искал - запази си мислите за себе си. 
 

Единственият човек имащ това право е Кели, който го прави с хумористична цел дори за себе си, а не с цел обида, както ти се опита.

Хаха, сега ти реши да ми казваш какво да запазя за себе си и какво не?

О, ти определяш кой има право да ти говори в женски род и кой не?  Ами meleto трябва да допълни правилата тогава, всеки потребител да посочи кой какви права имат другите над него. Иначе всеки ще си ги нагажда според ситуацията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Beat. каза:

МАГДА!!

Да! Страшен glow up, но прилича на още 10 други на тая снимка.

@VulkoIsTheBest скоро се върна от почивка и отново започваш с заяжданията. Just stop. Period

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Хаха, сега ти реши да ми казваш какво да запазя за себе си и какво не?

О, ти определяш кой има право да ти говори в женски род и кой не?  Ами meleto трябва да допълни правилата тогава, всеки потребител да посочи кой какви права имат другите над него. Иначе всеки ще си ги нагажда според ситуацията.

 

Когато се прави с целта да обидиш някого, независимо дали успешно или не - разбира се!

От мен точки както виждаш не получи, прави каквото си пожелаеш, не знам какъв ти е проблема с мен, че винаи го обръщаш на лична основа, честно казано не ме и интересува, пожелавам ти приятно изкарване утре и успешна 2020! 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Да! Страшен glow up, но прилича на още 10 други на тая снимка. 

Вчера случайно й попаднах на Инстаграма и от там видях снимката.

Преслава, Малката и Яница в едно тяло. 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Знам го клипчето. С тия фен клипове ме е яд, защото разпиляват гледанията. Така е и с "Паника" и "Добре ли си", а и не само. 

Другото клипче на "Ламбото" съм го добавила в нейбъла за да го засичаме. @meleto, приеми го... и без това вече са добавени много фен клипове. Този си прави гледания и ще влезе в топ 100. 

Дай линк, защото когато го отворих за първи път имаше под 100к и го подминах. Добавям само над 100к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Дай линк, защото когато го отворих за първи път имаше под 100к и го подминах. Добавям само над 100к.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Starboy каза:

Моето щастие не се увеличава или смалява спрямо успехите на Преслава, в грешка си, не зная защо намеси изобщо емусиона щастие в нещата. Ти си знаеш.

А това, че говориш в женски род - при мен тия опити за провокация не действат, против правилата е принципно, но аз точки няма да ти давам, ще го оставя на останалите модератори, ако имат време, желание.

Обичаме те във всякакъв род ❤️

Както казва Мая Атанасова: Щом достигнеш на върха, всички ти завиждат! 

 

  • Haha 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...