Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, meleto каза:

Песента е с 40 млн гледания. Нямаше как да я подмина. Еми и на мен не ми е  приятно, че гледам Сен Тропе и Луда по тебе, ама няма как :D Освен да се направи ретро класация и песни над 2 години да ходят там.

Нем, по добре с Роси Кирилова. Идеята за ретро класация много ще разводни смисъла на класациите. 

Защо увърташ. Просто си кажи, че си фен на Росито:laughing:

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

За Бг ще е интересно ако се измисли дневен топ 100 за годината, когато има достатъчно песни. Примерно сега за 2019. 

Това е интересна идея, ще я имам предвид. Друга идея: сравняване на песни по ден на издаване. Сравняване на песни по дни или позиция в класациите. Сравняване на изпълнители. Но всичките тези неща ще бъдат достъпни само за потребители с принос към сайта и с определен брой точки.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

За Бг ще е интересно ако се измисли дневен топ 100 за годината, когато има достатъчно песни. Примерно сега за 2019. 

Просто от годишната класация могат да се извадят всички песни от 2019 и да се подреди. Чак пък дневен... Че тя първите 2 месеца от годината няма как да се образува докато наизлязат песни. 

В края на годината можем да направим подобна справка и за 2019 и за по назад. Ще е интересно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Нем, по добре с Роси Кирилова. Идеята за ретро класация много ще разводни смисъла на класациите. 

Защо овърташ. Просто си кажи, че си фен на Росито:laughing:

 

Всъщност, винаги ми е била антипатична. :D И флегматична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Просто от годишната класация могат да се извадят всички песни от 2019 и да се подреди. Чак пък дневен... Че тя първите 2 месеца от годината няма как да се образува докато наизлязат песни. 

В края на годината можем да направим подобна справка и за 2019 и за по назад. Ще е интересно. 

Това са за 2019. До ноември включително. Едва ли някоя декемврийска ще влезе. Годишната излиза до 2ри януари май. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Всъщност, винаги ми е била антипатична. :D И флегматична.

Като малък я обожавах. С брат ми не изтъряахме брой на С любов за животните. 

А това ни беше химн в предучилищната:

:laughing:

  • Haha 1
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Senhor каза:

Аз искам да има временна годишна класация, за да виждаме във всеки един момент какво е най-гледаното през годината.

Интересно. Също и по някакъв начин да се изчислят гледанията според месеците в класацията. Иначе, старите песни ще са една идея с едни гърди напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Аз искам да има временна годишна класация, за да виждаме във всеки един момент какво е най-гледаното през годината.

+1 
През месец си вадя годишния топ 20 от YouTube за България. Ще ми бъде интересно как стоят нещата в глобален план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Това са за 2019. До ноември включително. Едва ли някоя декемврийска ще влезе. Годишната излиза до 2ри януари май. :D 

Декемврийска може да не влезе, но октомрисйка или ноемврийска могат да съберат достатъчно гледания през декември за да влезнат. Иначеня видях. Само че е само топ 40. 

 

Значи на 2 януари ще имаме съвсем обективни данни. Ще добавим и милионите от фен клиповете, за да имаме съвсем точни резултати.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Декемврийска може да не влезе, но октомрисйка или ноемврийска могат да съберат достатъчно гледания през декември за да влезнат. Иначеня видях. Само че е само топ 40. 

 

Значи на 2 януари ще имаме съвсем обективни данни. Ще добавим и милионите от фен клиповете, за да имаме съвсем точни резултати.

Теоретично още на първи през нощта ще се появят първите класации. Въпросът е колко бързо ще минат 105+ държави. България е от първите, така че сигурно до 4-5 часа ще са излезли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Клетата Емануела. Миналата година дори по-малките й хитове минаваха 8-9 милиона,а тази година май няма и една с 5М

 

Добре, че Илиян я включи в хита си Я се успокой, че да има поне среден клубен хит. 

Хич не я съжалявам. Далеч по мъчно ми е за Дженита... 2019 и е по слаба дори от на Деса, която с Вторник беше направи поне 4 милиона от 2 клипа, а за Джена и 3 милиона вече са блян... 😢

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Счетоводителката жестоки унижи Галена в опитите им за пробив извън БГ. Едва с 2 песни (с Едуард Мая и Адреналина) постигна много повече отколкото Галена преди години с мега звезди като Акцент и Фейди. Само за няколко месеца Емили е направила толкова милиони с 2та си трака, колкото Галоша за 4-5 години с големи звезди. 

 Помним ли този жалък опит в канала на Ротън? 

 

Андреа сигурно е умирала от смях. Дори и най лошия и опит за този пазар е минавал милион... Хубавото е, че Галена си разбра възможностите и бързо се отказа унижена, след като и звезди от ранга на Аксент и Фейди не успяха да и помогнат. 

  • Like 2
  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Добре, че Илиян я включи в хита си Я се успокой, че да има поне среден клубен хит. 

Хич не я съжалявам. Далеч по мъчно ми е за Дженита... 2019 и е по слаба дори от на Деса, която с Вторник беше направи поне 4 милиона от 2 клипа, а за Джена и 3 милиона вече са блян... 😢

Да,клетата Джен. Надявам се догодина отново да намери успешна линия и пак да мачка.❤

Хайде на календарите с ДЖЕН.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Kitty каза:

Взех го от любопитство, но така и не съм го чела.

А как тогава ти се е заситило любопитството, без дори да си го прочела?

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Да,клетата Джен. Надявам се догодина отново да намери успешна линия и пак да мачка.❤

Хайде на календарите с ДЖЕН.

 

Бих си го купил. Дано има кадър как се е разплула върху някоя картина. ❤️

  • Love 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Slavi каза:

Бих си го купил. Дано има кадър как се е разплула върху някоя картина. ❤️

Отивай да разказваш история под снимката и можеш да го спечелиш с автограф.

Днес между другото съм в Сандански с любимеца ти Е.,ще пАладея направо с него.🤯

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Обаче Счетоводителката жестоки унижи Галена в опитите им за пробив извън БГ. Едва с 2 песни (с Едуард Мая и Адреналина) постигна много повече отколкото Галена преди години с мега звезди като Акцент и Фейди. Само за няколко месеца Емили е направила толкова милиони с 2та си трака, колкото Галоша за 4-5 години с големи звезди. 

 Помним ли този жалък опит в канала на Ротън? 

 

Андреа сигурно е умирала от смях. Дори и най лошия и опит за този пазар е минавал милион... Хубавото е, че Галена си разбра възможностите и бързо се отказа унижена, след като и звезди от ранга на Аксент и Фейди не успяха да и помогнат. 

Че не й се получи е така, но чак унижена едва ли е била. Сигурно затова Фейди я уважи и дойде в Бг, а Аксент я искал обратно в студиото през 2017 за нова песен. Да не забравим и още една певица която има много повече провали на англ, испански итн..😁😉

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Slavi каза:

Обаче Счетоводителката жестоки унижи Галена в опитите им за пробив извън БГ. Едва с 2 песни (с Едуард Мая и Адреналина) постигна много повече отколкото Галена преди години с мега звезди като Акцент и Фейди. Само за няколко месеца Емили е направила толкова милиони с 2та си трака, колкото Галоша за 4-5 години с големи звезди. 

 Помним ли този жалък опит в канала на Ротън? 

 

Андреа сигурно е умирала от смях. Дори и най лошия и опит за този пазар е минавал милион... Хубавото е, че Галена си разбра възможностите и бързо се отказа унижена, след като и звезди от ранга на Аксент и Фейди не успяха да и помогнат. 

Teqeiro има над 10 млн

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...