Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Kitty каза:

Аз си го купувах понякога, но още ме е яд, че изпуснах специалния брой за Деси Слава.:cry2:

Иначе имам броевете за Анелия, Андреа, Вероника, Веселин Маринов, Галена, Гергана, Глория, Елена, имам втория брой за Емилия (първия го изпуснах), Камелия, двата за Мария, Преслава, втория за Райна (много ме е яд, че изпуснах първия), Тони Дачева, Цветелина Янева. Имам и всички празнични броеве, без този за новата 2008 година.:cry2:

От обикновените ме е яд, и че изпуснах този със заглавие "За какво си завиждт певците".:cry2:

Имала си специалния брой за Андреа. Ще се окажеш тайна фенка... 🤣 

  • Haha 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

@mitak_94 Милата Джен отново с флоп. Плача.😥

Като видях, че Илиян я е изместил от трендинг, позеленях! Той вече и по гледания я е минал. Ужасия! Ама чак флоп - не мисля. 😂
Снощи бях на участието и в Илевън. Уникална! 🥰 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, mitak_94 каза:

Като видях, че Илиян я е изместил от трендинг, позеленях! Той вече и по гледания я е минал. Ужасия! Ама чак флоп - не мисля. 😂
Снощи бях на участието и в Илевън. Уникална! 🥰 

Честно казано нейната песен и тази на Деси не ги спирам. 

Не знам,то при Джени няма средно положение в повечето случаи..или е мегахит или флоп.😥 Всички нови песни са я минали мисля,дори оная повърня с Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Slavi каза:

Набичили Деса, Ивана, Кали и Глория с дебютантите... И накрая Фики и Галин. Никаква мисъл и концепция в създаването им. 

Без Райна, Галена, Преслава, Джена, Емилия, Емануела?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само един ден до Коцееее в Бургас- от Несебър директно в Бургас :g2::g2::g2::g2::yoji::heart:

Снощи в Благоевград, утре в Несебър и направо в Бургас. :P

Миналата година Коце на 21.12 беше в Бургас и го посетих и пак имаше история там. 

79385061_2744334765617022_6027213140750499840_o.jpgMin

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.12.2019 г. от 19:08, zai4eto82 каза:

Има голяма травма от детството си, когато родителите й се развеждат. Баща й бил алкохолик, биел е майка й. Майка с месеци се е борила за Глория и брат й по съдилищата. Майка й от самото начало е повярвала, че Глория ще стане голяма. Баба й и дядо й са я отгледали с брат й. Глория много обича баба си и се грижи за нея- прави й подаръци, водила е на почивки, заведения ,масажи. Глория винаги държи да е точна и не закъснява за интервюта, участия. Ако някой закъснее го чакала 15 мин от уважение и си тръгвала. Който я уважавал ще дойде казва. С Илия Загоров били голяма любов- Симона не била планирана, била изненадана като била бременна, била е само на 23. Имала е тежко раждане, на системи. 10 години Глория е гледала майка си, но с майка й са много различни, въпреки че много често се допитва за съвети до нея и брат си. Купила й апартамент на майка си, но много я обича и уважава, затова на всеки концерт винаги майка й е на почит. За първия си албум разказва как го е пуснала на Митко Димитров в хотелската стая и той в началото не искал да го издава, защото кой щял да слуша тези песни за майката, децата, бащата, но Глория му казала да издаде албума й и той взе, че стана най-продавания албум на годината.. Тя си измислила музиката, текстовете повечето и нейна идея била видеокасетата на албума. Споменава , че избягва участия в клубовете заради баса, здравето й е по-важно, въпреки, че пее в някои клубове, но предпочита концертите. Тя винаги държи на нейния си стил, никога няма да изпее песни, които не харесва. Антон Стефанов казва, че Глория отделяла по 2 часа следе всеки концерт за феновете да се снима с тях, автографи, а някои фенове, които не са й близки даже ги пускала в дома си и че изобщо не била надменна и надута. Говори за премеждия по време на пътувания и аз една овца дето й я подарили ,а тя не искала да я вземе, ама за да не обиди хората я взели и после пуснали в едно село. Горе-долу това си спомням до 111-та страница докъдето съм. 

Давай още, тамън ша спестя 5 кинта от купуването на книгата (не че доставят в чужбина, нали) 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Beat. каза:

То тва мноо хубуу, ма що са на толкоз лъскава хартия и не се продават направо навити на руло? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, xroflx9 каза:

Честно казано нейната песен и тази на Деси не ги спирам. 

Не знам,то при Джени няма средно положение в повечето случаи..или е мегахит или флоп.😥 Всички нови песни са я минали мисля,дори оная повърня с Меди.

Е жестока е на Ваня и Меди. Меди е голям! :D 

Снощи един приятел целува ръка на Джен. Викам си "е сега му разби устичката", ама не. 😂 Човечна, достойна, прекрасна!😍

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, mitak_94 каза:

Е жестока е на Ваня и Меди. Меди е голям! :D

Снощи един приятел целува ръка на Джен. Викам си "е сега му разби устичката", ама не. 😂 Човечна, достойна, прекрасна!😍

Уникална! Просто ДЖЕН!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.12.2019 г. от 13:38, Slavi каза:

Обаче след като изтриха клиповете на Така ни се пада, този беше с 300ка,а за 10ина дни е с 511,което значи че прави по 20ка дневни... 

 

Хита продължава да мачка с гледания на фен клипове. 

Какъв хит ти гони??? дори не стана и сезонно хитче?!?!?

хитът на есента е ,ИЗЛЪЖИ МЕ, скоро ще минат и скучния дует на Галин и Преси-Джексъна

 

ОЩЕ ЕДИН НЕУСПЕШЕН ДУЕТ В КАРИЕРАТА НА ПРЕСЛАВА

- КРАЛИЦА НА ФЛОП-ДУЕТИТЕ

xub09ZU.gif

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Donatella каза:

Какъв хит ти гони??? дори не стана и сезонно хитче?!?!?

хитът на есента е ,ИЗЛЪЖИ МЕ, скоро ще минат и скучния дует на Галин и Преси-Джексъна

 

ОЩЕ ЕДИН НЕУСПЕШЕН ДУЕТ В КАРИЕРАТА НА ПРЕСЛАВА

- КРАЛИЦА НА ФЛОП-ДУЕТИТЕ

xub09ZU.gif

Мило, коментирай че същата "Излъжи ме" вече прави по-малко гледания от песента на мадамата от гифа.🥰

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Мило, коментирай че същата "Излъжи ме" вече прави по-малко гледания от песента на мадамата от гифа.🥰

Както каза Десс навремето, толкова цигани ли има?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Мило, коментирай че същата "Излъжи ме" вече прави по-малко гледания от песента на мадамата от гифа.🥰

Аман начи с тия гледания! 

Иначе напълно в реда на нещата поредния Зоопарк да омръзне скоростно. Да ходят да кавърдисват нещо друго на Аня, докато не са я налазили Галена и Пришития нос!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах Атограф от концерта на Планета. Това Янева е много неприятно и фалшиво същество. Така ми се иска Пеевски да и набие шута да я видим тогава каква звезда е. Анелия за сметка на това е много готина. Напълно заслужено обра овациите. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Donatella каза:

Какъв хит ти гони??? дори не стана и сезонно хитче?!?!?

хитът на есента е ,ИЗЛЪЖИ МЕ, скоро ще минат и скучния дует на Галин и Преси-Джексъна

 

ОЩЕ ЕДИН НЕУСПЕШЕН ДУЕТ В КАРИЕРАТА НА ПРЕСЛАВА

- КРАЛИЦА НА ФЛОП-ДУЕТИТЕ

xub09ZU.gif

Над 8 милиона и 60ка лайка за Така ни се пада за по малко от 2 месеца. Тежко ли ти е, кажи? 

 

Така ни се пада хит на есента, а Излъжи ме хит на зимата. Най голям самостоятелен хит на 2019 - Пиян. Депресията ти е напълно разбираема. 

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Willy каза:

Мило, коментирай че същата "Излъжи ме" вече прави по-малко гледания от песента на мадамата от гифа.🥰

Не ми е хубаво да разбивам мечти преди коледните празници, но Излъжи ме прави по 10 ка от фен клип. Така че пак е над Ламбото. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

@Slavi ти ли ди добавил Мики Маус към дневната класация на попнейбъла?🤣🤣🤣

Не, разбира се, но бях потресен като я видях в класацията. Странно ми е, че @meletoя е одобрил, впредвид това, пе Роси Кирилива не фигурира като изпълнител във въпросното видео... 

 

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Не, разбира се, но бях потресен като я видях в класацията. Странно ми е, че @meletoя е одобрил, впредвид това, пе Роси Кирилива не фигурира като изпълнител във въпросното видео... 

 

 

То в много видеа не присъстват изпълнители. И Десислава като е фийч я слагаме в песните... Не разбирам какъв е проблемът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Не, разбира се, но бях потресен като я видях в класацията. Странно ми е, че @meletoя е одобрил, впредвид това, пе Роси Кирилива не фигурира като изпълнител във въпросното видео... 

 

 

Държава,в която детските песнички правят по 20к дневно не може да бъде унищожена!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

То в много видеа не присъстват изпълнители. И Десислава като е фийч я слагаме в песните... Не разбирам какъв е проблемът?

Проблем чак не е, но е неприятно да гледаме Росица Кирилова всеки ден в дневната... И това ще е завинаги... 

По принцип съм забелязал, че не одобряваш песни, в които не присъсъва като име артиста. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Проблем чак не е, но е неприятно да гледаме Росица Кирилова всеки ден в дневната... И това ще е завинаги... 

По принцип съм забелязал, че не одобряваш песни, в които не присъсъва като име артиста. 

Песента е с 40 млн гледания. Нямаше как да я подмина. Еми и на мен не ми е  приятно, че гледам Сен Тропе и Луда по тебе, ама няма как :D Освен да се направи ретро класация и песни над 2 години да ходят там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...