Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, zai4eto82 каза:

Много кофти са орязали историята на новия клип на Коце от Фен Тв, както и финала на клипа не дават. Язък за труда на Коце и екипа му. Коце трябва да им се скара на Фен. Добре, че ев клипа в канала му, че да се разбере, че има история. 

Със сигурност той им е дал такава версия. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Със сигурност той им е дал такава версия. 

Едва ли. На Лияна- Шамар също са орязали финала. По City TV пък колко песни съм ги гледала изрязани. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Едва ли. На Лияна- Шамар също са орязали финала. По City TV пък колко песни съм ги гледала изрязани. 

това не е без съгласието на изпълнителите. Ако не ги устройва, да не си излъчват продукцията. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Beat. каза:

Набичили Деса, Ивана, Кали и Глория с дебютантите... И накрая Фики и Галин. Никаква мисъл и концепция в създаването им. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тоя досадник Стораро пак пуснал песен. Хайде стига вече, бе. Докога ?!?!?!

https://signal.bg/промо-тони-стораро-емигрант/

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Kriminal каза:

Каква е разликата между регуларния брой на Нов фолк и специален брой на Нов фолк за Глория?

Принципно си беше най-нормално списание (май е магазин на сръбски?), съдържаше последни новини, интервюта, снимки, анкети, класации. Но имаше и специални броеве, които бяха посветени изцяло на един изпълнител, с подробни интервюта, разкази на колеги и близки, плакати и прочие. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Принципно си беше най-нормално списание (май е магазин на сръбски?), съдържаше последни новини, интервюта, снимки, анкети, класации. Но имаше и специални броеве, които бяха посветени изцяло на един изпълнител, с подробни интервюта, разкази на колеги и близки, плакати и прочие. 

...и диск обикновено - беше си отвсякъде "яката раЛта", защото дисковете бяха луксозна стока онези години и за 3,60 си беше далавера, пък било то и с микс от бай Джери.

Аз имах точно два броя изобщо и двата бяха такива специални - за Мара и за Камелия. Към днешна дата са в графата "Кво си си въобразявал?".

  • Haha 3
  • Angry 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Blueberry каза:

Принципно си беше най-нормално списание (май е магазин на сръбски?), съдържаше последни новини, интервюта, снимки, анкети, класации. Но имаше и специални броеве, които бяха посветени изцяло на един изпълнител, с подробни интервюта, разкази на колеги и близки, плакати и прочие. 

Да, на сръбски е магазин, браво. Аз написах ли нещо грешно, че да превеждаш или?😂

Иначе бях саркастичен заради Марго Лозанова и обекта на обсесията й, примата Глория.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Да, на сръбски е магазин, браво. Аз написах ли нещо грешно, че да превеждаш или?😂

Иначе бях саркастичен заради Марго Лозанова и обекта на обсесията й, примата Глория.

 Нее, просто се сетих, че знам думата и на сръбски :D Ти пишеш много по-правилно от доста хора, които живеят тук и са учили езика 12 години в училище ;) 

Мислех, че наистина не знаеш, защото списанието го няма от 10-тина години. Но да, DarkChild правилно ти е отговорил, че в нормалните броеве понякога се пишеше и за простосмъртни :D 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

 Нее, просто се сетих, че знам думата и на сръбски :D Ти пишеш много по-правилно от доста хора, които живеят тук и са учили езика 12 години в училище ;) 

Мислех, че наистина не знаеш, защото списанието го няма от 10-тина години. Но да, DarkChild правилно ти е отговорил, че в нормалните броеве понякога се пишеше и за простосмъртни :D 

Мерси

Не го четох, но от този уникален пост който прочетох схванах доста за какво списание става дума и каква е тази Марго:

http://skandalite.blogspot.com/2013/03/blog-post_17.html

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

Галя: Направихме 18 години!

Мария: Вие направихте 18 години, да са ви честити!

Спирам със спама след този пост - На 32.07 започва Императрицата: "Пълнолетйету на наащъ и вааш' тиливизя кво да кажъъъ хъхъ имоцяя винъгии многу силнъъ" Много е сладка😍

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си го купувах понякога, но още ме е яд, че изпуснах специалния брой за Деси Слава.:cry2:

Иначе имам броевете за Анелия, Андреа, Вероника, Веселин Маринов, Галена, Гергана, Глория, Елена, имам втория брой за Емилия (първия го изпуснах), Камелия, двата за Мария, Преслава, втория за Райна (много ме е яд, че изпуснах първия), Тони Дачева, Цветелина Янева. Имам и всички празнични броеве, без този за новата 2008 година.:cry2:

От обикновените ме е яд, и че изпуснах този със заглавие "За какво си завиждт певците".:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...