Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ивана стана Певица на 2001, защото искам да подчертая за пореден път днес - предизвикваше истерии с песните си, дори и през 2001... А вие тука ми спорите за 2003. Представате си публиката колко готова е била отново да възцари тази, която е ибрала 2 години по-рано. Тогава беше само загатното какво би могла да предложи Ивана. И през 2003 вече абсолютно изргина, а вие тука ми спорите за "Лабиринти" и "Не заслужаваш". Алоо! Бях там - да, песните на Глория се оцениха и станаха популярни. Лидерът беше друг обаче. И за разлика от Емануела или която и да е била друга, можеше да пее като змей. Как да дадат наградата на Глория?

Годината си е била на Рени цялостно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, pacho каза:

Глория с изложи с последната си песен и клип. Особено в текста. Още вчера мислех да напиша прогнозата си, че Ивана ще изяде Глория откъм гледания, но реших да не ги сравнявам.

Глория пусна тази боза с несвързан текст като пилотна песен на албум и в период, в който издава автобиографична книга. Нищо не е както трябва и както го е правела преди.

300 пъти по-добре да беше снимала "Очите не лъжат", която ще надмине и баладата. А някакъв си 1 месец преди тези случки пусна 1 песен след едногодишно затишие - не виждам никаква логика и последователност и е отчайващо това.

Не само последната не струва, ами и пред последната - "Любима" или както се казваше. Има хиляда подобни песни и клипове. За последните 5 години при Глория само "Любовта настоява" е нещо по-класно и добро. Останалото е боза до боза, даже не им помня заглавията.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

3. Какво са направили повечето за да изпъкнат от матрицата ? (Айде Глория пак казваме тук е направила: концерти, рецитали по мероприятия, продажби, революция в клиповете). Но останалите са си били пълни котви, които са давали по - малко пари от Ивана и затова са получили по - малко. 

Рени е направила това, което си изброил за Глория. Защо винаги името и се изпуска удобно? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

Алисия е от 2001, но нещата й потръгнаха след 2004. 

 

Това й беше първият хит. Преди това само средно популярни песни вадеше.

През 2002 имаше "Няма да те дам", която беше голям хит.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Годината си е била на Рени цялостно. 

В топ 5 може и да я впишем, но категорична лидерка абсурд. "Влюбих се опасно" е голям хит, но мога да ти изброя 10 по-големи за този период.

  • Like 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Ако трябва да подредите ГИКД по симпатии и любими тракове, как би бил вашия топ 4?

Ивана, Десислава

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Cally-Pressyfan' каза:

През 2002 имаше "Няма да те дам", която беше голям хит.

 

Не се знае масово. Никога не е била по класации и тн. По онова време, ФенТВ не съществуваше... а когато тръгна телевизията, като рейтинг бяха в топ 25, докато Планета беше в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май оправиха проблема с видеото на Емилия.

Дано песента стане хит. Ганев отдавна не беше правил толкова зарибяваща мелодия. Все пак е от топ хита ''ПОМОЩ'' на Преслава. Поздрав @Denis.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Амброжка. каза:

В топ 5 може и да я впишем, но категорична лидерка абсурд. "Влюбих се опасно" е голям хит, но мога да ти изброя 10 по-големи за този период.

Не случайно написах цялостно, защото наградата би следвало да се дава за количеството и успеха на работата през въпросната година. А за хитовете, Соня Немска не стана певица на 2013. 

Почти наравно с Влюбих се опасно е и И за теб ли е така, а първата е била фурор. Клипа също е революционен и е бил ефекта уау. Същата година прави концерт в 1 наНДК, първия концерт на стадион (Враца) и турне из страната. Паралелно с това влиза в топ 10 по продажби в Сърбия при такава конкуренция, а у нас съм сигурен, че е била на първите места. Песента и Мерцедес от 2001 е наградена и има 12 милиона гледания, а по-гледана от тази година няма. Даже от Планета снимат филм за Рени в края на годината. 

Победителката има една Грешна нощ, която излиза зимата. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Май оправиха проблема с видеото на Емилия.

Дано песента стане хит. Ганев отдавна не беше правил толкова зарибяваща мелодия. Все пак е от топ хита ''ПОМОЩ'' на Преслава. Поздрав @Denis.

Всички останали: "Дано направя поне милион гледания за месец!"

Емилия в дует с грък в нов канал: "Дано достигна 100K за седмица!"

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се почна да се споменава, че песента на Счвтоводителката е с грък.. и какво от това? На много песни това не им попречи - Ксафника, в Моро Му дори припева е на гръцки. Това са само жалки оправдания, защото Счетоводителката си беше повярвала прекалено много, а сега си се върна там, където принадлежи - никъде, дори извън топ 20. Ако Акула и Тръгвай си бяха провали - Денис щеше да бъде виновен за това, нали така?

  • Like 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Starboy каза:

Как се почна да се споменава, че песента на Счвтоводителката е с грък.. и какво от това? На много песни това не им попречи - Ксафника, в Моро Му дори припева е на гръцки. Това са само жалки оправдания, защото Счетоводителката си беше повярвала прекалено много, а сега си се върна там, където принадлежи - никъде, дори извън топ 20. Ако Акула и Тръгвай си бяха провали - Денис щеше да бъде виновен за това, нали така?

Според мен това, че половината песен масовия българин не може да си я запее и си няма идея за какво става въпрос, си оказва влияние. Ксафника си беше ударен комерс, това на Ема не е. В Моро му хората някак си успяха да научат гръцката част, но и тя е по-комерсиална от новата на Счети. Много са причините за слабия успех: бавно темпо; банално звучене отпреди десетина години; дует с неизвестен грък, половината текст не е на български; нов канал с малко абонати. Нали и с настройките нещо били сгафили, може би малоумното заглавие и абсурдни визии също са допринесли... Абе тотал щета, по-добре да си беше останала само с двата БГ дуета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Ковачка мачкаше със скандални проекти в началото на 21 век! Препоръчително е да се запознаете с творчеството и моментално! 

 

  • Like 1
  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, -A. каза:

''Пиян'' за последните 24 часа е направила около 40к. Тази жена разбива тази година.

Дорис Бали жена ли е?

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Кралица Ковачка мачкаше със скандални проекти в началото на 21 век! Препоръчително е да се запознаете с творчеството и моментално! 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Tва пък Тихо ми пази дори не беше кой знае къв хит, кво сте го забутали. Чак сега обърнах внимание. 

Абе, беше си хит. Дори се приемаше за топ 3 на Галените хитове заедно с "Утешителна награда" и "Знам диагнозата" (до преди ударната поредица "Спри ме" - "Пак ли" - "Дай ми" - "Кой").

Тогава цялата държава се тресеше и от "Палатка", и от "Тупалка", и от "Йо-Йо". Друг е въпроса, че към днешната дата събират прах в архива и никой не ги помни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо ми пази беше топ хит от онова време.

С днешна дата не знам колко се помни. Като помня Влез на Янева какъв провал се оказа като я изпя на концерт преди 2-3 години...

Като цяло Галена няма много хитове, останали във времето. Утешителна награда и Кой може би са една идея разпознаваеми... 

Хавана Тропикана и Пей сърце вече се забравиха. 

То само като се замисля, че тя самостоятелни ретро хитове няма... Преслава поне има Лъжа е + ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...