Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Проблема на Глория е, че остави песните й да се забравят и прави тъпи песни в момента. 2003 тя е станала певица на годината, взела е най - много пари от участия, албуми и участия в чужбина. Както казах, проблема е, че днес е кота 0, не че преди 10 години е била топ 2 или топ 1. На никой не му пука за 2003, но за 2020 и тя и Ивана трябва да се замислят къде са. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Уау! Прекрасни и много смислени думи. Почти си припомних какво е да обичаш Преслава.

Чак се изненадах и аз. :1000(29): 

Винаги съм смятала, че Преслава харесва Ивана повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Защо обвинявате Ивана не мога да разбера, че си била направила договора, както на нея й изнася? Вие чувате ли се? Живеем в пазарна икономика и свободна държава - Ивана взимала 60%. Ще взима колкото си реши  и за колкото се разберат с шефа. Камелия и Глория, като са толкова отворени, защо не продължиха да правят като старите големи хитове? А? Нима някой ги караше нарочна да правят тъпи песни?

Ивана я обвиняват изпълнителите, а не публиката. Тя им развали добрите договори. Оцеляха само 2 с първоначалните си - Глория и Камелия. Което автоматично изключва дискусия кои са най-големите, най-успелите и най-можещите. Съжалявам за поколенията след тях, но масово се оказаха конюнктурни избухвания с различен период на гаранция. Без Пайнер повечето от тях не могат и от страх за кариерите подписват това, което той им сложи на масата.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, foxy_vd каза:

Ивана я обвиняват изпълнителите, а не публиката. Тя им развали добрите договори. Оцеляха само 2 с първоначалните си - Глория и Камелия. Което автоматично изключва дискусия кои са най-големите, най-успелите и най-можещите. Съжалявам за поколенията след тях, но масово се оказаха конюнктурни избухвания с различен период на гаранция. Без Пайнер повечето от тях не могат и от страх за кариерите подписват това, което той им сложи на масата.  

Отговори с имена. Коя според теб заслужаваше да е певица на 2002, а на 2003 ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема на Глория е, че остави песните й да се забравят и прави тъпи песни в момента. 2003 тя е станала певица на годината, взела е най - много пари от участия, албуми и участия в чужбина. Както казах, проблема е, че днес е кота 0, не че преди 10 години е била топ 2 или топ 1. На никой не му пука за 2003, но за 2020 и тя и Ивана трябва да се замислят къде са. 

 

Много вярно и за съжаление си мисля, че тази книга идва малко късно....

Преслава, ако смята да издава, да се замисли преди да е станала на 41-42, за да може да има истински интерес към книгата и да предизвика бум. Малките не се вълнуват от разкази за Еми Стамболова и Володя Стоянов.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Отговори с имена. Коя според теб заслужаваше да е певица на 2002, а на 2003 ? 

2002 е повече от ясна - Камелия! За мен двата най-големи хита на 2003 са "погледни ме във очите и "Само мене нямаш", значи Анелия. Всичко останало е конюнктурна фирмена политика, с цел налагане на повече имена.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Много вярно и за съжаление си мисля, че тази книга идва малко късно....

Преслава, ако смята да издава, да се замисли преди да е станала на 41-42, за да може да има истински интерес към книгата и да предизвика бум. Малките не се вълнуват от разкази за Еми Стамболова и Володя Стоянов.

Проблема не е в липсата на интерес, а в това, че Глория не издава книга, а интервю на нов фолк. Вместо да си кажа нещата както са: беше мутра, ма го обичах. С Фильо си кръшкахме, кво що. Тя говори глупости. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой държи да се правят сравнения нека изпълнителите излязат с хитовете си от съответните години и сами ще видите разликите. Няма смисъл да изброяваме сега, нали?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема не е в липсата на интерес, а в това, че Глория не издава книга, а интервю на нов фолк. Вместо да си кажа нещата както са: беше мутра, ма го обичах. С Фильо си кръшкахме, кво що. Тя говори глупости. 

Проблем е, човек, защото никой 20 годишен няма дори да се замисли да купи биографията на Глория, но за Преслава ще се намерят немалко. Схвана ми мисълта...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Проблем е, човек, защото никой 20 годишен няма дори да се замили да купи биографията на Глория, но за Преслава ще се намерят немалко. Схвана ми мисълта...

И тва го има. Квото такова. Ама го има и другото, ако беше скандализирала с побоищата, с мутрите и т.н. сички щеха да си я купят да четат сеир, схвана ми мисълта. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

И тва го има. Квото такова. Ама го има и другото, ако беше скандализирала с побоищата, с мутрите и т.н. сички щеха да си я купят да четат сеир, схвана ми мисълта. 

Да, но щяха да са умрели тьотки, а не готини 20 годишни. Схвана ми мисълта.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Да, но щяха да са умрели тьотки, а не готини 20 годишни. Схвана ми мисълта.

Е готини 20 годишни няма да си купят и на Преслава. По - скоро ще са царици и драма куинс, схвана ми мисълта. Ака. такива дето пеят водка с утеха пред огледалото с роклята на мама. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Какво преговаря бе? Та тя е на 35. Изчакайте да стане на 45, колкото Глория. Тогава за какви излагации ще става на въпрос.:roll1:

Глория още на 32 почна с излагации ала "Приличам ли на вятъра".

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, обаче е информирана, че се коментира, че няма хитове. И като гледам хич не и дреме. Знае си нейното...Било коментирано от залязли колеги.. оле, ще падна! :roll1:

20191227_210911.jpg.46af7ec3e87bc7f8ce9019a7365cc04a.jpg

  • Thanks 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е готини 20 годишни няма да си купят и на Преслава. По - скоро ще са царици и драма куинс, схвана ми мисълта. Ака. такива дето пеят водка с утеха пред огледалото с роклята на мама. 

Не е задължително изобщо. Има и готини хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Глория още на 32 почна с излагации ала "Приличам ли на вятъра".

Глория до 36 чатка едни от най-емблематичните песни за годината, така че тихичко. Има още малко време.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Преси толкова харесва Гло, почваме и ние! Още утре ще закупя новия ѝ албум, както и книгата!

Stream Glo for pure skin ❤️ 

 

  • Haha 3
  • Love 2
  • Angry 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Starboy каза:

Щом Преси толкова харесва Гло, почваме и ние! Още утре ще закупя новия ѝ албум, както и книгата!

Stream Glo for pure skin ❤️ 

 

И албумът ще й купиш, ти луд ли си? :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

И албумът ще й купиш, ти луд ли си? :roll1:

Да! Жалко, че в Бг не правят плочи, иначе щях да дам 80 лева, за да се насладя максимално на този блян, наречен Глория.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Какво се е случило с просякинята на поп-фолка? :roll1:

 

Ети ги днес тези, които си ги мериха с Глория едно време и се опитваха да я катурнат с големите си вимета от трона, ама не. Тази в дадени моменти й беше като клонинг.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Да! Жалко, че в Бг не правят плочи, иначе щях да дам 80 лева, за да се насладя максимално на този блян, наречен Глория.

След това ще кажеш, че имаш нужда и някой да те укроти и тогава не знам вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...