Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Виж ся, нека си го кажем. Пресето е живия пример как се правят нещата. Вместо да хленчи като Глория или Ивана, тя направо отива в преговорни отношения и оправя положението. Тя е човек на действията, не на реването. Тук поне няма как да го отрече никой. Жената си договаря нещата и знае какво иска. Просто, кратко, отчно - отчасти затва и е толко време на върха. 

Какво преговаря бе? Та тя е на 35. Изчакайте да стане на 45, колкото Глория. Тогава за какви излагации ще става на въпрос.:roll1:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Накрая помня, че каза "За финал на този тъп концерт..." :lol: 

 

Верно ли Преса е подвикнала това на микрофонаааа? Ако да, мигом ми се издига фочите! :D

  • Like 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво преговаря бе? Та тя е на 35. Изчакайте да стане на 45, колкото Глория. Тогава за какви излагации ще става на въпрос.:roll1:

Ще е култово да обяви, че прекратява кариерата си, с пост в Инстаграм! :D

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Danny каза:

Да кажа и още нещо, с което ми се издигна в очите - в книгата е позволила да се коментират и не толкова удобни теми за нея, като например концерта Мура Мега, с това показва че не е маниачката която се опитват да я изкарат повечето хора. И не на последно място - Глория е адски колегиална, винаги е възприемала конкуренцията по градивен начин. Да, има си недостатъците като всеки един, но и със сигурност е достоен за уважение изпълнител и човек.

Абсолютно е така. Тя затова и е постигнала толкова много и е най-уважаваната попфолк певица в България. Било е така и продължава да е така. Глория някак си е еталон за класа, колкото и налудничева да е самата тя на моменти.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ще е култово да обяви, че прекратява кариерата си, с пост в Инстаграм! :D

Нее, абсурд. Как ще я прекрати бе човек, тя има най-успешната кариера от 100 години. Няма да я прекрати, но това нас би трябвало само да ни радва. Не enjoy-ваш ли филма до тоя момент? Той направо си е да си вземеш пуканките.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Нее, абсурд. Как ще я прекрати бе човек, тя има най-успешната кариера от 100 години. Няма да я прекрати, но това нас би трябвало само да ни радва. Не enjoy-ваш ли филма до тоя момент? Той направо си е да си вземеш пуканките.

Имах предвид Преса. Не вярвам да понесе да не е любимка вече... Ще я задоволи ли според теб ниво Кали? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Имах предвид Преса. Не вярвам да понесе да не е любимка вече... Ще я задоволи ли според теб ниво Кали? 

А какъв друг избор има? Глория не си ли задоволява със статута си "Глория"? Просто ще си продължи живота и ще продължи да се бори да изкарва пари. Глория нали се сещаш колко е изкарала от турнето си, участията и книгата. Изглежда ми като печеливша жена. И Преслава ще е такава. Какво да прави, да стане шивачка ли? :roll1:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

А какъв друг избор има? Глория не си ли задоволява със статута си "Глория"? Просто ще си продължи живота и ще продължи да се бори да изкарва пари. Глория нали се сещаш колко е изкарала от турнето си, участията и книгата. Изглежда ми като печеливша жена. И Преслава ще е такава. Какво да прави, да стане шивачка ли? :roll1:

Да се пенсионира на 45 и да си гледа живота, да отдава апартаменти под наем :D

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Да се пенсионира на 45 и да си гледа живота, да отдава апартаменти под наем :D

А не очакваш ли с нетърпение как след 45 ще се превръща в извънземно все повече? Накрая ще си смени псведовнима на Донатела В. За да е интересна на аудиторията.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам коя заслужавала да е певица на 2003 най много, но няма да забравя как и на двете церемонии се викаше Деси при обявяването на категорията. 

Иначе несъмнено Къв си ти бе и Шампанско и сълзи се слушаха масово, а не могс да кажа същото за Феникс и Крепост. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Не знам коя заслужавала да е певица на 2003 най много, но няма да забравя как и на двете церемонии се викаше Деси при обявяването на категорията. 

Иначе несъмнено Къв си ти бе и Шампанско и сълзи се слушаха масово, а не могс да кажа същото за Феникс и Крепост. 

Боже докъде стигнахме...Заради един цитат от книга започнахме да говорим за събития от хиляда деветстотин и балканската война.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По времето за което говорите бях луда, дори леко фанатична фенка на Глория. Беше ми тотална любимка и дори се дразнех на Ивана заради това, че толкова бързо взе да я измества. Това обаче не ми пречи да призная успехите на Ивана, особено сега, когато гледам съвсем различно на нещата от позицията на по-зрял човек. 

Наградата на Ивана е напълно заслужена. Изказванията на Глория и вашата позиция тук, показват, че едва ли не е трябвало да се даде пожизнено тази награда на Глория, защото имала много успехи... Само че @VulkoIsTheBest го каза много точно - това е награда която се дава за постиженията през конкретна година. Много добре си спомням каква истерия предизвикваха песните на Ивана тогава. Тези на Глория може да са ми харесвали повече, но тук личните ни пристрастия нямат значение. Масово песните на Ивана бяха по-харесвани. "Не заслужаваш", "Феникс", "Очакване", "Крепост" са уникални песни, но не са били по-големи хитове от "Шампанско и сълзи", "Къв си ти, бе" и другите на Ивана. Лично аз не харесвам "Къв си ти, бе", но тази песен беше много по-голям хит от тези на Глория. Песните на Ивана се носеха като химна от всяка крачка. Хората около мен откачаха по тях. Тогава прекарвах голяма част от времето си във Варна и контактувах с достатъчно хора, навсякъде където излизахме гърмеше Ивана. 

Повечето тук които обяснявате, че тогава Глория е била по-заслужила, дори не сте нейни фенове. Изглежда така, сякаш ви е трудно да убедите себе си в това което казвате, а какво остава да го направите с останалите четящи. Просто фактите са си факти. Може да съм обожавала Глория тогава, но не мога да си кривя душата пред истината. Не случайно после обявиха Ивана за мега звезда и мисля, че и за певица на десетилетието. И по концертите се виждаше коя е с по-голям прием, а нали приема е някакъв фактор все пак. А концерта на Глория за който говорите е нормално да има интерес, все пак това е самостоятелен концерт и е нормално да напълни залата с нейни фенове, които да пеят и да се кефят. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Да се пенсионира на 45 и да си гледа живота, да отдава апартаменти под наем :D

Ти луд ли си? Преслава ще е следващата Лили Иванова. Ще пее до 100 години, да е жива и здрава. :1000(29):

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.12.2019 г. от 13:24, VulkoIsTheBest каза:

Иначе - Глория издала биографична книгаааааа.

Някой чете ли я? Какво се случва, разкажете.

Няма да питам какво стана с биографичната книга на Камелия. Тя първо трябва да се научи да пише.

Ти да не си от тези, които мислят, че звездите сами си пишат книгите? :1000(29):

Има си биографи за тая работа бре пич. На Лили Иванова примерно бе Мартин Карбовски. Ще се радвам, ако той е и на Камелия. В тази връзка, ако нещо научите за чалгата ще е от книга на Камелия. Но тогава днешните звездици най-вероятно ще са приключили с кариерите си. Бях го предвидил някъде приз 2008 година, че ще е под звуците на "Луда по тебе", но сгреших. Към днешна дата пенсионирането ще е а`компанирано от "Името ти". Някак библейско звучи, а и няма и грам, ама грам съмниние, че това е най-големият хит в чалгата от "Хабиби" насам. На 6 банкета и 4 дискотеки след тях, се убедих през този декември.

Иначе, поздравления за Пешо и Цонка. :3: Глория им е отделила по 1 страничка в книгата си. :thumbup: Което за летопис под редакцията на Маргарита Лозанова е и логично и някак мило. Можеше да удари яко с книгата Глория, но тя както обикновено не ме изненада и просто направи един по-обемист "Нов фолк", стилът е "Нов фолк", изказът е "Нов фолк", а истинският живот на Глория е някак между другото, а не акцент в собствената и биографична книга.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Това сериозно ли? Хахахах

Абсолютно. Да не забравяме, че там Глорче за първи път разхвърля дрешки и се гънеше под звуците на каба зурните. Паметен проект! 
И все пак препоръчвам на всеки чалга фен да си вземе книгата на Глория. Описани са детайлно много моменти на върхове и падения в нейната кариера. Едни от най-интересните неща, които прочетох са за няколкомесечен период през 1999 година, в който е отменяла участия за три месеца напред и е била в голяма депресия заради качени килограми ; разкази за изтощаването от нощния живот и припаданията по концерти ; детайлно е обяснила и причините за раздялата с Фильо ; за албум, който е била против да пусне на пазара, но Пайнера я е натиснал. Спирам до тук, че после няма да ви е интересно.:1000(29):

Изобщо има неща, които не очаквах да сподели, но се радвам, че е проявила смелост и е повдигнала завесите за много теми, които вълнуват почитателите и, и не само.

  • Like 1
  • Thanks 3

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Изобщо има неща, които не очаквах да сподели, но се радвам, че е проявила смелост и е повдигнала завесите за много теми, които вълнуват почитателите и, и не само.

Общо взето нищо не е повдигнала. Основният извод, който остава след прочитането на книгата е, че обвинява целия свят за това, че не е взела достатъчно награди от ТВ Планета. Не можела да си отговори на простия въпрос: - Защо?

Е аз ли да и прочета договора с Панер? Там пише 75:25% за нея, толкова и от касети, дискове, рекламни материали и клипове. Ако бе дала 60% на Пайнера (като Ивана) в края на 2002 година, когато се разбра, че Деса напуска, а Кама посмъртно няма да си пипне договора, Ивана нямаше да има нито една награда "Певица на годината". Всичко щеше да бъде за Глория. Кой пръв спомена за "троянския кон" в Сигнал+ преди 9-10 години? Защо Глория не потвърди причината, за своето недоволство? Аз знам защо, но няма да се карам с "кралските" за неща от преди 15 години....   

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Преслава е включена в книгата с разказ за Глория. Още не съм почнала да я чета, прегледах само, но ми се струва, че е интересна. :D

Ще бъда благодарен ако някой ми изпрати сканове на ЛС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, foxy_vd каза:

Иначе, поздравления за Пешо и Цонка. :3: Глория им е отделила по 1 страничка в книгата си. :thumbup: Което за летопис под редакцията на Маргарита Лозанова е и логично и някак мило. Можеше да удари яко с книгата Глория, но тя както обикновено не ме изненада и просто направи един по-обемист "Нов фолк", стилът е "Нов фолк", изказът е "Нов фолк", а истинският живот на Глория е някак между другото, а не акцент в собствената и биографична книга.

 

:roll1::roll1::roll1:

Припадам! Точно и аз същото си мислех, но не беше толкова цветущо казано. Обемист вариант на Нов Фолк вика. :1000(29): Ем Ло се прави на скандалната биографичка, пред която звездите изплакват душите си... OMG, тихо! Пореден стерилна и неадекватна-живееща си в собсвтен свят Глория. Ако ще пишеш биография на живота и кариерата си, избери някой скандален, известен журналист или писател. Та ти си Глория. Потресен съм.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Амброжка. каза:

Абсолютно. Да не забравяме, че там Глорче за първи път разхвърля дрешки и се гънеше под звуците на каба зурните. Паметен проект! 
И все пак препоръчвам на всеки чалга фен да си вземе книгата на Глория. Описани са детайлно много моменти на върхове и падения в нейната кариера. Едни от най-интересните неща, които прочетох са за няколкомесечен период през 1999 година, в който е отменяла участия за три месеца напред и е била в голяма депресия заради качени килограми ; разкази за изтощаването от нощния живот и припаданията по концерти ; детайлно е обяснила и причините за раздялата с Фильо ; за албум, който е била против да пусне на пазара, но Пайнера я е натиснал. Спирам до тук, че после няма да ви е интересно.:1000(29):

Изобщо има неща, които не очаквах да сподели, но се радвам, че е проявила смелост и е повдигнала завесите за много теми, които вълнуват почитателите и, и не само.

Прекрасно повишаваш интереса. На мен ми е много интересно. Стела няма ли да ми я подариш за Коледа, алоо, Шефката!?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Прекрасно повишаваш интереса. На мен ми е много интересно. Стела няма ли да ми я подариш за Коледа, алоо, Шефката!?

Разбира се, мисля да ти я донеса лично. :3fdb8960598fa63e: 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, foxy_vd каза:

Общо взето нищо не е повдигнала. Основният извод, който остава след прочитането на книгата е, че обвинява целия свят за това, че не е взела достатъчно награди от ТВ Планета. Не можела да си отговори на простия въпрос: - Защо?

Е аз ли да и прочета договора с Панер? Там пише 75:25% за нея, толкова и от касети, дискове, рекламни материали и клипове. Ако бе дала 60% на Пайнера (като Ивана) в края на 2002 година, когато се разбра, че Деса напуска, а Кама посмъртно няма да си пипне договора, Ивана нямаше да има нито една награда "Певица на годината". Всичко щеше да бъде за Глория. Кой пръв спомена за "троянския кон" в Сигнал+ преди 9-10 години? Защо Глория не потвърди причината, за своето недоволство? Аз знам защо, но няма да се карам с "кралските" за неща от преди 15 години....   

Защо обвинявате Ивана не мога да разбера, че си била направила договора, както на нея й изнася? Вие чувате ли се? Живеем в пазарна икономика и свободна държава - Ивана взимала 60%. Ще взима колкото си реши  и за колкото се разберат с шефа. Камелия и Глория, като са толкова отворени, защо не продължиха да правят като старите големи хитове? А? Нима някой ги караше нарочно да правят тъпи песни?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...