Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, meleto каза:

То само като се замисля, че тя самостоятелни ретро хитове няма... Преслава поне има Лъжа е + ?

Дяволско желание, Водка с утеха, Новата ти .... :3fdb8960598fa63e:

Галена просто не закачи от този период до 2007, когато още се правеха шлагери. Тогава беше на едно ниво с Биляна и Хабиби. След това нейната кариера тръгна нагоре, когато навлязоха дискотечния бийт и Интернет ерата.

п.с. Ванча мачка с новата песен - близо 150 000 гледания за ден и половина. Сега ще е супер, ако влезе в Трендинг точно за Нова година, когато се генерират най-много гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насладете се на хита на 2019 ❤️ Прекрасен ден и целувки!

Който да вметна още не е излязъл от Топ 50 в Спотифай!

  • Love 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Да си припомним един истински мегахит от 2010.

Иначе изобщо не се изненадвам за "Пиян" Аз лично забравих за кой път ме зарибява отново.

@Putin ❤️❤️❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пицарчето мачка с вкус, Танче, кажи му да слуша трака от Спотифай или Ютуб. Защото много скоро ще почне да праска по 20 милиона на Да гори и Не се изтриваш, следващата ще бъде Пиян и трябва процеса да се ускори. ❤️ 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan', мислиш ли, че сингъла "Пада звезда" беше един ритуал в който облечена в бяло, като монарх-жрица, прокле всичката конкуренция да залезе, след което се почна с ударна поредица от мегахитове?

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как да го опиша,но дано ме разберете..в "Пиян" когато Преси пее "Капка по капка..." има нещо като забързване а ла някое кючече,което на слушалки или в клуб звучи супер яко,зарибяващо и разбиващо.❤

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Runevski каза:

Не случайно написах цялостно, защото наградата би следвало да се дава за количеството и успеха на работата през въпросната година. А за хитовете, Соня Немска не стана певица на 2013. 

Почти наравно с Влюбих се опасно е и И за теб ли е така, а първата е била фурор. Клипа също е революционен и е бил ефекта уау. Същата година прави концерт в 1 наНДК, първия концерт на стадион (Враца) и турне из страната. Паралелно с това влиза в топ 10 по продажби в Сърбия при такава конкуренция, а у нас съм сигурен, че е била на първите места. Песента и Мерцедес от 2001 е наградена и има 12 милиона гледания, а по-гледана от тази година няма. Даже от Планета снимат филм за Рени в края на годината. 

Победителката има една Грешна нощ, която излиза зимата. 

Знаех си, че по традиция забравяме някой като говорим за онези години. Съгласен съм, че Рени заслужаваше Певица и за 2000, и за 2001. Никоя друга нямаше пробив в две държави в онези времена на чалгата, дори само това е достатъчно постижение.

преди 7 минути, Starboy каза:

Насладете се на хита на 2019 ❤️ Прекрасен ден и целувки!

Който да вметна още не е излязъл от Топ 50 в Спотифай!

Мисля, че за първи път от Пей сърце насам имаме толкова изявен претендент за Песен на годината. Дори аз цяло лято бях зарибен по нея. Иска ми се обаче съвременните чалга хитове на годината да се доближаваха до нивото на популярност на старата Пиян. Пак добре за жанра, че се надигна доста мощно през 2019.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Мисля, че за първи път от Пей сърце насам имаме толкова изявен претендент за Песен на годината. Дори аз цяло лято бях зарибен по нея. Иска ми се обаче съвременните чалга хитове на годината да се доближаваха до нивото на популярност на старата Пиян. Пак добре за жанра, че се надигна доста мощно през 2019.

my brain: don't do it, don't do it

Me: 2018 - Да гори в любов, 2017 - Не се изтриваш

 

Screenshot-20191210-130830-Chrome.jpg

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях се притеснил,че Андреа и тази година ще скандализира без участие на Нова година,но сега видях,че ще е във Велинград.🤯

@Slavi да ти готвя ли,да ти чистя ли или направо да те почвам?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да не отбележа, че на последните снимки, които е качила изглежда прекрасно. Вече ми е странна като я гледам със стария нос, новия е едно талисманче, което обичаме и подкрепяме.

  • Haha 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

my brain: don't do it, don't do it

Me: 2018 - Да гори в любов, 2017 - Не се изтриваш

 

Screenshot-20191210-130830-Chrome.jpg

Имаха си голяма конкуренция тези парчета, не бяха толкова категорични песни на годината, като Пиян.

Пак се завърнаха на върха двете вещици- каква досада, както пеят една от Малките им нови конкурентки и реалния номер 1 за годината.:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, mitak_94 каза:

Ако не беше албумът, "Пиян" сигурно да е навъртяла 16 милиона вече.😂 Наистина "уникална е тя".💗

Няма съмнение,че това са двете кралици на чалгата. Само Андреа липсва,дано направят трио.

Screenshot_20191228-132652_Instagram.jpg

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Няма съмнение,че това са двете кралици на чалгата. Само Андреа липсва,дано направят трио.

Screenshot_20191228-132652_Instagram.jpg

Ех, като разбрах, че са записали дует бях в екстаз!🥰 Дано пак направят нещо. Не знам Андри дали ще бъде желана за трио след като намеси Джени в скандала с "Димитре, Димитре..."...😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, mitak_94 каза:

Ех, като разбрах, че са записали дует бях в екстаз!🥰 Дано пак направят нещо. Не знам Андри дали ще бъде желана за трио след като намеси Джени в скандала с "Димитре, Димитре..."...😂

Така е,сигурно е паднала в очите на жестоката Джен,но вярвам,че Преси ще ги сдобри в името на доброто дело.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Така е,сигурно е паднала в очите на жестоката Джен,но вярвам,че Преси ще ги сдобри в името на доброто дело.

 

  • Haha 3
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Така е,сигурно е паднала в очите на жестоката Джен,но вярвам,че Преси ще ги сдобри в името на доброто дело.

Ох, Джен... за пореден път е забравила паролата на профила си, с който влиза в страницата си. Каза, че този път ще си напише имейла и паролата на стената в тях:

Джен: Трябва да си направя нов профил, но нямам време сега.

Аз: Ама защо?

Джен: НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В СТРАНИЦАТА, КАК ЗАЩО?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

@Cally-Pressyfan', мислиш ли, че сингъла "Пада звезда" беше един ритуал в който облечена в бяло, като монарх-жрица, прокле всичката конкуренция да залезе, след което се почна с ударна поредица от мегахитове?

Абсолютно!

Но има и друго - рефренът "Пада звезда - ти пожела!" - може да е бил призив към Галена, все едно че Галена е пожелала да падне звезда, a.k.a. звездата е Преси! И след това заклинанието - "Мойта звезда дето изгря всичките нощи ще ти съсипе" ❤️

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сестрата на Джен: Здраве–

Джен:

 

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

 

Тази песен кърти с почти 300 хил. в страницата и, а я качих през май. Не знам дали е разбрала, че съм я качил. Сигурно ако види, ще я изтрие.😂

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Няма съмнение,че това са двете кралици на чалгата. Само Андреа липсва,дано направят трио.

Screenshot_20191228-132652_Instagram.jpg

Толкова любима да ми е тази песен. Бруталнаа!! Музиката и отсвира са един път!

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не й стигна, че наемаше хора да освиркват конкуренцията, че крадеше куп чужди награди, че променяха правилата специално заради нея или че наградите се закриха заради нея и мъжката й версия, или пък че започна да купува гледания като видя, че със статуетки вече няма да се получи... ами и ритуали и тъмни магии е правила.

Truly the Witch of pop-folk!

20191228_134633.jpg.3ee94b82d56ecdfa662343df8f91b174.jpg

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...