Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Beat. каза:

*Как живееш, когато знаеш, че съсипваш живота на някого?*

Аз:

SociableJaggedAmericanbobtail-size_restricted.gif

Подобно мислене е много елементарно, злобно и долно.

Аз не съм такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Подобно мислене е много елементарно, злобно и долно.

Аз не съм такава.

Ти си монахиня, знаем те. Колкото до Мария роклята й е страхотна и е от колекцията на Есил Дюран за концерта на Планета. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Ти си монахиня, знаем те. Колкото до Мария роклята й е страхотна и е от колекцията на Есил Дюран за концерта на Планета. 

Каква монахиня? Аз не бих си позволила да съсипя живота на някого, както онуй нещо направи с мен.

Ти да не би да одобряваш това, което направи Емилия на Анелия преди време - открадна мъжа и?:1000(17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Ти си монахиня, знаем те. Колкото до Мария роклята й е страхотна и е от колекцията на Есил Дюран за концерта на Планета. 

Няма да е зле да се обуздаеш малко. Бъди като Кити.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Каква монахиня? Аз не бих си позволила да съсипя живота на някого, както онуй нещо направи с мен.

Ти да не би да одобряваш това, което направи Емилия на Анелия преди време - открадна мъжа и?:1000(17):

Едва ли го е откраднала. Един мъж като ходи при друга значи нещо му липосва и си го намира другаде. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Каква монахиня? Аз не бих си позволила да съсипя живота на някого, както онуй нещо направи с мен.

Ти да не би да одобряваш това, което направи Емилия на Анелия преди време - открадна мъжа и?:1000(17):

Не знаеш ли, че Зайка дълго време беше любовница?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Каква монахиня? Аз не бих си позволила да съсипя живота на някого, както онуй нещо направи с мен.

Ти да не би да одобряваш това, което направи Емилия на Анелия преди време - открадна мъжа и?:1000(17):

 ДА НЕ И' Е СЕСТРА?

#ПролетниХитовеНаДесетилетието

 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Едва ли го е откраднала. Един мъж като ходи при друга значи нещо му липосва и си го намира другаде. 

Какво да му липсва с такава красива жена и съпруга като Анелия? Акъл явно. Красива, талантлива, чаровна, готина, роди му красиво детенце............... За какво му беше това Барби, Емилия? Барбитата обикновено не са особено умни. Могат само да се усмихват, и до там.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:

 ДА НЕ И' Е СЕСТРА?

#ПролетниХитовеНаДесетилетието

 

Има едно нещо, наречено колегиални и професионални отношения. Не се пъхаш в личния живот на колегите си и не им подлагаш крак, не е редно да спиш с мъжа на колежка!

Това, като го коментирахме във форума на "Планета", в папката на Анелия, изведнъж налетяха Емилиеви и неоснователно ни обвиниха, че сме обиждали Емилия. А ние всъщност само обсъждахме нейно интервю, бяхме възмутени от постъпката и и съжалявахме Ани. Изкараха Ани тъп и проста. То щото Емилия кипи от интелект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Ти нормална ли си? Психопатката си ти, че само знаеш да критикуваш хората, а не си била и с един мъж и дори те мързи да работиш. Малоумна шматка. 

Критикувам дребситата със сбърканите представи за морал.

Не съм била с мъж по вина на същество, с мислене като твоето.

А не работя, защото ми е забранена физическа работа.

Поздравче:

https://www.vbox7.com/play:e8ba3340

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Kitty каза:

На Коцьо ли? Само за него пише, звучи като влюбена в тоя идиот.

Зайка да не е онази психопатка, дето едно време преследваше Коцьо и Райна сериозно се беше изплашила?

УМИРАМ!

:roll1::roll1::roll1:

Райна дори изпяла тази прочута реплика на Ема!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Досега хората да са умряли с твоето мислене. Стой си до края на живота без секс- то и затова си винаги крива, защото няма кой да те изпразни. Ти си много сбъркана. Незрящ човек спечели онзи ден в България търси талант, а твоето е само оправдания, че ти било забранено да работиш. Колко хора с проблеми съм виждала и са постигнали доста отколкото ти да се самосъжаляваш само. Твоето е мързел просто, но ти не можеш да го осъзнаеш. 

Ще стоя до края на живота си без секс заради онова злобно същество. Ако не беше тя, сега животът ми щеше да е много различен.

Колкото до реалититата, нямам им грам доверие, там всичко е нагласено.

Ако имаше истинска интеграция на хората с увреждания в обществото, щеше и да се говори на темата за хората с увреждания и секса. И за това, че е дискриминация да очакват от нас да се женим за себеподобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Ще стоя до края на живота си без секс заради онова злобно същество. Ако не беше тя, сега животът ми щеше да е много различен.

Колкото до реалититата, нямам им грам доверие, там всичко е нагласено.

Ако имаше истинска интеграция на хората с увреждания в обществото, щеше и да се говори на темата за хората с увреждания и секса. И за това, че е дискриминация да очакват от нас да се женим за себеподобни.

Отивай в психиатрия, там ще те оправят. откачалка. 

Ама толкова си жалка. В днешно време навсякъде можеш да се запознаеш. Щяла да седи без секс до края на живота си, божеее. Наистина си ненормална. Сигурно си много нервна без секс. 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

На Коцьо ли? Само за него пише, звучи като влюбена в тоя идиот.

Зайка да не е онази психопатка, дето едно време преследваше Коцьо и Райна сериозно се беше изплашила?

 

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Ти нормална ли си? Психопатката си ти, че само знаеш да критикуваш хората, а не си била и с един мъж и дори те мързи да работиш. Малоумна шматка. 

Вземи си един мъж и се успокой малко, монахиня такава- моралната патка. Пази боже от такива. 

 

2CE26DB2-EE2A-4587-A272-C2121CA55F20.jpeg

 

  • Haha 5

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Не, някакъв чичка от кв. Меден рудник.

Това пък откъде го измисли. Аз нямам никой в Меден Рудник и никога не съм живяла и там, дори не го познавам този комплекс. Нещо си сбъркал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:
преди 1 час, Kitty каза:

А не работя, защото ми е забранена физическа работа.

 

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Стой си до края на живота без секс- то и затова си винаги крива, защото няма кой да те изпразни. 

 

tenor.gif

  • Haha 3
  • Angry 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...