Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Beat. каза:

Имам лоши новини. Текстът няма да на Джена. :( 

Но музиката ще е Велислав Драганински, интересно.

Не е голям проблем това че текста не е неин. Кралица Джен сигурно се е подсигурила да ни остави неща над които да размишляваме в самото произведение.

Този режисьор Виктор Антонов новият Люси ли е? Половината чалга работи с него+Гери Никол. Сравнително хубави клипове прави пък и вече е крайно време такива като Люси и Скерлев да се пенсионират!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Този режисьор Виктор Антонов новият Люси ли е? Половината чалга работи с него+Гери Никол. Сравнително хубави клипове прави пък и вече е крайно време такива като Люси и Скерлев да се пенсионират!

Режисьорът на този клип е. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди да излезе новата на Джен, изслушайте тази стойностна песен:

"Време е да се напиеш, после грубо да ме биеш."

She invented toxic masculinity.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена след шедьовъра Горкото момиче как можа да пусне това нещо? Но все пак си е иконата на десетилетието!

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Джен. Не изневери на турското и кича. По автентична от всякога

 

Музиката и текста са много силни, но от аранжимента има още какво да се желае. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9, @retr0, @Slavi мигом коментирайте хита на СТОЛЕТИЕТО. Знае се коя изпълнителка ще се коментира в следващите месеци отново, новата вълна ще залее всички ни отново. Аз още съм в някаква кататония и не мога да съзная какво е станало... 

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ударна песен от Джена, с добро видео (и не го казвам на шега :D ). Само мазните откъси са излишни. Да ти се догади от това безкрайно угаждане на дискотеките. Както би казала самата тя- аман, аман.

@xroflx9, ще взема да преосмисля предложението ти коя да ми е новата любимка (това вече на шега). :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

@xroflx9, @retr0, @Slavi мигом коментирайте хита на СТОЛЕТИЕТО. Знае се коя изпълнителка ще се коментира в следващите месеци отново, новата вълна ще залее всички ни отново. Аз още съм в някаква кататония и не мога да съзная какво е станало... 

 

В момента от вълнение ми идва да се разчекна в най близката галерия въруу някоя картина или паметник на културата, така че и охраната да не може да ме спре. 

Джен е достойна да възпитава пидрастващите. Многи съм развълнуван все още и трудно синтезирам и оформям изречения. Извинете ме. 

Трябваше в  края на клипа със спрей да напише върху картината Джена или СМЪРТ! 

Screenshot_20191029_162423_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Доста ударна песен от Джена, с добро видео (и не го казвам на шега :D ). Само мазните откъси са излишни. Да ти се догади от това безкрайно угаждане на дискотеките. Както би казала самата тя- аман, аман.

@xroflx9, ще взема да преосмисля предложението ти коя да ми е новата любимка (това вече на шега). :D

Защо на шега. Нова ДесиСлава мачка Дърта Десислсва със стил и музика. Достойна заместничка:clap:

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Slavi каза:

Защо на шега. Нова ДесиСлава мачка Дърта Десислсва със стил и музика. Достойна заместничка:clap:

Това на Джен действително е по-добро от всичко на ромската ни любимка след Ангелите плачат. Може би само с Вторник беше са на кантар.

И във връзка с това може би е знак, че Джена издава клипа си във вторник. Време е за прехода ми от старото към новото!

Моят глас дори не потрепера... Не ме болеше, когато зарязах Деси Слава за The New Generation Dess!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

@xroflx9, @retr0, @Slavi мигом коментирайте хита на СТОЛЕТИЕТО. Знае се коя изпълнителка ще се коментира в следващите месеци отново, новата вълна ще залее всички ни отново. Аз още съм в някаква кататония и не мога да съзная какво е станало... 

 

Ох,какво да коментирам.. Буквално съм БЕЗМЪЛВЕН пред новия шедьовър на Джен. Вече организирах хора и ще открадна Мона Лиза за да се излягам на нея ала Джени.

преди 58 минути, SG каза:

Доста ударна песен от Джена, с добро видео (и не го казвам на шега :D ). Само мазните откъси са излишни. Да ти се догади от това безкрайно угаждане на дискотеките. Както би казала самата тя- аман, аман.

@xroflx9, ще взема да преосмисля предложението ти коя да ми е новата любимка (това вече на шега). :D

С Джени шега не бива!!! Неслучайно фенклубът й се казва "Джена или смърт"!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще коментирате сцените със снайпера? Това очевидно е препратка какво ще се случи на онези,които не харесват Джен. Също така очаквам вашите идеи за мемета! На мен ми хрумна много добра идея за нещо такова,но уви от телефона няма как да го направя.😥

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да спра "Вижте го, жени"... едва се сдържам да не ида да се разчекна и аз на картина в някоя галерия!!!

  • Like 1
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Поздрав с най - яката песен на тая мърша:

 

"Палиш ме" и "Ще пропусна" са по-яки.

@THE IIconic Коментирай, че притежателят на любимите ти зърна участва в новия клип на ДЖЕН (облечен е, за жалост).

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Cally-Pressyfan' каза:

"Палиш ме" и "Ще пропусна" са по-яки.

@THE IIconic Коментирай, че притежателят на любимите ти зърна участва в новия клип на ДЖЕН (облечен е, за жалост).

Ще се въздържа от такъв!

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се похваля. Смених стария матрак в спалнята ми с дубликат на Тайната вечеря на Да Винчи. Тръпна в очакване да се изпъна тази вечер удобно на новата ми мебел, ала Джен🤗

Колко ни е креативна само. Бързо ще и се похваля в инстаграм как ме е вдъхновила. 

Screenshot_20191029_162617_com.google.android.youtube.jpg

  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е важно да подчертаваш най хубавите си черти по принцип. В този ред на мисли съм забелязал, че Мира обича да залага на челото си и да го демонстрира колкото се може повече. Жалко, че е ограничила коментарите в публикациите си :(

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Много е важно да подчертаваш най хубавите си черти по принцип. В този ред на мисли съм забелязал, че Мира обича да залага на челото си и да го демонстрира колкото се може повече. Жалко, че е ограничила коментарите в публикациите си :(

 

Станимира е високочела, защото е свръхинтелигентна. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Станимира е високочела, защото е свръхинтелигентна. 

Това е ясно. Не случайно е единствената с хитове и кариера след напускането си от Пайнер. С притаен дъх очаквам публикациите и в инстаграм и афоризмите под тях. Мира ми отвори очите за живота. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Това е ясно. Не случайно е единствената с хитове и кариера след напускането си от Пайнер. С притаен дъх очаквам публикациите и в инстаграм и афоризмите под тях. Мира ми отвори очите за живота. 

Слочаенос ли е, че с Мира имаме високи чела и обичаме кючеците? Не е нужно да ми отговаряш! 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...