Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, Slavi каза:

@xroflx9а сега ти познай коя е любимата ми фраза и любим момент от клипа в новия проект на Джен❤️

"Трябвше да те раня така да не ме забравиш никога"??

Любимият ти момент е сигурно някой от тези на които се въргаля върху картината.🤭

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

"Трябвше да те раня така да не ме забравиш никога"??

Любимият ти момент е сигурно някой от тези на които се въргаля върху картината.🤭

"Прощавала съм всичко - пред хора да ме сриваш, на празници да плача, с гръб да ми заспиваш..."(демек си е заспала без да яде хурката) 

Любим момент освен като зе въргаля, е на 1:56 като удря с ръка по масата като истински мъж. ❤️

Понякога ми се иска да съм сестра на Джена. Да бъда захвърлена на улицата лично от нейните ръце🥰

  • Like 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

"Прощавала съм всичко - пред хора да ме сриваш, на празници да плача, с гръб да ми заспиваш..."(демек си е заспала без да яде хурката) 

Любим момент освен като зе въргаля, е на 1:56 като удря с ръка по масата като истински мъж. ❤️

Понякога ми се иска да съм сестра на Джена. Да бъда захвърлена на улицата лично от нейните ръце🥰

Ха,който ми заспи с гръб го стрелям със снайпера ала Джен.🤭

Мен много ме кефи и края на клипа където си сваля очилата пред Насенце. Там е като надута и надменна куротрошачка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена отново No.1 в A1 Xplore Music

29 10 2019 12:36

http://planeta.tv/images/uploads/news_images/A1GALENA201910291.jpg

Популярната стрийминг платформа Xplore Music на мобилния оператор А1 България недвусмислено показва, че нейните потребители харесват новите хитове на музикална компания “Пайнер“. Това отразява месечната класация ТОП 5 Payner / A1 Xplore Music за октомври. Лидер е Галена с последния си проект “Паника“, заснет в Испания. Песента се превърна в една от предпочитаните мелодии на Лятото, но и сега продължава да владее сърцата на меломаните. Веднага след нея, на 2 позиция, е “Пиян“ на Преслава, също голям летен хит. Третото място е за Емануела и нейната песен “Аре, дърпай“. Тя бе представена с оригинален видеоклип, който със сигурност допринася за интереса на феновете.
 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9 @Starboy 

Отговарям ви чак сега, златни, понеже бях в кратка кома след като видях известието от ПланетаОфишъл, а като прочетАх заглавието, което Джен е избрала за новия химн мислех, че ще си отида завинаги, но и така да беше щеше да умра щастлив. 
Не знам как да коментирам, още се възстановявам, изумен съм от този проект!!! Като ми влеят поредната банка глИКоза ще отида в свещената тема да коментирам, но не знам, не знам. В мен бушува океана на щастието!!!

Доживот

Жадувай

Единствената

Насалсън. 

  • Haha 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Галена отново No.1 в A1 Xplore Music

29 10 2019 12:36

http://planeta.tv/images/uploads/news_images/A1GALENA201910291.jpg

Популярната стрийминг платформа Xplore Music на мобилния оператор А1 България недвусмислено показва, че нейните потребители харесват новите хитове на музикална компания “Пайнер“. Това отразява месечната класация ТОП 5 Payner / A1 Xplore Music за октомври. Лидер е Галена с последния си проект “Паника“, заснет в Испания. Песента се превърна в една от предпочитаните мелодии на Лятото, но и сега продължава да владее сърцата на меломаните. Веднага след нея, на 2 позиция, е “Пиян“ на Преслава, също голям летен хит. Третото място е за Емануела и нейната песен “Аре, дърпай“. Тя бе представена с оригинален видеоклип, който със сигурност допринася за интереса на феновете.
 

Мило, тук се пише за Преслава и Джена. Моля те не ни досаждай с безинтересни аутсайдерки... Пиши по темите. И за Теди Ломска и Амет ти е разрешено. 🤗

  • Like 6

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

@xroflx9 @Starboy 

Отговарям ви чак сега, златни, понеже бях в кратка кома след като видях известието от ПланетаОфишъл, а като прочетАх заглавието, което Джен е избрала за новия химн мислех, че ще си отида завинаги, но и така да беше щеше да умра щастлив. 
Не знам как да коментирам, още се възстановявам, изумен съм от този проект!!! Като ми влеят поредната банка глИКоза ще отида в свещената тема да коментирам, но не знам, не знам. В мен бушува океана на щастието!!!

Доживот

Жадувай

Единствената

Насалсън. 

Отлично те разбирам, аз бях на университет и бях планувал след това да хапна.. обаче Джен атакува изневиделица – ни ядене, ни университет имаше в крайна сметка. Прибрах се по най-бързия начин с такси, оттогава съм като в мъгла.. тези 3 минути и 30 секунди ме разкъртиха всячески. Не мога да се съвзема, просто не мога.

Докрая на деня

Живея само на

Една песен

Не ме винете

"От чувствата менте боли ме сърцето.."

"В мен гордостта си мълча, а трябваше да ВИКА"

"Прощавала съм всичко – пред хора да ме сриваш! На празници да ПЛАЧА и с гръб да ми заспиваш..."


Истината е, че всички попаднахме днес под снайпера на Джен, мишената е – полудели и разтърсени.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Runevski каза:

Дори с обложките на ДВДтата си, Рени обираше точките! И още се говори за тях:

https://www.vbox7.com/play:6d935c72c6

 

Сигурно си е дала хонорара от ефинственото и участие, за да влезе в топ 3 отзад напред. 

Дай да видим другите места. Има ли други чалгаджийки. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо никой не говори за късметлията от другата страна на телефона, който е чул фрагментите:

"Да те почерпя нещ-.. пише"
"..от предишен..."
"От чувствата мент–"
"...-цетоо"
"Та черпиш ли ме.."
"Викааа"
"Хубав е нали, но прав–"
"Както аз теб сега..."


Човек роден под щастлива звезда! 

  • Haha 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз: Хайде на дискотека тая вечер, искам да се разкъртя на "Вижте го, жени"!
Някой: Нали знаеш, че утре от рано си на университет...
Аз:

giphy.gif

  • Haha 6
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралиците си слагат лед в коктейла, а легендите си слагат коктейла на лед...

 image.png.551fbba3d6f14dae175daad02f65684c.png

  • Haha 7
  • Wow 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Роксана каза в Открит микрофон, че Коцето й писал по вайбъра евала за новата песен и още тя каза, че Коцето щял да й липсва на концерта на Планета. 

Да го съобщя и тука: днес във фризьорския салон срещнах една жена, която познава Коце. Едно от нещата, които ми каза абсолютно същото, че е катастрофирал Мишо, който е кум на Коце и Джулия. И каза, че Коце пие и се грогира за да избяга от напрежението от участията и жена му и тя вземала, но иначе бил много добър човек- душичка така каза тя и всеки уважавал и бил голям кавалер, 

И във фризьорският салон ли оповестяваш кога Коце е бил на линия последно, че е станало на въпрос?

 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, връщам си думите за новата на Джен. Много е яка като текст, но с музиката нещо все не ме грабва, което е окей имайки предвид че не е типичната ганевска песен

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...