Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, Blueberry каза:

Колко е часа? Време за Емилия!

Специален поздрав за @Starboy

 

На второто изпяване "Напусни" почти го изръмжава. Мръсница сладка, защо й трябваше да изчатква и тя.

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Putin каза:

А каква е драмата между Галена и Счетоводителката? Нали бяха приятелки едно време.

Галена е уволнила счетоводителката поради счетоводни измами.

  • Thanks 1
  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Най-лесният начин да се направи по-слаба, е да се изреже наполовина.

Андреа, учи се.

Ще се учи тя. На публични места наполовина изрязана ли ще появява. :ninja:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Putin каза:

А каква е драмата между Галена и Счетоводителката? Нали бяха приятелки едно време.

Ми че Галена е тъпо лайно, щяха дует да имат, народни песни, а - у. И в последния момент тя все някой друг избира. Ема и е писнало, тая година си е добре и е казала: бе дай с Преса, тя и без тва е по - добре в момента. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Галена е уволнила счетоводителката поради счетоводни измами.

Ако мисли да прави дует с Преслава, да каже Сбогом на изонсването на Галенини дрехи!

edit: Оф, тя Деса ги износваше. :DD

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

@Stela, мислиш ли, че Галин завижда на Теофиков за естествено големите му устни?

Дали му завижда не знам, но че иска да спи с него е ясно и явно.

  • Haha 9
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

@Stela, мислиш ли, че Галин завижда на Теофиков за естествено големите му устни?

Със сигурност му зазвижда за голямата резана карабина. По - скоро мисля, че иска да го язди. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Putin каза:

Тя Галена ги реже яко всичките подляри - Галин, Счетоводителката, Преси. Жестока.

Но колко класно го прави. Без скандали, без простотия и излишен шум.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Един познат е пратил на Преслава на Лс видеото където Галена казва, че обича Преслава и тя го е лайкнала.

Сладурки, кажи на Галена, че искаме да се последват в Инста отново и да си дават лайкове и емоджита на сърчица и целувки.. а след известно време - дует!

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Как може да искате дует между тях двете? От три общи проекта дето имат, само "Бутилка" става за нещо.

Тая па Бутилка... ти пък нищо не каза.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

@Stela, мислиш ли, че Галин завижда на Теофиков за естествено големите му устни?

Не знам, не се е показал като злобен до този момент, но е възможно. На Денис не му се налага да търпи болката от процедурите поне, нито да си харчи парите за такива неща. Според мен трябва да му завижда и за изразителното чело. Галчо не може да си бръчка неговото щото му е бетонирано от филърите. 😁😥

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Как може да искате дует между тях двете? От три общи проекта дето имат, само "Бутилка" става за нещо.

Живей и кавъра му с 14 млн dislike this

  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не знам, не се е показал като злобен до този момент, но е възможно. На Денис не му се налага да търпи болката от процедурите поне, нито да си харчи парите за такива неща. Според мен трябва да му завижда и за изразителното чело. Галчо не може да си бръчка неговото щото му е бетонирано от филърите. 😁😥

Не е толкова болезнено! Денис ще трябва скоро да се боцка в челото от тези мимики, там боли повече.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Как може да искате дует между тях двете? От три общи проекта дето имат, само "Бутилка" става за нещо.

Подкрепям! Много яко кючече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

"Живей" е една от най-големите бози в цялата дискография на Преслава. 

Чудя се как се е вързала на Галена да я изпее. Сигурно е приела от съжаление, че малко по рано Галош е била отрязана от Сарид Хадат за дует точно с тази песен и като добра приятелка Преси се е притеснила, че Галя може да си клъцне вените😁

Иначе голям позор за Галош. Мисли си, че като покрие разходите за някой проект и всеки ще и се навие... Жестоко отрязана и унижена е останала. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...