Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Скандално. Сещам се за изявлението на счетоводителката от преди много години, че е нормално тях да ги привличат мъже с по-скъпи коли.

Иначе на Малина би й отивало да е кондуктор (но вие в София нямате такива). В Пловдив имаме, прдават билети в автобусите. Меланж е слабичка, ще може добре да маневрира между хората в претъпканите рейсове.

Е как, става за контрольорка - или кихаш 20 лв че си без билет, или ти пее песен ... Предполагам рейса групово ша събере парите в мн краен случай. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече ще и викаме на Малина - Кондукторката или Контрольорката. Трябва да ни плаща за реклама тая мумия, ако не сме ние никой няма да се сети, че е съществувала.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Putin каза:

Вече ще и викаме на Малина - Кондукторката или Контрольорката. Трябва да ни плаща за реклама тая мумия, ако не сме ние никой няма да се сети, че е съществувала.

Дали е пяла на сина си "дупчи, дупчи, сине, докато си млад" 😂

 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Putin каза:

Вече ще и викаме на Малина - Кондукторката или Контрольорката. Трябва да ни плаща за реклама тая мумия, ако не сме ние никой няма да се сети, че е съществувала.

А ти защо онзи ден беше питал дали все още продължава да пее? Аз си помислих, че си й фен. За asylum също мислех, че я харесва. @asylum Помниш ли какви нервни кризи бяха с "Леден свят", тук 2 дни се разправяхме колко голям хит била. И Леля ти пригласяше, направо полудях. :D После известно време беше, като базик това с "Леден свят".

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Дали е пяла на сина си "дупчи, дупчи, сине, докато си млад" 😂

 

Едва ли. Не помня, даже не съм убеден че някога съм знаел, та да за го забравя всъщност,  от кое село беше Малинажа, та докат му обясни що е тва кондуктор и минало времето да му пее песни. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

А ти защо онзи ден беше питал дали все още продължава да пее? Аз си помислих, че си й фен. За asylum също мислех, че я харесва. @asylum Помниш ли какви нервни кризи бяха с "Леден свят", тук 2 дни се разправяхме колко голям хит била. И леля ти пригласяше, направо полудях. :D После известно време беше, като базик това с "Леден свят".

Всеки път се сещам 😂

Много съм й се подигравал, но към днешна дата я оценявам, на сегашния фон... А и кючеци яки направи.

Леден свят си беше хит 😂

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

А ти защо онзи ден беше питал дали все още продължава да пее? Аз си помислих, че си й фен. За asylum също мислех, че я харесва. @asylum Помниш ли какви нервни кризи бяха с "Леден свят", тук 2 дни се разправяхме колко голям хит била. И леля ти пригласяше, направо полудях. :D После известно време беше, като базик това с "Леден свят".

Кефеше ме честно казано, но определено е добра мишена за присмех и подигравка. 

Скорпионското в мен се проявява на макс в последно време. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Всеки път се сещам 😂

Много съм й се подигравал, но към днешна дата я оценявам, на сегашния фон... А и кючеци яки направи.

Леден свят си беше хит 😂

И даже по-голям става, аз други песни от нея година много много не помня май. 


А то на фона на сегашната скука как да не почне да оценява човек дори Малина? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кой е изкъртил пак всичко що диша

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Я кой е изкъртил пак всичко що диша

 

Това е тема за Малина във форума на Мая Нури. Защо разваляш купона?

  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Тая пък да вземе тя да стане бавачка на Паола ако ще ни тормози с тъпи песни. Изветря тотално след Изтрезняваш ли.

Мда, аз ако бях отдавна да съм цанил Рашия да ходи на участия вместо нея - хем е по-хубава, хем по-талантлива, хем Пепа шси седи у тях и няма да ни тормози да и гледаме новия нос. 

И за да не е офтопик 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Putin каза:

Нека да не знам е яка песен. И видеото е скандално, бабката се къса от кючеци на някакви вериги в наводнено студио. Супер е.

Значи тя е бабка и прилеп, но нека й отдадем почит за прекрасната фигура и energy на нейните години. Може да не може да пее, но ако всички жени на нейната възраст изглеждаха така, България щеше да е много по-приятно място за живеене. Все повече ми се издигат в очите такива хора, гледайки навън масово за какво ояждане става въпрос на 20-25 годишни момичета.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Значи тя е бабка и прилеп, но нека й отдадем почит за прекрасната фигура и energy на нейните години. Може да не може да пее, но ако всички жени на нейната възраст изглеждаха така, България щеше да е много по-приятно място за живеене. Все повече ми се издигат в очите такива хора, гледайки навън масово за какво ояждане става въпрос на 20-25 годишни момичета.

Така е, големи свинчоци има, ама пак се срещат много готини момичета. В Англия примерно е пълно с дебелани, които най-безсрамно ходят с къси поли и тресат целулит. Позорно.

за да не е спам: Чакаме новата песен на Галена и Фики.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Putin каза:

Така е, големи свинчоци има, ама пак се срещат много готини момичета. В Англия примерно е пълно с дебелани, които най-безсрамно ходят с къси поли и тресат целулит. Позорно.

за да не е спам: Чакаме новата песен на Галена и Фики.

Искам твоето мнение за оригинала на предстоящия кючек на Галя и Фикрет:

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Искам твоето мнение за оригинала на предстоящия кючек на Галя и Фикрет:

 

Звучи ударно, със сигурност ще разбият с хит. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката "пее" Не казвай, любе в Румъния. Много лошо изпълнение

https://a1.ro/video/antenastars/rai-da-buni/rai-da-buni-costi-ionita-revine-mai-in-forza-ca-niciodata-noul-maluma-si-jlo-de-balcani-la-o-televiziune-din-romania-id923228.html

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...