Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

To дори тва е по - добро от сегашните й:

Мърша! Много мразя хора дето искат да минат тънко!

Разбира се. А като песни няма да коментирам изобщо. Сегашните й нямат нищо общо. Преди години в тези периоди тя ми беше тотална любимка. От тези усещания сега няма и следа. Просто ме е яд на нея, защото знам какво може. 

Според мен тя не си мисли, че минава тънко. В нейните очи всичко си е супер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Разбира се. А като песни няма да коментирам изобщо. Сегашните й нямат нищо общо. Преди години в тези периоди тя ми беше тотална любимка. От тези усещания сега няма и следа. Просто ме е яд на нея, защото знам какво може. 

Според мен тя не си мисли, че минава тънко. В нейните очи всичко си е супер. 

Просто е тотална некадърница. Преди години е имала голям екип като Галош в момента. Но женицата много си е повярвала и затова към днешна дата нищо не й е останало.

1. Няма лесно конвертируеми хитове (Ивана и тя отива натам, макар по - бавно)
2. Няма песни които да са 100% в плейлистите като Новата ти, Луда по тебе, Мой ангеле, До тук
3. Няма голяма посещаемост на участията
4. Няма добър прием по големите концерти

А не е като да не е могла да има. Сега ако гледаме данните, жена която е имала продажби, сингли, златни албуми. Гледах минали концерти, всичките й песни са били тотални хитове. Но самата тя те кара да не я слушаш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Просто е тотална некадърница. Преди години е имала голям екип като Галош в момента. Но женицата много си е повярвала и затова към днешна дата нищо не й е останало.

1. Няма лесно конвертируеми хитове (Ивана и тя отива натам, макар по - бавно)
2. Няма песни които да са 100% в плейлистите като Новата ти, Луда по тебе, Мой ангеле, До тук
3. Няма голяма посещаемост на участията
4. Няма добър прием по големите концерти

А не е като да не е могла да има. Сега ако гледаме данните, жена която е имала продажби, сингли, златни албуми. Гледах минали концерти, всичките й песни са били тотални хитове. Но самата тя те кара да не я слушаш.

Има и сега хора около нея, но явно не са правилните. Има кофти съветници, отделно работи с изтъркани автори. 

За хитовете си е виновна сама. Тя си ги имаше, но не успя да ги наложи в плейлистите и да останат във времето. 

На концертите на Пайнер няма прием. И как да има като на последния се разходи на сцената с лъскавата рокля и изпя кофти песни на плейбек. Не си подбира правилно старите които пее, няма нови които да се харесват на хората. Как да стане? 

На последния й самостоятелен концерт в НДК обаче беше добре. Но там си бяха нейни фенове и е нормално. Сцепи с живо пеене, изпя си най-хубавите песни. Ако иска може, но.... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Има и сега хора около нея, но явно не са правилните. Има кофти съветници, отделно работи с изтъркани автори. 

За хитовете си е виновна сама. Тя си ги имаше, но не успя да ги наложи в плейлистите и да останат във времето. 

На концертите на Пайнер няма прием. И как да има като на последния се разходи на сцената с лъскавата рокля и изпя кофти песни на плейбек. Не си подбира правилно старите които пее, няма нови които да се харесват на хората. Как да стане? 

На последния й самостоятелен концерт в НДК обаче беше добре. Но там си бяха нейни фенове и е нормално. Сцепи с живо пеене, изпя си най-хубавите песни. Ако иска може, но.... 

Виждам, че е могла:

https://www.vbox7.com/play:5d4f9c52f0

Аз винаги гледам да има обективност. Но това е било преди 20 години :) Аз от 10 години се сещам само за 1 неин прием, който да е на топ ниво ала. Анелия, Преслава, Ивана и това е този:

https://www.vbox7.com/play:2c0aaf2c41

По другите е на ниво Юнона. Защо не си пее "Ледена кралица" да припомни, че е нейна ? Защо не пее "Не сме безгрешни", нали и тя е нейна. И за двете песни Азис е свършил работата вместо нея, но дори една "Крепост"  ще й свърши работа. 

Преслава колко пъти пя "Нямаш сърце" и "Дяволско желание". Ивана колко пъти си пя "Шампанското", Камелия колко пъти пя "Ти си", "Луда по тебе" ? Тя за повече от тях ли се има ? Галена колко пъти пя "Кой" ?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

И във фб е насъбрала доста заради изтриванията.  Тези са само най-гледаните.

2118610665_.png.960e4d00a44124f629f4d1138999cf65.png

Едното не е цялата песен, но май са изтрити, вече ги няма.

 

 

Само този е там и той с над 100ка

 

Едит:сега видях че тези дето си постнал са от фб

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Fast каза:

 

Не я пуснаха 15 минути за снимки. Истинска кралица!

Още един форумски мит за Преса е развенчан. Че не се снимала с фенове и че все ги режела за автографи. 

Забелязвамч, че малките са луди по нея. Явно има хляб в нея за поне едно десетилетие. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

12 годишна. След няколко години като нищо да я видим в Пайнер.
 

 

Ама тя много прилича на ранната Преслава от Нежен рекет. И изглежда като да не й пука, че е дебела. Може би е фенка на Мегън Трейнър.  След 4-5 годинки да чопне малко от нейните текстове и да възпее, че не е размер С, но пък има какво да раздрусва. А Преслава да й влезе на фийт, повтаряйки, че е секси, шейкит, шейкит, баунс, баунс...  И ей ти я новата чалга икона.

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Виждам, че е могла:

https://www.vbox7.com/play:5d4f9c52f0

Аз винаги гледам да има обективност. Но това е било преди 20 години :) Аз от 10 години се сещам само за 1 неин прием, който да е на топ ниво ала. Анелия, Преслава, Ивана и това е този:

https://www.vbox7.com/play:2c0aaf2c41

По другите е на ниво Юнона. Защо не си пее "Ледена кралица" да припомни, че е нейна ? Защо не пее "Не сме безгрешни", нали и тя е нейна. И за двете песни Азис е свършил работата вместо нея, но дори една "Крепост"  ще й свърши работа. 

Преслава колко пъти пя "Нямаш сърце" и "Дяволско желание". Ивана колко пъти си пя "Шампанското", Камелия колко пъти пя "Ти си", "Луда по тебе" ? Тя за повече от тях ли се има ? Галена колко пъти пя "Кой" ?

Имала е добри приеми, да. За жалост се броят на пръсти. Тя дълго време не си пееше старите песни по участия и на концерти. Пееше, но с грешен подбор. Абе много пъти съм коментирала разочарованието си от нея, не знам вече дали има смисъл. Обожавам гласа й, уникален талант има, но няма акъл. Старите и песни са топ, коя от коя по-хубави. 

Ето една от любимите ми, да не кажа любимата:

Тази даже я пя на едни награди на Планета.

Обаче преди как разнообразяваше и с визии, беше си модна икона. Сега дори прическата не си сменя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Имала е добри приеми, да. За жалост се броят на пръсти. Тя дълго време не си пееше старите песни по участия и на концерти. Пееше, но с грешен подбор. Абе много пъти съм коментирала разочарованието си от нея, не знам вече дали има смисъл. Обожавам гласа й, уникален талант има, но няма акъл. Старите и песни са топ, коя от коя по-хубави. 

Ето една от любимите ми, да не кажа любимата:

Тази даже я пя на едни награди на Планета.

Обаче преди как разнообразяваше и с визии, беше си модна икона. Сега дори прическата не си сменя. 

Мина много вяло, аз бях там. В смисъл добре се прие но не кой знае колко. Това имам предвид, за да ти знаят хитовете трябва да искат да те слушат. Нея не искат...

А и преди е имала най много пари, като Галена и янева в момента:)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава тук се държи така с феновете защото снимат лайф. Иначе много пъти е отрязвала фенове и се е държала надуто. Какво давате за пример този лайф? Тя когато снима пее и на живо, а иначе бичи плейбека. Вече й знаем номерата. Била съм й на участия и знам за какво става на въпрос. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Мина много вяло, аз бях там. В смисъл добре се прие но не кой знае колко. Това имам предвид, за да ти знаят хитовете трябва да искат да те слушат. Нея не искат...

А и преди е имала най много пари, като Галена и янева в момента:)

Тя и сега можеше да си има пари и да е на прилично ниво. В Сърбия Лепа и Драгана са си много добре и до днес. Богати са, приемат се добре, хората ги обичат. Просто нашето Гло е глупаче. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте клипчето с пищящи момиченца около Преслава .. все едно сме 2006/2007 г. .... тази година П. е в някакъв невиждан апогей от десетилетие ... сигурен съм, че дори тя самата не го е очаквала. Ще си проличи и от реакцията на концерта в Пловдив, предполагам.

p.s. Глория има един куп песни, които може да изпее на сборен концерт - със сигурност се помнят "Златна клетка", "Сбогом адиос", "Ако бях се родила река", "Ледена кралица", "Крепост", "Присъда" ... но изобщо да не се хабим да й мислим репертоара, че каквато е твърдоглава ще си изпее новата боза и ще се прибере.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...