Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вместо гнусния и противен мангал мустакат дядо с боядисана коса, можеха да сложат Валя например на негово място.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия да не е решила да напуска? Уж нова песен щеше да издава.

Btw не знам дали тук сме коментирали тема, която съм засягал в темата за Десислава- че тя очевидно е преподписала с Пайнер, щом ще пее на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Боже,боже гледай за какви манипулации от омраза става на въпрос. 🤣🤣

Нека. Щом има омраза и злоба, значи самия индивид е нещастен. А това може само да ме радва и надъхва:D. Няма мужда да му се разбива психиката. Тя е вече разбита🤭

преди 20 минути, asylum каза:

Много ясно, бе! Аман от тия съревнования и трендинги. Искам на ден по две премиери минимум, та да има повече за сипване с черпака!

Още гърми из махалите! Вечен хит!

Днес съм на буква М!

 

 

@Slavi, я пробвай да напишеш Мира Няма или Мира Ферди, изобщо не излиза песента! Трябваше да се сетя, че се казва Бен де, за да ми излезе! Кой саботира Мира след успеха на първия й дует с Ферди - Алисия ли, Стораро ли? По-скоро вторият - завижда, че не с него е направил дует! Ахмак! 

На мен ми излиза. Мира подготвя парче с Джоскун май. Очакваме пак хит 😏

Screenshot_20191024_144606_com.google.android.youtube.jpg

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Cally-Pressyfan' каза:

ВОДЕЩТ ???

Вие сериозно ли?

Сигнализирах, ще го оправят. Също и фен клиповете на Галин и Преслава ще бъдат махнати. 😂

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Fast каза:

Все още не са заредили нови бройки на албума на Преслава в еМаг.

Бързо от Пайнер да пускат трети тираж и да обявят албума за диамантен:laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се до 1 месец Ивана също да пусне нова песен.

При нея сякаш усещам повече шанс за нещо хитово и не толкова изтъркано, отколкото при Глория.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Надявам се до 1 месец Ивана също да пусне нова песен.

При нея сякаш усещам повече шанс за нещо хитово и не толкова изтъркано, отколкото при Глория.

Скъпа, и за двете шанс няма от много време. Но и 2 милиона при тях биха изглеждали впечатляващо. 

Ще ме накефи да се съберат за дует и да си мислят, че ще разцепят:laughing:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Скъпа, и за двете шанс няма от много време. Но и 2 милиона при тях биха изглеждали впечатляващо. 

Ще ме накефи да се съберат за дует и да си мислят, че ще разцепят:laughing:

Щяха, но отдавна изпуснаха момента.

Иначе Ванча има близо 3 милиона гледания с "Твое копие". Такава песен пак да пусне и ще има успех. Само да не ни готви поредната чекия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория песента не е никак лоша всъщност. Ако беше на друга певица би вървяла и в дискотеките, леко да я барне само ди джея.

Това, което може би ни идва в повече за пореден път, е визуалната част, която отвсякъде крещи ГЛО-РИ-Я в не добрия смисъл. :D Егати, това сякаш не е певицата, която преди 15-20 години правеше някои от най-новаторските предложения. Поне явно и сама вече си осъзнава, че тези новите са Тв версии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Вместо гнусния и противен мангал мустакат дядо с боядисана коса, можеха да сложат Валя например на негово място.

Валя заслужава много повече от някои там! А и има с какво да се представи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Beat. каза:

In-Shot-20191024-145657639.jpg

преди 1 час , Slavi каза:

Нека. Щом има омраза и злоба, значи самия индивид е нещастен. А това може само да ме радва и надъхва:D. Няма мужда да му се разбива психиката. Тя е вече разбита🤭

На мен ми излиза. Мира подготвя парче с Джоскун май. Очакваме пак хит 😏

Screenshot_20191024_144606_com.google.android.youtube.jpg

Аман от тоя ДжоШкун! Само със Стилиян му се получиха две песни. 
 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

На Глория песента не е никак лоша всъщност. Ако беше на друга певица би вървяла и в дискотеките, леко да я барне само ди джея.

Това, което може би ни идва в повече за пореден път, е визуалната част, която отвсякъде крещи ГЛО-РИ-Я в не добрия смисъл. :D Егати, това сякаш не е певицата, която преди 15-20 години правеше някои от най-новаторските предложения. Поне явно и сама вече си осъзнава, че тези новите са Тв версии.

Сещам се за "Илюзия" и "Лабиринт", които за времето си бяха уоу клипове. Наистина бяха различни и новаторски. Голям спад при тази жена. Явно не се осъзнава, или просто не й пука. Сега върти един и същи клип, само се преоблича. Поне песните да ставаха за слушане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...