Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

И какъв концерт? Без Преслава..... Емилия....... по-безинтересно до сега не е било! С такава силна година за двете..

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Доста голяма изненада за отсътвието на Преслава... А тя май никога не е пропускала концерт досега.... Сигурно е поела някакво участие, иначе каква друга може да е причината... Съмнявам се да напуска фирмата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докъде я докараха горките несретници в Пайнер! Да бягат като дявал от тамян всички значими (актуални, комерсиални, хонорарни) звезди, от най-важния концерт на фирмата и чалгата през 2019 година? И тези звезди бягат, за да не ги свързват с фиаското на концертчето.  А бяха времена, когато щяха да си избодат очите кой да е там, кой да закрива, кой да има повече време на сцена. И медиите се избиваха коя да заеме по-удобно място около сцената, да вкара репортер в бекстейджа, да грабне първа горещите звезди от манежа. 

Сега ако и онази, която бе есенцията и еманацията на подобни концерти.... си отвори устата и ще стане един смях, смях, смях, че сърцето ще ги боли много дълго време. Но, ето докъде я докараха само 5 години без нея във фирмата. Ама Митака да вземе да пита сега Преслава що бяга от концерта като всички, които и бяха неудобни не са във фирмата, за да блести тя. Какъв и е проблема сега? Или всички знаем, че е заради носа...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, foxy_vd каза:

Докъде я докараха горките несретници в Пайнер! Да бягат като дявал от тамян всички значими (актуални, комерсиални, хонорарни) звезди, от най-важния концерт на фирмата и чалгата през 2019 година? И тези звезди бягат, за да не ги свързват с фиаското на концертчето.  А бяха времена, когато щяха да си избодат очите кой да е там, кой да закрива, кой да има повече време на сцена. И медиите се избиваха коя да заеме по-удобно място около сцената, да вкара репортер в бекстейджа, да грабне първа горещите звезди от манежа. 

Сега ако и онази, която бе есенцията и еманацията на подобни концерти.... си отвори устата и ще стане един смях, смях, смях, че сърцето ще ги боли много дълго време. Но, ето докъде я докараха само 5 години без нея във фирмата. Ама Митака да вземе да пита сега Преслава що бяга от концерта като всички, които и бяха неудобни не са във фирмата, за да блести тя. Какъв и е проблема сега? Или всички знаем, че е заради носа...

Така е - на концерта няма да има фотошоп и дори операторите няма да успеят да оправят положението. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна би трябвало да е това 16-годишното, дето пее с Джордан, ама я преиуменуваха. Сега звучи не по-малко абсурдно от "Малката". Какво и беше на Даниела Пирянкова? Надали някой ще я обърка за оная Даниела ("Страх ме е сама"). Тая я помним само 20 фена на тоя жанр във форума.

Гледам много значими имена има - Ариа, Емрах...и тия па...Ивета, Радко...Пенка къде е? На Ивета песента не е лоша, ама чак концерт...тоя па Радко кой е бе? 

Тия се излагат. Това концерт ли ще е или промоция на новите им "изпълнители"? Нямало Преслава, нямало Емилия, няма Галена...ма имало Радко и Ариа. М, страшно отбелязване на датата. Поне Гергана да беше изпяла "Твоя". Що не я канят не разбирам, с какво е по-малко заслужила, като е дала хиляди на Пайнера от участия, когато беше актуална, поне да си беше изпяла там песента. 

Татяна па защо ще липсва, вярно, че не ми е фаворит, ама е продуктивна, вади си на 2-3 месеца песни. Поне това е за оценяване, пари струват.

Пълен фарс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, alisali1234 каза:

Това концерт ли ще е или промоция на новите им "изпълнители"?

Да, точно това ще бъде. Само дето се забавиха с някакви 10 години. Ако бяха направили същото през 2009 година, когато им казах да го направят, днес нямаше да се тюхкат какво ще правят без Преслава и Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не участват - не участват! Много по-интересното е обаче, защо Преслава е copi-paste-нала коментара на Емилия от предишния ден. До преди днес си мислех, че наистина може пък да е заета с нещо първата - я записи с Кости точно на тази дата, я снимки на клип точно тогава. Но две от ТОП 3 звездите ти тази година да излязат с едно и също оправдания е мнооого съмнително...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , dan!el каза:

Не участват - не участват! Много по-интересното е обаче, защо Преслава е copi-paste-нала коментара на Емилия от предишния ден. До преди днес си мислех, че наистина може пък да е заета с нещо първата - я записи с Кости точно на тази дата, я снимки на клип точно тогава. Но две от ТОП 3 звездите ти тази година да излязат с едно и също оправдания е мнооого съмнително...

Е, никоя няма да си насрочи друг ангажимент баш тогава. Най-много участие, което пак може да поеме след концерта, защото страната е малка, а те се изявяват пред пияници след 2 ч. Ясно е, че не са се разбрали по някакъв параграф - я място в концерта, я времетраене на микса... Но според мен е нещо по-голямо и бунт с цел изнудване на продуцента да клекне. Все пак и двете имат кариери и пари и продължават да му кихат голям продуцентите. Дано мъжете им са им налели в главите какви глупачки са.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Gerganafen каза:

Митко Пайнера: Няма да присъствам на концерта на "Планета", имам по-важна работа - да преточвам зеЙето.

Аз мисля че друго е станало. Просто Митьо не е познал Пепа с новия нос, и комбинирано със деменцията която впредвид възрастта е почнала да го мъчи, сега ша закрива коя? №34. Тя разбира се е доволно че някой се припознава в нея и си мълчи и ко да прави, ша се мъчи да пее злобно хитовете на добричката мумия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , dan!el каза:

Не участват - не участват! Много по-интересното е обаче, защо Преслава е copi-paste-нала коментара на Емилия от предишния ден. До преди днес си мислех, че наистина може пък да е заета с нещо първата - я записи с Кости точно на тази дата, я снимки на клип точно тогава. Но две от ТОП 3 звездите ти тази година да излязат с едно и също оправдания е мнооого съмнително...

Дует? Концерт? Бременност? Това са ми опциите.

Или напускане на фирмата... но някак си Емилия повече я виждам да го направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия хора защо още се мъчат? Или да се стегнат и да се оттласнат от дъното - макар че много усилия ще им коства, но с правилна политика може да им се получи; или просто да се откажат тотално, докато все още са запазили процент достойнство.

Това е първият концерт от последните години, който няма да посетя. Не очаквам изненади, по-точно положителни. Онзи ден си коментирахме с приятели с каква тръпка сме очаквали концертите през декември по тв... някакво такова предпразнично... да не говорим за наградите, които винаги са били нагласени, но поне имаше някаква тържественост в тях в самото началото, дори самите изпълнители са казвали, че са се вълнували супер много. Както и да е, да не задълбаваме в миналото. Просто нормалното бе да бяха запазили и надградили този авторитет, а те... ей на ти кучки, боклуци, диджеи, бившите и излишните. Ей ся, като снимат в Пловдив, наблюдавайте внимателно контингента в публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те могат да си направят концерта без когото и да е изпълнител.

Но тези "случайни" отказвания не са нищо друго, освен начин да си отложат концерта поради липсата на интерес.

Дано са намислили нещо с което да компенсират впоследствие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не са. На тоя етап силно искам да закрива Анелия с Гъзарка и да почне с едно звучно "Режеме ли си вените на дълго", нищо че никой от нуждаещите се от тази мярка няма да е в залата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Beat. каза:

http://planeta.tv/news/view/Planeta-na-18-ochakva-svoite-verni-fenove

Planeta201910281.jpg.915d9122af5532e0ed7c0fa064f2fa69.jpg

Явно все пак ще се състои. Бях изгубил надежда.

Абе не се знае знае ли се. Гледам в рекламния спот мернах и Пепа, и Ема, и Галя, така че като нищо да си качват стара информация на конвейер. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами инфото за Емилия и Преслава е редно да се качи на сайта на Планета, те реално лъжат хората по този начин като въртят тази реклама. Имам чувството, че не всички са потвърдили дори, но те ги насложили, усещам как цял концерт ще се вика Преслава като на онзи концерт, на който закрива Глория и пак ще стане жалка картинка. Само си представям да бяха направили грешката да са в Арената при това положение. Като цяло наистина е много, ама много жалко, дори някакви забравени естрададжийки пълнят зали, нашите правят милиони гледания, но като звезди никой не ги уважава и не иска да ги гледа на живо. Това никога не можаха да постигнат, дори най-големите имена все ги е страх дали биха напълнили малка зала, не знам защо така и не се случи да се погледне сериозно на поне част от певиците. Към днешна дата вече е напълно невъзможно, дори Преслава или Галена да направят коцнерт пак се съмнявам,че ще има посещаемостта на Графа или дори Филева, трябва да го обсъдим това, аз не намерих обяснение вече толкова години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Born to Die каза:

Ами инфото за Емилия и Преслава е редно да се качи на сайта на Планета, те реално лъжат хората по този начин като въртят тази реклама. Имам чувството, че не всички са потвърдили дори, но те ги насложили, усещам как цял концерт ще се вика Преслава като на онзи концерт, на който закрива Глория и пак ще стане жалка картинка. Само си представям да бяха направили грешката да са в Арената при това положение. Като цяло наистина е много, ама много жалко, дори някакви забравени естрададжийки пълнят зали, нашите правят милиони гледания, но като звезди никой не ги уважава и не иска да ги гледа на живо. Това никога не можаха да постигнат, дори най-големите имена все ги е страх дали биха напълнили малка зала, не знам защо така и не се случи да се погледне сериозно на поне част от певиците. Към днешна дата вече е напълно невъзможно, дори Преслава или Галена да направят коцнерт пак се съмнявам,че ще има посещаемостта на Графа или дори Филева, трябва да го обсъдим това, аз не намерих обяснение вече толкова години.

Съвсем си има обяснение - наште са ефтини, не просто факта че за 10на лв макс можеш да гледаш която си искаш да разнася микрофон из кварталната кръчмотека, ами и си имат такова излъчване на ефтиност, по подразбиране. 

Освен това са тъпи, прости и ги мързи. Това да си организираш концерт, дори в малка зала, си е сериозно начинание. Разработени екипи, които да наемеш, за да ти свършат цялата черна работа, а ти само да пееш, не е като да няма, ма 1) някой тряя да им плати, като за начало, и няма смисъл да търсим второ. Продуцента, в лицето на Митьо Дъртото, който е редно да прави организацията, с такива неща не се занимава. Впредвид невзрачния живот на родната певачка, която си отчита 70% от хонорара на г-н продуцента, срещу меко казано, нищо в замяна, не и е по-силите и бюджета да си организира концерт. 

В предвид посочени основни точки, зачекващи едва бегло проблематика на цялата схема на кокошарника, изненадва ли те факта, че от чалга гилдията в най-голямата зала имаше успешни концерти на Цура Пеефска, която чеше его, и кинти явно не я вълнуват, Софка, която май накрая беше раздавала билети на махалата + извозвала с рейсове, с подркепата на някоя партия (подробностите ми се губят честно казано, ма накрая май беше извъртян като най-обикновен общомахленски цигански събор), и евентуално Глория, която в Арената още не се е пъхала, ми обикаля разни читалища по разни паланки, ма и там не сичко е цвят и рози май? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да съм, и аз ще се откажа да се кача на една сцена, на която ще звучи, и още по-лошото, ще се аплодира бурно "Нова магистрала" - песен, на която преди 15 години нормалните хора гледаха презрително и като почнеше по "Планета" се сменяше канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре Нова магистрала, отколкото поредната боза на Пепа Мумията. Иначе праве е жената, явно нарочно се е отказала, знае си отсега че прием с тазгодишните коя боза, коя крадена от немска реклама еднодневки прием ще гледа през крив макарон. Митьо правилно я е пратил някъде да ходи се лекува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Ами инфото за Емилия и Преслава е редно да се качи на сайта на Планета, те реално лъжат хората по този начин като въртят тази реклама. Имам чувството, че не всички са потвърдили дори, но те ги насложили, усещам как цял концерт ще се вика Преслава като на онзи концерт, на който закрива Глория и пак ще стане жалка картинка. 

Значи според теб, повече хора ще видят рекламата на планета, която е единствено в канала им? отколкото постовете на Преслава и Емилия в най-популярните  социални мрежи в България?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Значи според теб, повече хора ще видят рекламата на планета, която е единствено в канала им? отколкото постовете на Преслава и Емилия в най-популярните  социални мрежи в България?

От тия дето вече са и ще си вземат, няма да съм хич изненадан. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , dan!el каза:

И аз да съм, и аз ще се откажа да се кача на една сцена, на която ще звучи, и още по-лошото, ще се аплодира бурно "Нова магистрала" - песен, на която преди 15 години нормалните хора гледаха презрително и като почнеше по "Планета" се сменяше канала.

Ето го разковничето. Пепа и Ему са се отказали от страх, че ще бъдат пометени от Магистралата. И с право.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , dan!el каза:

И аз да съм, и аз ще се откажа да се кача на една сцена, на която ще звучи, и още по-лошото, ще се аплодира бурно "Нова магистрала" - песен, на която преди 15 години нормалните хора гледаха презрително и като почнеше по "Планета" се сменяше канала.

Това е възможно най-малоумната причина, която би могла да съществува. Какво я засяга Ема примерно какво се случва на сцената преди или след нея? Тя би трябвало да е там за да уважи собствената си публика и да даде всичко от себе си, за да представи себе си на ниво. (а не да плейбечи и да се слива с балета както последния път) Все едно да работиш на смени и да си чувал, че колегата ти, с който почти никога не се виждаш, не се държи достатъчно добре с клиентите и поради това да решиш да напуснеш, нищо, че това как другия си върши работата не те засяга по никакъв начин. Абсурдно е. Между другото, "лачени" чалгарки мятаха гюбеци около Амет и преди 15 години, това не е от сега. През 2005 обаче Ема нямаше проблем, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...