Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

Мноо тъпо изпълнение да я няма Мамасита. От години е едно от малкото неща, които са интересни около тоя концерт. Съвсем загубих и нулевия интерес, който имах към мероприятието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо са се отказали да е в Арената в София, не изглежда сериозно някак, тотално няма да бъде отразено, а им е останал само един грандиозен концерт в годината. Никога не са били толкова зле откъм концертна дейност, то и не само те, а като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще разбие на тоя концерт, то се знае. Един микс от Изтрезняваш ли, Пиян и Не те забравям и ще е чук. Даже няма нужда от стари хитове.

Лидия и Десита задължително трябва да са там и да забият Боже мой.  Дано Галин ги довлече на концерта.

Тръгвай си, Най-боли ме,  Не ме занимавай, Феноменален, Болка моя, Не ме оставяй и какво друго ще се пее? Няма други хитове...

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

Преслава ще разбие на тоя концерт, то се знае. Един микс от Изтрезняваш ли, Пиян и Не те забравям и ще е чук. Даже няма нужда от стари хитове.

Лидия и Десита задължително трябва да са там и да забият Боже мой.  Дано Галин ги довлече на концерта.

Тръгвай си, Най-боли ме,  Не ме занимавай, Феноменален, Болка моя, Не ме оставяй и какво друго ще се пее? Няма други хитове...

 

Точно така! Този път нека заложи на един микс от Не те забравям, Изтрезняваш ли и хита на годината до този момент - ПИЯН за финал! Като няма да е лошо пак да забие и любимата ми Да гори в любов. ❤️ 
Нека добавим и Акула, Добре ли си например и още няколко които няма да е лошо да бъдат представени. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Vancho каза:

А Ивана какво ще пее на тоя концерт? Искам да съм голям? 😄

И единственото тъжно е, че бягахме ненужно с теб от себе си. 
И сълзите продължават с моите любов да правят, а ти - не виждаш ли?

❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Vancho каза:

А Ивана какво ще пее на тоя концерт? Искам да съм голям? 😄

Защо не, нещо старо, златно? :D Няма да е лошо Стара история, Вик или Къ`в си ти да припомни. Кръчмата ми е любима обаче е доста пята..... Има какво да пее Ивана ако е нещо по-ретро, даже по-добре! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Преслава ще е най-добре с микс от "Не те забравям", "Изтрезняваш ли", "Да гори в любов" и "Пиян" (в тази последователност). Ако я викнат на бис може пак да изпее акапелно нещо старо. Например от доста време не е пяла "И когато съмне" или "Новата ти".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Мисля, че Преслава ще е най-добре с микс от "Не те забравям", "Изтрезняваш ли", "Да гори в любов" и "Пиян" (в тази последователност). Ако я викнат на бис може пак да изпее акапелно нещо старо. Например от доста време не е пяла "И когато съмне" или "Новата ти".

Абсолютно за съм и аз искам нещата да се случат точно по този начин. Да видим чете ли и ще го направи ли. :D Хайде, Пресо.... сбъдни дяволското ни желание и ако може точно в тази последователност. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.10.2019 г. от 20:52, Born to Die каза:

Защо са се отказали да е в Арената в София, не изглежда сериозно някак, тотално няма да бъде отразено, а им е останал само един грандиозен концерт в годината. Никога не са били толкова зле откъм концертна дейност, то и не само те, а като цяло.

Последната година май нищо не напълниха чрез билети, раздаваха покани на поразия и пак едвам я напълниха.

Добре е да уважават и други градове. В Пловдив шансът да продадат билети е по-голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, DevilWish каза:

Абсолютно за съм и аз искам нещата да се случат точно по този начин. Да видим чете ли и ще го направи ли. :D Хайде, Пресо.... сбъдни дяволското ни желание и ако може точно в тази последователност. :D 

Пиша го за пореден път, но тръпна публиката да се взриви, чувайки електронния глас в началото на "Не те забравям". ❤️

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пиша го за пореден път, но тръпна публиката да се взриви, чувайки електронния глас в началото на "Не те забравям". ❤️

Оо да! Тръпнем на една честота, Кали.❤  Задължително да започне с "Не те забравям".  

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.10.2019 г. от 19:52, Born to Die каза:

Защо са се отказали да е в Арената в София, не изглежда сериозно някак, тотално няма да бъде отразено, а им е останал само един грандиозен концерт в годината. Никога не са били толкова зле откъм концертна дейност, то и не само те, а като цяло.

Щото е очевидно - откакто ги изхвърлиха с мръсните им котета от зала 1 на НДК, Арената седи празна, а единия път като си пуснаха плейбека от въпросния Колодрум, събраха повече хора, отколкото в София. Пак не напълниха залата, но осезаемо имаше публика и после не трябваше да се ръсят за компютърни ефекти и специален монтаж, за да изглежда залата празна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли някой е забелязал, но явно ще се мине без Фики.

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=136987&page=1

Ще участват и Радко Петков, Ивета Костова и Ариа, които ги няма в рекламата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Beat. каза:

Едва ли някой е забелязал, но явно ще се мине без Фики.

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=136987&page=1

Ще участват и Радко Петков, Ивета Костова и Ариа, които ги няма в рекламата.

 

Щом ша участва Ариа, къде са Спенсър, Хана, Али, какибешеиметочегозабравих и най-вече Мона? :D
Иначе е ясно - инж Митьо е направил трансфера на годината и ще закрива абсолютната лидерка с хита на близките 6 петилетки! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Щом ша участва Ариа, къде са Спенсър, Хана, Али, какибешеиметочегозабравих и най-вече Мона? :D
Иначе е ясно - инж Митьо е направил трансфера на годината и ще закрива абсолютната лидерка с хита на близките 6 петилетки! 

Още умува дали да участвува. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Още умува дали да участвува. 

 

Уговаря го, че няма сми да бие път до малка керемида като тоя Колодрум, а направо да наема Уембли за соло концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Уговаря го, че няма сми да бие път до малка керемида като тоя Колодрум, а направо да наема Уембли за соло концерта.

Тя си живучка у Филибето, ма петък и събота е към Елхово, дано не съвпадне с концерта, иначе няма шанс да се съгласи...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тя си живучка у Филибето, ма петък и събота е към Елхово, дано не съвпадне с концерта, иначе няма шанс да се съгласи...

Ц, вторник гледам че е, тамън се чудих защо Митьо за пореден път избира крайно неподходящ работен ден за това мероприятие, а то защо било. Двойно повече и защо точно у Пловдив :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ц, вторник гледам че е, тамън се чудих защо Митьо за пореден път избира крайно неподходящ работен ден за това мероприятие, а то защо било. Двойно повече и защо точно у Пловдив :D

Защото Клеа му е поставила ултиматум да е в делничен ден, че уикендите е заета. Но пак не е потвърдила участието си. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Само ако Клеа е там ще ида. За кво иначе - за некви смръдли и пръдли от Лайнер ли бе ? Я фък! 

РашиЯ ще открива с "Не съм луда" ! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Не е ясно и в какъв ред ще се изявяват звездите на „Пайнер”. Сигурно е само, че борбата вече не е коя певица да закрива концерта, както бе преди години. Нито Галена, нито Преслава, между които открай време има тихо съревнование, не напират да пеят на финала. Причината е, че концертът ще е с продължителност 3 часа и половина, а в края публиката вече ще е по-уморена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво спрягат името на Галена, като отдавна е ясно, че е аут от тая пародия ... От остатъка, предлагам да закриват целия кокошарник - да съберат сички кокошки и да пеят оная пародия Завинаги в сърцето, иначе ша минат, пея и изнесат от залата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...