Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

преди 35 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз бях там. Баба ти даже беше в топ по прием и бис имаше. Бяха Анелия, Камелия, Преслава, баба ти и Ивана.

Тя не е баба, а лелче.

И да, обикновено тези имена винаги са били най-добре приети. Не е нещо ново.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тя не е баба, а лелче.

И да, обикновено тези имена винаги са били най-добре приети. Не е нещо ново.

Райна тогава се изложи като кифладжийка с 15-минутен микс от никому неизвестни буламачи, вместо да забие някой златен хит! Срам и резил, още не съм го преживял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тя не е баба, а лелче.

И да, обикновено тези имена винаги са били най-добре приети. Не е нещо ново.

Говорих за Глория под баба ти. Ивана се прие по - зле от Кама и бабушка тогава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Говорих за Глория под баба ти. Ивана се прие по - зле от Кама и бабушка тогава. 

И Глория е лелче. :3fdb8960598fa63e:

Аз пък помня и бруталната излагация на Галена - с една жабено зелена рокля - половината микс на плейбек, другата половина грачеше на живо "С кое право", която после изрязаха от записа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

И Глория е лелче. :3fdb8960598fa63e:

Аз пък помня и бруталната излагация на Галена - с една жабено зелена рокля - половината микс на плейбек, другата половина грачеше на живо "С кое право", която после изрязаха от записа.

Е зле беше, Глория я помля. Може ли такова нещо. А Анелия ги помля и двете с Преслава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Е зле беше, Глория я помля. Може ли такова нещо. А Анелия ги помля и двете с Преслава. 

Да, интересен концерт беше. Помня и Емилия колко вяло мина. Пееше на живо "Смелите си имат всичко", която тук се изкарваше чудовищен хит и очаквахме да срути залата, а беше на средно ниво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Да, интересен концерт беше. Помня и Емилия колко вяло мина. Пееше на живо "Смелите си имат всичко", която тук се изкарваше чудовищен хит и очаквахме да срути залата, а беше на средно ниво.

Трябваше да я даде на Преса да й я изпее. Хем песента щеше да има прием, хем щеше да й покаже как се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И Глория е лелче. :3fdb8960598fa63e:

Аз пък помня и бруталната излагация на Галена - с една жабено зелена рокля - половината микс на плейбек, другата половина грачеше на живо "С кое право", която после изрязаха от записа.

Коментирай, че дори Марго Лозанова написа в Нов Фолк, че Галена се изложила. Наистина не трябваше тогава да закрива тя, но поне "С кое право" си остава класика.

Спомням си дори, че повечето тук коментирахте този концерт като провал, а какви времена настанаха сега. Всъщност само фалшивите аплодисменти ме дразнят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без Пресие не виждам какъв концерт би се осъществил, всички трябва да носят флашки с предаварително записани аплодисменти, а за по-смелите и бисове.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гери беше брутално красива на рекламата.:as: Даже беше изтекъл някакъв микс включващ и Може би точно ти, но в крайна сметка изплейбечи само дуета с Галин.:cry:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерт - спектакълът "6 години телевизия "Планета" си остава най - добрият! Тогава пяха най - много изпълнители!

https://www.vbox7.com/play:bd156f36?p=playlist&id=983300&order=date

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Kitty каза:

Концерт - спектакълът "6 години телевизия "Планета" си остава най - добрият! Тогава пяха най - много изпълнители!

https://www.vbox7.com/play:bd156f36?p=playlist&id=983300&order=date

Тогава и подредбата на излизане беше доста изненадваща и раздвижена. 

Но и според мен 10 години Планета остава най-добрия концерт след 20 години Пайнер. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Kitty каза:

Това помните ли го?

https://www.vbox7.com/play:3ad1b464

Добър дебют беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А я коментирайте това изпълнение на Галена и кажете кое предпочитате - пеенето или шоуто?

https://www.vbox7.com/play:77fd7d4a

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kitty каза:

А я коментирайте това изпълнение на Галена и кажете кое предпочитате - пеенето или шоуто?

https://www.vbox7.com/play:77fd7d4a

Шоуто разбира се. Никоя не е представяла кой знае какво изпълнение че да ми пука особено за пеенето.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спектакълът “Планета на 18“ ще събере на една сцена популярни имена в българската музика и много млади таланти.  2019-та година се оказа благодатна за старта на новите звезди на “Пайнер“ и затова голяма част от тях ще видим в Пловдив. Наред с Денис Теофиков и Емрах, на сцената ще се изявят Малката, Ариа, Данна, Ивета Костова и Радко Петков.

Галин ще представи своите открития Лидия и Dessita. Сигурни сме, че всички те ще впечатлят публиката и ще се представят достойно, така както подобава за един изпълнител на телевизия “Планета“.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...