Jump to content



18 години Телевизия "Планета" - концертът, зала "Колодрума", 03.12.2019


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Fast каза:

Каквото и да е причината, със сигурност е достатъчно основателна. Преслава не е този тип хора, които бягат от отговорност просто ей така.

Щом ти го казваш, значи е така. Все пак си пиете кафето от време оно. Дето се вика пред очите ти израсте. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 573
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Щом ти го казваш, значи е така. Все пак си пиете кафето от време оно. Дето се вика пред очите ти израсте. 

Съдя по това че почти никога не си е позволявала да отсъства от общ концерт, и е имало години, в които е поемала над 200 участия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Съдя по това че почти никога не си е позволявала да отсъства от общ концерт, и е имало години, в които е поемала над 200 участия. 

Защото винаги е ставало на нейното. Явно сега нещо ги е подкарал Пайнера като трудовашки колички. Малко като Глория 2004. Тогава все още беше голяма и реши, че няма да е на турне 2005. И какво стана, стадиона пак си беше пълен. Така и тук, с Преслава и Галена или без тях, пак ще има хора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Съдя по това че почти никога не си е позволявала да отсъства от общ концерт, и е имало години, в които е поемала над 200 участия. 

Кой бяга от парата?

Ама наистина постъпва умно - тия концерти са пълна пародия! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Изпълнител извън Пайнер кани друг от Фен ТВ за да пеят дует за концерт на Планета...

Толкова ли го закъсаха?:mf_surrender:

Кой това? Клеа е поканила Мира и Алисия ли?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото винаги е ставало на нейното. Явно сега нещо ги е подкарал Пайнера като трудовашки колички. Малко като Глория 2004. Тогава все още беше голяма и реши, че няма да е на турне 2005. И какво стана, стадиона пак си беше пълен. Така и тук, с Преслава и Галена или без тях, пак ще има хора. 

Отбратното по скоро - и с Пепа извънземното, и с Галена, пак няма хора :) Така че дреме му дреме му дреме му на на Митьо. А Пепа Майкъла сама се закопа допълнително с вица за подготовката и като изкопира Емилиянция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Кой това? Клеа е поканила Мира и Алисия ли?

Милкан е викнал Мира да забият някой от дуетите, тя е викнала Ферди Санли, и някъде там е провлачила крак и се е примъкнала Вакарелция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Милкан е викнал Мира да забият някой от дуетите, тя е викнала Ферди Санли, и някъде там е провлачила крак и се е примъкнала Вакарелция.

Хаирлия да им е!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тази година ще излизат по азбучен ред - Ариа или Анелия откриват, а Яница закрива. 

По добре да излизат по тройки да спестим от балет. като наградите от 2005. Пепа мумията може и затова да е отказалa - тя не че някога се е бъркала за такива екстри, но е отказал да дели сцената с който и да било. Или просто е останала без гюбек партньор/ки. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

По добре да излизат по тройки да спестим от балет. като наградите от 2005. Пепа мумията може и затова да е отказалa - тя не че някога се е бъркала за такива екстри, но е отказал да дели сцената с който и да било. Или просто е останала без гюбек партньор/ки. 

Никой не е пожелал да излезе с нея, та да свърши цялата работа и да излезе на изметено. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

По добре да излизат по тройки да спестим от балет. като наградите от 2005. Пепа мумията може и затова да е отказалa - тя не че някога се е бъркала за такива екстри, но е отказал да дели сцената с който и да било. Или просто е останала без гюбек партньор/ки. 

2003 - Заедно излизат Амет, Галена и Хабиби 

2019 - Заедно излизат Галин, Лидия и Десита :D

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

2003 - Заедно излизат Амет, Галена и Хабиби 

2019 - Заедно излизат Галин, Лидия и Десита :D

По моя замисъл ша са пак по две жени и един мъж, измежду Гнома, не-Чипса и поредната Деса кой е мъжа? Вакарелция? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен при Преслава е за внимание и още по-голям шум около нея. И иска да покаже, че е над нещата. Но е доста глупаво в една от най-силните и години да бойкотира 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

120% съм убеден, че Дъртия и е казал, "не, ти няма да закриваш тая година" и Пепа извънземното вместо да си вземе бележка и да си наляга парцалите се е връцнала е решила, че ша прескочи. И като истински "гений" на мисълта е изкопирала поста на Емилиянция. 

Реално няма коя друга да закрива, освен нея или Галена. Ако Галена е щяла да закрива е възможно това да е изнервило Преслава, но чак пък да се откаже не ми се вярва. Пак казвам, тя е алчна за признание и прием и щеше да използва сцената за да се хвали после колко добре са я приели. След като няма награди, всички си го мерят по прием вече. Пък и не мисля, че Пайнера ще я реже по някакъв начин. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Реално няма коя друга да закрива, освен нея или Галена. Ако Галена е щяла да закрива е възможно това да е изнервило Преслава, но чак пък да се откаже не ми се вярва. Пак казвам, тя е алчна за признание и прием и щеше да използва сцената за да се хвали после колко добре са я приели. След като няма награди, всички си го мерят по прием вече. Пък и не мисля, че Пайнера ще я реже по някакъв начин. 

Емилия и Теофиков е трябвало да закриват по план.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Beat. каза:

Хубави времена бяха... някога.

Бруталния концерт и реклама

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Beat. каза:

Хубави времена бяха... някога.

Този концерт не беше нещо особено. Помня само, че Анелия беше звездата на вечерта със "Само мене нямаш", а Глория пропя на живо след хиляда плейбечения на големи концерти.

По-старите им концерти (до 2007 вкл.) са най-хубави.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щях да дойда само заради Яница и Клеа ако имах възможност, дано някой който е достатъчно голям фен и на двете ме замести! От наш'я Пайнер толкоз богат максимален е идин концерт гудишну!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Този концерт не беше нещо особено. Помня само, че Анелия беше звездата на вечерта със "Само мене нямаш", а Глория пропя на живо след хиляда плейбечения на големи концерти.

По-старите им концерти (до 2007 вкл.) са най-хубави.

Има много яка реклама и ми е любим заради Андреа. Излъчването на живо, НДК, песента на която излизаха всички накрая, цялото шоу и емоция - все неща, които вече ги няма. Почти всички изпълнители накуп, а не простотия като сегашната.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Този концерт не беше нещо особено. Помня само, че Анелия беше звездата на вечерта със "Само мене нямаш", а Глория пропя на живо след хиляда плейбечения на големи концерти.

По-старите им концерти (до 2007 вкл.) са най-хубави.

Аз бях там. Баба ти даже беше в топ по прием и бис имаше. Бяха Анелия, Камелия, Преслава, баба ти и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unpinned and unfeatured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...