Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Всички пропускат този факт. С песен за филм е конкурент на първите сингли на някои звезди. Топ 2 сред жените на слушания в Spotify. Какво предстои с цял албум...

Риана е топ. Факт е, че и до ден днешен продължават да я стриймват като лудите с песни отпреди години...  Винаги ми е било интересен факт, че е продуцирана от Джей Зи, а няма дует с Бионсе. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 часа , i810 каза:

Шакира е в друга ниша. Тя е латина.

Какъв е този расизъм?

Само че Шакира няма хитове през 90-те. Първият ѝ световен хит е от 2001 и това е Whenever, wherever. 

Туца има много обсебени фенчета, които я стриймват до откат, но тя няма задържане по върховете на чартовете, колкото и рекорди да разбива. Най-големият ѝ хит в Билборд е Blank Space със 7 седмици на върха - че то Ариана Гранде има две песни, които са се задържали по толкова (и повече), дето има наполовина на нейните албуми. И да не говорим как по първоначалните прогнози Сам Смит и онова грозното (no transphobia, просто е грозна) ѝ разваляха поредицата в топ 10 и тя си пусна песничката, дето изпадаше от 10-ката на промоция, че и клипа ѝ публикува. Абе голяма трещерица е тая. Ма пък ще ѝ ида на турнето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малкият брат на Ник Картър от Бекстрийт Бойс - Арън Картър е намерен мъртъв във вана. Малко като Уитни Хюстън. И също като нея - след дългогодишна битка с наркотиците...😕
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Какъв е този расизъм?

Само че Шакира няма хитове през 90-те. Първият ѝ световен хит е от 2001 и това е Whenever, wherever. 

Туца има много обсебени фенчета, които я стриймват до откат, но тя няма задържане по върховете на чартовете, колкото и рекорди да разбива. Най-големият ѝ хит в Билборд е Blank Space със 7 седмици на върха - че то Ариана Гранде има две песни, които са се задържали по толкова (и повече), дето има наполовина на нейните албуми. И да не говорим как по първоначалните прогнози Сам Смит и онова грозното (no transphobia, просто е грозна) ѝ разваляха поредицата в топ 10 и тя си пусна песничката, дето изпадаше от 10-ката на промоция, че ѝ клипа ѝ публикува. Абе голяма трещерица е тая. Ма пък ще ѝ ида на турнето.

Кой е “онова грозното”?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Какъв е този расизъм?

Само че Шакира няма хитове през 90-те. Първият ѝ световен хит е от 2001 и това е Whenever, wherever. 

Туца има много обсебени фенчета, които я стриймват до откат, но тя няма задържане по върховете на чартовете, колкото и рекорди да разбива. Най-големият ѝ хит в Билборд е Blank Space със 7 седмици на върха - че то Ариана Гранде има две песни, които са се задържали по толкова (и повече), дето има наполовина на нейните албуми. И да не говорим как по първоначалните прогнози Сам Смит и онова грозното (no transphobia, просто е грозна) ѝ разваляха поредицата в топ 10 и тя си пусна песничката, дето изпадаше от 10-ката на промоция, че и клипа ѝ публикува. Абе голяма трещерица е тая. Ма пък ще ѝ ида на турнето.

Няма никакъв расизъм. Понеже говорихме за друг тип изпълнители, а тя пее преди всичко Латино и беше неуместно да я сравняваме с тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Кой е “онова грозното”?

Ким Петрас, дето разваля на Сам Смит хитачката като се включва за 1 минута и изрежда всички луксозни брандове, които можеш да се сетиш, без куплета ѝ да има какъвто и да е смисъл.

  

преди 3 минути, i810 каза:

Няма никакъв расизъм. Понеже говорихме за друг тип изпълнители, а тя пее преди всичко Латино и беше неуместно да я сравняваме с тях. 

На Шакира световните ѝ хитове са поп, но тя и няма такива в 90-те. 

А ти виждам, че и в другите теми пишеш за някакви певачки, дето са спрели да пеят преди 30 години. Само да ти кажа, че годината е 2022 и от 9 кладенеца вода да носиш, няма да направиш Марая хитова в това или миналото десетилетие. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

 

На Шакира световните ѝ хитове са поп, но тя и няма такива в 90-те. 

А ти виждам, че и в другите теми пишеш за някакви певачки, дето са спрели да пеят преди 30 години. Само да ти кажа, че годината е 2022 и от 9 кладенеца вода да носиш, няма да направиш Марая хитова в това или миналото десетилетие. 

Е, то тук в този форум всички от големите имена отдавна са умрели творчески според повечето. Но пак казвам, българската публика, и по-точно няколкото човека от Рамания, не са представителна извадка на целия свят.  Честно казано, на мен ми е все тая, кой какво мисли и говори. И в 2022 година, Марая направи летен хит, който се въртеше яко навсякъде и в България. Постигна огромен успех и като стриймвания. Държеше първата позиция цяла седмица в I-Tunes на доста държави, включително и Щатите. Не изкарвам Марая голяма....ТЯ Е МНОГО ГОЛЯМА! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ким Петрас, дето разваля на Сам Смит хитачката като се включва за 1 минута и изрежда всички луксозни брандове, които можеш да се сетиш, без куплета ѝ да има какъвто и да е смисъл.

  

На Шакира световните ѝ хитове са поп, но тя и няма такива в 90-те. 

А ти виждам, че и в другите теми пишеш за някакви певачки, дето са спрели да пеят преди 30 години. Само да ти кажа, че годината е 2022 и от 9 кладенеца вода да носиш, няма да направиш Марая хитова в това или миналото десетилетие. 

Отново скандализираме с различен музикален вкус. На мен точно нейната част ми е любима🥲

655-C4-F1-E-D5-A8-4-CD8-A751-DF81-AC7534

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не казва, че Марая не е голяма. Би било смешно, и очевидно невярно. Това което казах, и от там започна спора е, че песните й са непознати за младото поколение до 25+. Знаят само Коледната й песен. За хората над 25 е ясно, че знаят и други песни. И хитовете й са мухлясали малко, ака. не са с масово задържане каквото има една its my life например, или ще спорим, че Марая освен коледната има толкова масово слушана песен и до днес? 

Току що, -A. каза:

След Сам и това пуси най-сетне видя хит.

Интересна година за изпълнители дето бяха почти тотално отписани.

Гуци по - скоро. Иначе аз го харесвам прасето, но има една песен демо много ме дразни he is not good for you май беше. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, i810 каза:

Е, то тук в този форум всички от големите имена отдавна са умрели творчески според повечето. Но пак казвам, българската публика, и по-точно няколкото човека от Рамания, не са представителна извадка на целия свят.  Честно казано, на мен ми е все тая, кой какво мисли и говори. И в 2022 година, Марая направи летен хит, който се въртеше яко навсякъде и в България. Постигна огромен успех и като стриймвания. Държеше първата позиция цяла седмица в I-Tunes на доста държави, включително и Щатите. Не изкарвам Марая голяма....ТЯ Е МНОГО ГОЛЯМА! 

 

Марая не е голяма, а огромна и успехите ѝ са вечни, никой не може да ѝ ги отнеме и някои и никога няма да ги надмине. Просто не са актуални. Въпрос на време е All I want for Christmas да спре да превзема номер 1 в Билборд и според мен това ще се случи до година-две.

На Меган Трейнър всичките ѝ хитове звучат по абсолютно еднакъв начин, чак се изненадам как тая претоплена манджа стана хит в Тикток. Иначе има много добри песни из албумите, които уви, не се радват на същия успех.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, i810 каза:

Песен на десетилетието на Билборд! Понеже говорим за десетилетие и някои спорят, че Марая нямала хит, а тя държи дори и този рекорд. 

Пак казвам, годината е 2022, десетилетието е 2020-2029, предното е 2010-2019, а тая песен се пада в по-предишното, щото е от 2005. И на мен не ми се иска да не са минали 17 години от тогава, ама това е.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, i810 каза:

Песен на десетилетието на Билборд! Понеже говорим за десетилетие и някои спорят, че Марая нямала хит, а тя държи дори и този рекорд. 

Което е смешно и е жив подарък. Тая песен дори не е в топ 5 на хитовете на десетилетието. Има къде къде по - големи хитове, но Марая и Туца са любимки на Билборд. Сега видях, че тя освен в щатите на повечето места дори 1во място не е стигнала. Малко Уилоу и Кардиган ми идва тая история. Малко като с на другата ти любимка песента "Ако те няма", песен на година, а тя дори не е топ 3 на хитовете. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Марая не е голяма, а огромна и успехите ѝ са вечни, никой не може да ѝ ги отнеме и някои и никога няма да ги надмине. Просто не са актуални. Въпрос на време е All I want for Christmas да спре да превзема номер 1 в Билборд и според мен това ще се случи до година-две.

На Меган Трейнър всичките ѝ хитове звучат по абсолютно еднакъв начин, чак се изненадам как тая претоплена манджа стана хит в Тикток. Иначе има много добри песни из албумите, които уви, не се радват на същия успех.

Абсолютно. Още тази година като нищо Бренда да бъде номер едно с RATCT.

Все пак миналата година в най-важните моменти я минаваше в Spotify (USA). По едно време и по продажби я водеше, но радиото много и куца.

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе виждаме къде е Мара ... участничка по телевизията във Войс. Шакира за справка е в столче на журито ;) И това в миналото десетилетие. Каква кариера, какви хитове, какви пет евро щом се стига до такива крайни мярки за привличане на вниманието ... Добре че има Крисмаса, иначе вероятно да е умряла от глад ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , -A. каза:

Да, много хубава песен. Не мисля, че ще се забележи сега покрай албума на Тейлър и Дрейк, но определено баладите и се получават. Дуета с Рема също върви доста добре.

Дуета много ме кефи. Все едно чалгийка с размятаща се дива като нашите си. :DХич не си е давала зор за този проект, а то си излезе нещо като хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена казала в новата си документалка, че Тейлър Суифт била единствената й приятелка в индустрията, и приятелката й актриса, която й беше дала бъбрек за да й спаси живота се е разсърдила и отследвала. След реакцията от страна на феновете в соц. мрежи, Селена им е отговорила че съжалява, че не е споменала всички хора, които познава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегън Трейнър наистина има някои много силни песни. И е добра певица. Но масата й слуша най-вече закачливите песни, с няколко изключения.

Предния албум беше доста различен, но е най-слабо успешния от всичките.

10М гледания за няколко години... 😆Нищо чудно, че реши да се върне към оригиналния си стил.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Мегън Трейнър наистина има някои много силни песни. И е добра певица. Но масата й слуша най-вече закачливите песни, с няколко изключения.

Предния албум беше доста различен, но е най-слабо успешния от всичките.

10М гледания за няколко години... 😆Нищо чудно, че реши да се върне към оригиналния си стил.

Имиджа ѝ много умря след като се направиха разкритията, че работи с жената отговорна за консервацията на Бритни Спиърс и кариерата ѝ е била финансирана с парите на Бритни. Съмнява ме някога да има същата stan подкрепа като преди.

Освен това в поп музиката в момента са популярни депресираните певици като Оливия Родриго и Били Айлиш. Нейните песни не се вписват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

Имиджа ѝ много умря след като се направиха разкритията, че работи с жената отговорна за консервацията на Бритни Спиърс и кариерата ѝ е била финансирана с парите на Бритни. Съмнява ме някога да има същата stan подкрепа като преди.

Освен това в поп музиката в момента са популярни депресираните певици като Оливия Родриго и Били Айлиш. Нейните песни не се вписват. 

Мисля, че на Мегън зациклянето й започна покрай Me Too (песента и клипа). Стана си някакъв хит, но около излизането имаше разни ненужни циркове и пи ари, които донякъде отблъснаха публиката. После твърде дългото забавяне на третия албум съвсем уби хайпа към нея. Вероятно и тази работа с консервацията е изиграла някаква роля, но не тя е основното. Според мен cancel културата като цяло е на доизживяване в момента и след някоя и друга година вече няма да е същия фактор. А успеха на новата песен на Мегън доказва, че тя самата още не е за описване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...