Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

преди 39 минути, Blueberry каза:

R.e.m. beauty е малко след Rare по продажби и то още преди да предлага фон дьо тен (най-вървежният продукт за един бранд). Доскоро предлагаше само сенки и ружове и пак гони Реър по продажби, дето Селена само мен не ме обсъди в ТикТок, за да се промотира и гримчето покрай това. Пееща Кардашианка.

Ама и ти като не харесваш някой сипваш с големия черпак. И на мен ми е се1 за нея, ама чак толкова :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Blueberry каза:

R.e.m. beauty е малко след Rare по продажби и то още преди да предлага фон дьо тен (най-вървежният продукт за един бранд). Доскоро предлагаше само сенки и ружове и пак гони Реър по продажби, дето Селена само мен не ме обсъди в ТикТок, за да се промотира и гримчето покрай това. Пееща Кардашианка.

На лейди Гарга как върви бизнеса?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BobiTo каза:

На лейди Гарга как върви бизнеса?

331_main.jpg

Но Гага има много малък асортимент и не се разпространява широко. Брандът ѝ се възприема по-скоро като мърч, отколкото като конкуренция на Too Faced, Huda и другите гиганти в бранша.

Ето и топ 10 по продажби, REM много е настъпила, откакто я пуснаха в Европа. Тук е всякаква козметика, не само грим.

3-22-wealthiest-brands.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално има ли пазар за толкова много "звездни брандове"? Не съм сигурен колко от избрените в листата произвеждат кремчета, но са поне 10, а да не говорим, че си има други марки, които произвеждат само гримове и козметика познати масово от много години. Та има ли хляб за всички?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, SG каза:

И Идина Мензел го напуска. На страната на Тейлър съм, но тук има нещо мнооого съмнително.

Джей Балвин също се е махнал. В какво ли ще го обвинят, че всички бягат вкупом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Джей Балвин също се е махнал. В какво ли ще го обвинят, че всички бягат вкупом.

Доколкото чета щял уж да спира да се занимава с мениджърство. Но не знам защо в такъв случай не го обяви вместо всички да се водят 'напуснали'.

Един път да можем да кажем, че кралица Деми е най-добре. С него издаде само един покъртителен флоп албум, който дори няма нужда да презаписва, защото така или иначе никой не иска да й го слуша. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероятно защото излезе, че от агенцията си е прибрал 86 милиона долара, докато Ариана и Джъстин са взели само по 11 милиона. А Деми е взела едва 1 милион.

Или са имали ужасен договорен процент, или тепърва ще го съдят за измама. (въпреки че честно казано ме съмнява да се занимават със съдилища след като защитиха Скутър от Тейлър преди години 🤡)

Но с тези 86 милиона съвсем спокойно може да се пенсионира и изобщо да не се занимава повече. Като имаме и предвид, че беше продал дискографията на Тейлър за над 400 милиона…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има според мен някаква друга причина, за да се махат изведнъж всички накуп. Или те са се наговорили, или някой ги е наговорил, или самия Скутър ги разкарва, защото не му се занимава повече.

Иначе дойдох да кажа, че съм допуснал грешка в предния пост, бях забравил че Деми има и цели втори албум със Скутър... Значи албумите й с него, за които на никой на му пука, са цели два.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради хайпа по новата песен, Селена вече е #1 в Billboard #HotTrendingSongs

Целият ми Туитър фийд е пълен с постове, които събират десетки-стотици хиляди лайкове където хората си припомнят хитовете ѝ. А дори не следвам акаунти свързани със Селена, защото профила ми е за друга музикална среда.

Дано е избрала хитово демо, според мен ще е нещо като Slow Down.

WWW.BILLBOARD.COM

Selena Gomez's upcoming song "Single Soon" debuts at No. 1 on the Hot Trending Songs chart. Learn more here.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Туитър фийда се контролира от това, което следиш. На мен изобщо не ми е излязъл пост за нея :D 

И за мен има нещо гнило при Скутър, явно ще се покрива изцяло и заради това го обявяват изпълнителите, а не той.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , SG каза:

Има според мен някаква друга причина, за да се махат изведнъж всички накуп. Или те са се наговорили, или някой ги е наговорил, или самия Скутър ги разкарва, защото не му се занимава повече.

Иначе дойдох да кажа, че съм допуснал грешка в предния пост, бях забравил че Деми има и цели втори албум със Скутър... Значи албумите й с него, за които на никой на му пука, са цели два.

грешиш, скъпи. на никой не му пука за цялата дискография на пут ловато.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Туитър фийда се контролира от това, което следиш. На мен изобщо не ми е излязъл пост за нея :D 

И за мен има нещо гнило при Скутър, явно ще се покрива изцяло и заради това го обявяват изпълнителите, а не той.

От много време не е така. Най-малкото от както го купи Елон има табове “For you” и “Following”.

Като първия не показва само следвано съдържание, а като цяло каквото Туитър реши да ти пусне. Имаше доста голям outrage, но явно си изпуснала!

Както казах - аз не следвам акаунти на Селена и не харесвам постове свързани с нея, защото имам фен профил за съвсем различно нещо. Просто има голям интерес към нея и по един или друг начин ще го преглътнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно невярно е това. Туитър ти пуска каквото те интересува. Като те интересува Селена, ще ти показва новини за нея, а не туитове за градинарството в южен Уелс.

Нищо не ми трябва да преглъщам 🤣 просто прекалявате. Това е тема за музика. Обсъждайки Селена, трябва да обсъдим и всички пеещи тиктокъри като Адисън Рей и Дикси Дамилио, талантът е същият.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Абсолютно невярно е това. Туитър ти пуска каквото те интересува. Като те интересува Селена, ще ти показва новини за нея, а не туитове за градинарството в южен Уелс.

Нищо не ми трябва да преглъщам 🤣 просто прекалявате. Това е тема за музика. Обсъждайки Селена, трябва да обсъдим и всички пеещи тиктокъри като Адисън Рей и Дикси Дамилио, талантът е същият.

И Джорджано, той пее по-вярно от нея на живо!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Andrew Cunanan. каза:

грешиш, скъпи. на никой не му пука за цялата дискография на пут ловато.

 

Преди Скутър си се развиваше добре, макар и не като големите звезди. Не че в случая го обвинявам него и че имам надежди, че след него тя изведнъж пак ще се върне на този статут. Към днешна гледна точка е тотално залязла заради своите си глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Абсолютно невярно е това. Туитър ти пуска каквото те интересува. Като те интересува Селена, ще ти показва новини за нея, а не туитове за градинарството в южен Уелс.

Нищо не ми трябва да преглъщам 🤣 просто прекалявате. Това е тема за музика. Обсъждайки Селена, трябва да обсъдим и всички пеещи тиктокъри като Адисън Рей и Дикси Дамилио, талантът е същият.

Ползвам туитър всеки ден от години така че няма смисъл да ме обучаваш как работят нещата. Но пак това няма никакво значение защото не променя факта че постовете за нея събират огромни цифри, лайкове и интеракции. Частта която удобно пропусна да коментираш от първия ми пост.

Също така тъй като е свободна тема мога да си пиша за Селена каквото си поискам. Ако искам по цял ден мога да си стоя и да пиша за Селена.

Явно си и голям фен щом държиш на всеки пост за Селена да отделиш внимание - всъщност ако не я харесваш е малко противопоказно такова обсебване но както и да е.

Ето ти още един класически Селенски хит да си слушаш докато пишеш за нея ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше една потребителка, която така повтаряше името на човека, за когото говори по няколко пъти в изречение. На нея Селена и Майли ѝ звъняха по скайп, ама не можа да вдигне, че обядваше ;) 

Някои от нас не само ползват Туитър ежедневно, ами и сме учили и работим в сферата на дигиталния маркетинг ;) Интерес към Селена има, факт, но не чак толкова главоломен, колкото ви се струва. То и към Адисън Рей има, ама това не я прави успешна певица.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Blueberry каза:

Имаше една потребителка, която така повтаряше името на човека, за когото говори по няколко пъти в изречение. На нея Селена и Майли ѝ звъняха по скайп, ама не можа да вдигне, че обядваше ;) 

Някои от нас не само ползват Туитър ежедневно, ами и сме учили и работим в сферата на дигиталния маркетинг ;) Интерес към Селена има, факт, но не чак толкова главоломен, колкото ви се струва. То и към Адисън Рей има, ама това не я прави успешна певица.

Не съм ползвал името ѝ повече от веднъж в изречение, вероятно имаш предвид абзац.

Но може би в сферата на дигиталния маркетинг не се занимавате с лексика.
Няма как да знам, завършил съм и работя едно обикновено компютърно и софтуерно инженерство и явно не съм толкова интелигентен. Намиг намиг.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е крайно време да изгрее нова генерация огромни Дисни звезди (ама наистина огромни, а не като Оливия Родриго), за да стане ясно какво имаме предвид като казваме, че към предната генерация просто интересът вече не е същият. Но те Дисни с кино флоповете си не могат да се справят, пък с Disney Channel и Disney+ ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Не съм ползвал името ѝ повече от веднъж в изречение, вероятно имаш предвид абзац.

Но може би в сферата на дигиталния маркетинг не се занимавате с лексика.
Няма как да знам, завършил съм и работя едно обикновено компютърно и софтуерно инженерство и явно не съм толкова интелигентен. Намиг намиг.

 

Човек като няма какво да каже повече и се хваща за техническите неточности в изказванията на другите.

Иначе поздравления за хубавата специалност, която си завършил. Мислех, че си на 15-16, за да си фен на Селенка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Човек като няма какво да каже повече и се хваща за техническите неточности в изказванията на другите.

Иначе поздравления за хубавата специалност, която си завършил. Мислех, че си на 15-16, за да си фен на Селенка.

Ама то точно ти първоначално се захвана за това колко повторения имам в едно изречение и ме определи с бивш форумец, с цел насмешка.

spacer.png
 

И как прецени, че нямам какво да кажа? В случая ти отговарях на специфичния Quote - не мисля, че имаше друго смислено което да се коментира от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Не съм ползвал името ѝ повече от веднъж в изречение, вероятно имаш предвид абзац.

Но може би в сферата на дигиталния маркетинг не се занимавате с лексика.
Няма как да знам, завършил съм и работя едно обикновено компютърно и софтуерно инженерство и явно не съм толкова интелигентен. Намиг намиг.

 

Във видеото ще има различни референции към сериала ''Секса и града''. ❤️ 

Дрейк същия ден ще пуска албум така че не очаквам особен интерес, но може да се развие във времето! 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Във видеото ще има различни референции към сериала ''Секса и града''. ❤️ 

Дрейк същия ден ще пуска албум така че не очаквам особен интерес, но може да се развие във времето! 

Мъжката рап аудитория винаги печели, така че не очаквам главния поглед да е върху Селена (или изобщо някой друг пускащ същия ден) - и със сигурност Дрейк ще доминира класациите освен ако албума му не е наистина слаб.

Но песните на Селена обикновено са growers, така че ако е хубава песен евентуално ще се задържи за по-дълго време на поп класациите и ще гръмне след седмица-две.

По принцип бих бил по-скептичен защото тя беше в настроение да пуска мудни песни, но относно денс сингли винаги има добър избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...