Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

WWW.INSTAGRAM.COM

Welcome back to Instagram. Sign in to check out what your friends, family & interests have been capturing & sharing around the world.

Утре излиза соло дебюта на Хали. Очаквам с нетърпение, радвам се че все пак се е решила на самостоятелна кариера. Идеален момент да пусне парчето, само дето още от началото ме тревожи, че името може да я спъне. Знам, че си е нейното си, но твърде много прилича на друго вече утвърдено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Катерин Пери май този месец се завръща, има слухове за преговори с ВМА за нейно изпълнение на тазгодишните награди.

Това със слуховете накрая ще я превърне в Риана 2. Без предната й ера да е била събитие и оправданието да е, че й се искало да я надскочи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Това със слуховете накрая ще я превърне в Риана 2. Без предната й ера да е била събитие и оправданието да е, че й се искало да я надскочи.

Е Риана може и 7-8 години да не е пускала албум, но още се котира наред с топ имената в момента, докато на Ката се гледа като смачкана и отхвърлена флоп икона.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Willy каза:

Е Риана може и 7-8 години да не е пускала албум, но още се котира наред с топ имената в момента, докато на Ката се гледа като смачкана и отхвърлена флоп икона.

Защото Риана не е имала 2 поредни флоп ери, които да я пратят в графата отхвърлени. Тя просто не издава. Но реално и на двете големите успехи са им в миналото и не си дават много зор за нови.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Willy каза:

Е Риана може и 7-8 години да не е пускала албум, но още се котира наред с топ имената в момента, докато на Ката се гледа като смачкана и отхвърлена флоп икона.

Не знам за теб, но ако не пусне албум и след втората бременност съм на път да се откажа от нея. Западната музикална сцена в момента е невероятна скука. Период, в който новите имена не се забелязват и само динозаврите продават арени. По което време и да пусне албум, ще бъде албумът на годината, най-голямото завръщане и тн, но това едва ли ще трае вечно. Изпуска златни възможности заради пари и семейство. Ще стане така, че Gen Alpha ще я знаят само като продавачка на гримове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

При новите изпълнители просто в повечето случаи няма концепция, а само следват това, което е модерно или копират модела на предишните, също като в нашата си чалга. Нищо изненадващо след като то целия американски шоубизнес пропада с главоломни темпове и истинските успехи вече са единици.

Много съм впечатлен от днешния сингъл на Хали, но и при нея само с талант надали ще се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май от новите само Ice Spice и Olivia Rodrigo се открояват в момента. Lil Nas X също донякъде. Айшиш е в девета глуха въпреки всичките тези грамита. The Kid LAROI и GAYLE засега са one-hit wonder-и. Все още си чакам за възраждането на bubblegum/парти песните. Това би раздвижило поп музиката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Май от новите само Ice Spice и Olivia Rodrigo се открояват в момента. Lil Nas X също донякъде. Айшиш е в девета глуха въпреки всичките тези грамита. The Kid LAROI и GAYLE засега са one-hit wonder-и. Все още си чакам за възраждането на bubblegum/парти песните. Това би раздвижило поп музиката.

Песента на Били се очертава по-голям хит от тази на Дула Пийп. А е балада:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Песента на Били се очертава по-голям хит от тази на Дула Пийп. А е балада:

 

Няма как да не стане хит след като сцената с нея е толкова силна.:heart:

Били е единствената наистина голяма нова US сензация на последните няколко години. Оливия ме кефи, но и тя е сред онези, които колкото и номер 1 хита да имат в САЩ не са толкова groundbreaking, колкото предишните тийн идоли. Само като се сетя какви ни бяха на нас звездите- Бритни, Кристина, Джъстин, после другия Джъстин, Майли, Селена, а дори и на Деми върхът на популярност около Камп рок беше по-висок просто защото нейната Дисни ера си беше по-силна в световен мащаб... Отлетяха тези времена.

  • drunk 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Каква е драмата с Лизо?

Трима бивши нейни танцьори я обвиняват че създавала токсичната работна среда, като ги тормозила на сексуална и религиозна основа и ги е факт шеймвъла. Много хора, които също са били свързани с Лизо преди изявиха подкрепа към тях. Beyonce е спряла да споменава името й на турнета си. Навсякъде говорят, че кариерата й е пред провал, защото целият й бранд се върти около body positivity общността. Много е заплатено.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не ми е била симпатична Лиззо и не разбирах хайпа по нея. 

Опитаха се да кенсълнат и Ариана заради развода и гаджосването със Спонджбоб, но доста бързо отшумя работата. Междувременно изтече мега яка песничка, която уж е била за някакъв скеч, ама набира страшна скорост в Тикток. Жалко, че самата Ариана тотално я беше оплюла в един коментар, имах някаква надежда, че ще я презапише и пусне официално.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година, за първи път в историята на MTV наградите само жени са номинирани за “Artist of the year”

- Beyonce, Taylor Swift, Doja Cat, Nicki Minaj, Shakira, Karol G

Предполагам ще спечели Бионсе или Тейлър заради турнетата и албумите им.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Emanuela.Carey каза:

Тази година, за първи път в историята на MTV наградите само жени са номинирани за “Artist of the year”

- Beyonce, Taylor Swift, Doja Cat, Nicki Minaj, Shakira, Karol G

Предполагам ще спечели Бионсе или Тейлър заради турнетата и албумите им.

Чух че гласят Кейти за Vanguard наградата. @SG коментирай

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

Чух че гласят Кейти за Vanguard наградата. @SG коментирай

Честита да й е ако й я дадат. На този етап няма много да подпомогне днешното състояние на кариерата й, но ще й подчертае златния статут на throwback act.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте, ако има инфо за 1989 ТВ, че ми е един от най-любимите албуми изобщо, не само на Тейлър.

Попадах на инфо, че е регистриран ремикс на Стайл и всички очакват да е ft. Harry Styles. Да видим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било странно една от супер любимите и на мен песни Style да се води посветена на Хари. Той изобщо не се доближава до James Dean типа момчета, особено по онова време, когато още беше с детско излъчване и се изявяваше с 1D. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Винаги ми е било странно една от супер любимите и на мен песни Style да се води посветена на Хари. Той изобщо не се доближава до James Dean типа момчета, особено по онова време, когато още беше с детско излъчване и се изявяваше с 1D. 

В очите на тая болна психопатка може и да е бил такъв?

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

В очите на тая болна психопатка може и да е бил такъв?

Има разлика между болна психопатка и безскрупулна лисица. :D И в двата случая може и да не е пяла за Хари.

Не знам защо изведнъж покрай Тейлър ми дойде желанието да си пусна новата песен на Тони Дачева.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

Не знам защо изведнъж покрай Тейлър ми дойде желанието да си пусна новата песен на Тони Дачева.

Те не са ли един и същ човек?! ☠️

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

Винаги ми е било странно една от супер любимите и на мен песни Style да се води посветена на Хари. Той изобщо не се доближава до James Dean типа момчета, особено по онова време, когато още беше с детско излъчване и се изявяваше с 1D. 

Нали знаеш, че зад всички песни на Тейлър, посветени уж на мъже, има конспиративна теория, че са за жените ѝ-любовници? Според клюката Стайл, а и повечето от 1989 и Лавър, са за Карли Клос.

Джеймс Дийн е живял само до 24 години, Хари през 2014 е бил на 20, така че може някаква метафора за младежката лудост в погледа да е. Знае ли човек.

Може би го бях писала преди, но след 1989 вероятно ще има нов албум, после TS и после Reputation. Дано след това се спре бълването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...