Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хах това е да си кралица... Не чакаш да минат вируси и карантини, а направо записваш и издаваш два албума и два клипа. И радваш феновете на макс в тези сложни времена.

Този ход брутално подчертава стратегията й, за която бях говорил преди. Два албума през 2020 са достатъчни, за да я поддържат ТОП поне 2-3 години, в които да може да се ожени и да си роди дете, а после да смачка с поп албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЙЕС! Имах нужда точно от сестричката на фолклор, браво Тейлър, браво!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

ЙЕС! Имах нужда точно от сестричката на фолклор, браво Тейлър, браво!!!

На теб харесва ли ти флоклор. Според мен дори тя знае, че това е по - скоро релаксиращ албум, отколкото комерсиален такъв. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

На теб харесва ли ти флоклор. Според мен дори тя знае, че това е по - скоро релаксиращ албум, отколкото комерсиален такъв. 

При първо слушане изобщо не ми хареса, защото очаквах албум с хитове, както са ѝ били предишните. Обаче след това много ме спечели и е някак меланхоличен и дори смея да кажа уютен, не е за всяко настроение и не го слушам ежедневно, обаче когато ти се слуша нещо такова е перфектен. А мисля, че вече следващият ѝ ще бъде поп, много искам нещо тип Репутация, за мен тоя албум е перфектен.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

При първо слушане изобщо не ми хареса, защото очаквах албум с хитове, както са ѝ били предишните. Обаче след това много ме спечели и е някак меланхоличен и дори смея да кажа уютен, не е за всяко настроение и не го слушам ежедневно, обаче когато ти се слуша нещо такова е перфектен. А мисля, че вече следващият ѝ ще бъде поп, много искам нещо тип Репутация, за мен тоя албум е перфектен.

И на мен репутация ми харесва, както и предходния. Но да, според мен такава е била целта на Фолклор. Като цяло Тейлър иска да излезне извън класации, награди и т.н. Да стане наистина легенда в смисъла на големите поп икони. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много приятна и неочаквана изненада от Тейлър. Очаквам с нетърпение албума и след като има гост автори се надявам да изненада с някоя приятна поп песен, нищо че заглавията изобщо не предразполагат към това. 

От друга страна съм леко разочарован от нея. Последните две (най-вероятно с тази три) ери лично за мен не ги реализира никак добре. В Lover няколко песни заслужаваха своето внимание - Miss Americana, I forgot you existed & Cruel summer, но тя тотално ги заряза. Пусна клип на The man, но изобщо не я промотира. Самия албум според мен имаше още потенциал, но тя не го разви достатъчно. С folklore се получава същото. Преди малко преслушах албума и съм разочарован колко хубави песни останаха без реализация - тук говорим за име като Тейлър, наистина може да съжаляваш, че даден проект не го е реализирала защото всичко свързано с проекта щеше да е изпипано. Много съжалявам, че песни като exile (която все пак си постигна доста и без да е официален сингъл), august или по-малко известните seven, mad woman & this is me trying останаха ей така, без реализация. 

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май идва и трети албум, сигурно братчето на folklore & evermore – woodvale.

 

Eo-ajOSXcAIOKSb.jpg

Eo-ajOXWEAIS1W5.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух Smile! Малко на сила е правен този албум, освен синглите почти нищо не ми се отличи. Но пък два от синглите лично на мен са ми в топ 10 на Кейти за всички времена, така че можеше и да има по-добър комерсиален успех с правилна промоция.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър е крайно време да пусне сестричката на Reputation, моляяяяяя !!!!!!

 

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума на Тейлър е невероятен! На първо слушане го усетих много повече от предния. Предполагам, че този път просто и очаквах такъв саунд, но не може да се отрече колко добри неща е направила за пореден път. В този албум има няколко песни където перфектно се усеща разлика между куплет и припев и това ме радва. Моя личен и категоричен топ 5 след две слушания е:

1.

Песен, която треля на месо. Звучи като бъдеща класика! Мигом трябва да бъде сингъл с един невероятен клип точно както знае само Тейлър!

2. 

Думите са излишни за този истински, сладък и неповторим трак! 

3. 

Доста правилен избор за лийд! Приятно и успокояващо - топ е!

4. 

Определено песента, която най-силно стреля на месо. Толкова силен и истински текст. Песен, която ще се помни и след години, виждам я като класика. Всеки изгубил важен човек ще я усети. Лирик видеото също стрля много на месо и за едно нещо е много права - what died didnt stay dead защото Marjorie е жива в техните сърца!

5. 

или

Още не мога да избера коя от двете ми е истинския топ 5, но са супер красиви песни. 

Този път дуета с Iver не е толкова добър, но поради инерцията от предния дует сега всички припадат по него, но не мисля, че е нещо особено. Има и няколко други песни по които феновете припадат но аз не ги усетих а именно - tolerate it & happiness.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много силен албум, не че съм очаквал друго. Тейлър си е кралицата просто, вече трудно може да има спорове по този въпрос.

Още ми е трудно да преценя коя ми е любимата песен, може би willow, защото е сингъл и съм я слушал най-много (два пъти :D). Други сингли не мисля, че трябва да очакваме, тези албуми Тейлър ги поднася по-скоро като цялостни продукти с по един клип за задаване на настроението. Надявам се да не е вярно и това за издаването на трети такъв албум, не ми се иска да се преекспонира като артист. След мега силната си 2020 трябва да си даде пауза за семейството и после да мачка с поп завръщане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...