Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-красивото нещо, случвало се в поп музиката в последните години:

Жалко, че GIAW не излезе след огромния хайп, щеше да е категоричен #1 в Билборд.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееее, Уикенд пропя и с Росалия на големия си хит. Тя на английски и испански пее. Все повече латино изпълнители започват да пеят с американски актуални изпълнители:
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , BobiTo каза:

Треперим ли от новата версия на хита? @Starboy

 

 

Двамат заедно са нещо брутално, но нека се престорим, че този ремикс не съществува. ❤️

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Е защо?

Напълно излишен е, песента е тотален мегахит, какъвто не е имало от години и изобщо не и трябваше никакво подобно побутване. Исках много да бъде чисто нова песен, щеше да е жестоко.. надявам се един ден и това да стане.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Идва ми cringe този ремикс. In Your Eyes с Doja ме кефи повече.
 

Аз като цяло не харесвам ремикси, разбирам, че това е като преиздаване, но не се сещам за нито един, който да ми е харесал повече от оригинала. О, всъщност сетих се - Old Town Road, там е топа всичко.

 

Сега чета, че ремикса бил подарък за годишнината, приятен подарък, но повече бих се зарадвал на клип и промо на Save Your Tears. BL е номер 2 в глобал класацията на Спотифай към днешна дата, топ 10 в айтюнс.. буквално не се сещам за песен, която е постигала това над година от излизането си. Песен гигант.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...