Jump to content



Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Само едно ще кажа за албума на Ариана и ще замълча.. Gery-Nikol - Gledai Me > positions

  • Haha 2
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-ужасния албум на Ариана евър, а си мислех, че "Sweetener" е зле. Голяма грешка, че заряза в предния много от песните, които бяха мега яките. Не знам какво и става, но да се стяга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, BobiTo каза:

Най-ужасния албум на Ариана евър, а си мислех, че "Sweetener" е зле. Голяма грешка, че заряза в предния много от песните, които бяха мега яките. Не знам какво и става, но да се стяга.

Е какво му е на Sweetener? Много силни сингли, другите са пълнеж, ама пак биват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Е какво му е на Sweetener? Много силни сингли, другите са пълнеж, ама пак биват.

Като изключим мега яките три сингъла, всичко друго в този албум е боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Senhor каза:

Оставете я тая, коментирайте този крал, който днес пусна клип към третия си мегахит за тази година.

 

Абсолютно, топ песен, фаворит ми е още от излизането на албума и много се радвам, че избраха нея. Надявам се и She да получи реализация, много класна песен. Изобщо – перфектно развитие на албум, другите да се учат. А и има огромен интерес към него, сякаш всички фенове на 1D се прехвърлиха изцяло към него, другите са последна дупка на кавала. Отдавна казах, че Хари ще е най-успешния, а това ми твърдение се приемаше с надсмешка, 2020 сме, кой се смее сега?

  • Like 2
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вили, нормално да не си съгласен, ти си свикнал на къде по-качеатвени проекти на световно ниво.

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факта, че с 5ти сингъл задмина по интерес Ариана със заглавен... какво да говорим. Ама това е топ албума на годината заедно с Дуа, нормално

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Вили, нормално да не си съгласен, ти си свикнал на къде по-качеатвени проекти на световно ниво.

Да!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Абсолютно, топ песен, фаворит ми е още от излизането на албума и много се радвам, че избраха нея. Надявам се и She да получи реализация, много класна песен. Изобщо – перфектно развитие на албум, другите да се учат. А и има огромен интерес към него, сякаш всички фенове на 1D се прехвърлиха изцяло към него, другите са последна дупка на кавала. Отдавна казах, че Хари ще е най-успешния, а това ми твърдение се приемаше с надсмешка, 2020 сме, кой се смее сега?

Кой го е приемал с насмешка, от първите дни на групата беше ясно, че Хари е звездата. Личи си, че не си запознат с най-великата група на всички времена!!! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Кой го е приемал с насмешка, от първите дни на групата беше ясно, че Хари е звездата. Личи си, че не си запознат с най-великата група на всички времена!!! 

Ти не си единствения човек с когото коментирам музика, приеми го!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Starboy каза:

Ти не си единствения човек с когото коментирам музика, приеми го!

 Но съм най-интелигентният и с най-комерсиалният вкус, приеми го!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , AleX каза:

Нали ? И аз така :) 2-рото, 3-тото слушане те грабва повече

Така е, а и си се слуша като цялостен продукт, не е сбирщайн от песнички като sweetener. Яд ме е, че няма много потенциални хитове, но това ми стана ясно още като чух първия сингъл. Няма да й се сърдя, ако пусне нов албум в следващите 6-7 месеца обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 часа , Blueberry каза:

Така е, а и си се слуша като цялостен продукт, не е сбирщайн от песнички като sweetener. Яд ме е, че няма много потенциални хитове, но това ми стана ясно още като чух първия сингъл. Няма да й се сърдя, ако пусне нов албум в следващите 6-7 месеца обаче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не го възприех в началото абсолютно никак, но откакто излезе (официално) почти не съм го спрял, супер интересен, музикантски, жесток, истински! Единствените два трака, с които все още не мога да се свържа са Насти и Очевидно.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...