Jump to content



Ваня - Дубай


Препоръчани коментари

Много зле. Клипа на Емилиано е в пъти по-добър от този. 

Ваня е за разстрел след последните й топ песни дето пусна сега това и то с такъв кошмарен клип.
Какво стана с "Живот мой" впрочем? Уредиха ли правата? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много готина и свежа, нещо по-различно е от вълната в момента. Но клипът е аматьорски колкото "Уна Пасион" сниман от Токича през 2007... а уж е дело на професионален режисьор и годината е 2019.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След последните ти 2 хита да предложиш това, а след клиповете, дето излязоха тази година, да пуснеш подобно нещо... Като нямаш пари или не ти се влага като топ имената, не се правиш на интересна, а избираш Истанбул примерно и вървиш пеша по Истиклял, пак по-добре щеше да е... Галя трябва да ги съди, ако след нейния клип излъчат това нещо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DrAkO каза:

Ваня как се казва всъщност?

Преди в авторите не я пишеха Пашева, в уикипедия е Благоева - това последното фиктивно авторство ли е или?

Благова е била с фамилията на бившия си мъж. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песни на Ваня са хитове и се харесаха на хората,дори и отива този стил,но не са мой тип.Особено''Богиня''ми е толкова дразнеща.Тази е готинка,но видеото не е хубаво.На мен много ми допадна''Ще ме предадеш ли?''с Дамян.За мен Ваня няма харизмата на звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, не става за слушане. Очаквах повече от Ваня. 

Клипа дори не искам да го коментирам, по-аматьорско нещо не знам дали съм виждала скоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Ужасна песен, не става за слушане. Очаквах повече от Ваня. 

Клипа дори не искам да го коментирам, по-аматьорско нещо не знам дали съм виждала скоро. 

Сега оцени ли Клеа най-сетне? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как защо? Защото е копирала мелодията и има съвпадения. ТЯ нали се бара голямата композиторка :)) Мале, тази какъв смях е само... Като нейния Дамян, който никой него иска! 
Защо не се скрият и двамата не зная!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, presi_presi каза:

Е, как защо? Защото е копирала мелодията и има съвпадения. ТЯ нали се бара голямата композиторка :)) Мале, тази какъв смях е само... Като нейния Дамян, който никой него иска! 
Защо не се скрият и двамата не зная!!!!

Знае ли се откъде е крала? Аз чух около 20 секунди с превъртания.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.08.2019 г. от 21:03, VLAD каза:

Не и върви на Ванчето, пак и свалиха клипа.....

Ужас, егати каръка.:o:confused:За какво си дава парите изобщо? Би следвало след като й изтриха предното видео да е по-внимателна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен, че мелодията пак е крадена, Ванчето се кълчи пред джамия, което не е много ОК. Голям карък е тая.

Да спре с опитите да краде турско и да се учи от Анелия как се прави песен в турски стил. Клип - също.

С тоя greenbox станаха за смях вече, това и клипа на Кристиана са пълно посмешище. Последния клип, който помня в студио да се е получавал наистина добре е "Лоша" на Андреа, но там са вкарани хиляди и Андреа определено знаеше как да направи добро видео. Всички след нея по студията са пълна трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , alisali1234 каза:

 

С тоя greenbox станаха за смях вече, това и клипа на Кристиана са пълно посмешище. Последния клип, който помня в студио да се е получавал наистина добре е "Лоша" на Андреа, но там са вкарани хиляди и Андреа определено знаеше как да направи добро видео. Всички след нея по студията са пълна трагедия.

Точно "Лоша" винаги ми е бил доста cringe и аматьорски, но това вече е друга тема.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...