Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Искам да кажа още нещо по отношение на Преслава и операциите й.

Преди малко слушах "Да гори в любов" и се загледах по-обстойно в клипа. Има немалко моменти, в които Преслава изглежда леко уморена и поодъртяла. В смисъл - личи си как веждите й са леко виснали, формата на носа също е тип старческа. На доста места е с цайси.

Тогава бях свикнал с тази й визия, но като знам колко опъната е днес, си давам сметка, че е имало нужда от намеса. Единствено носът знаем, че можеше да го направят по-добре и от там тръгна целия скандал, НО тя реално е имала нужда от ъпгрейд и добре е преценила момента.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз направо не мога да понасям новото амплоа на Малката. От лирична и нежна - някаква простачка-Робокоп.

Коя? сме я базикали. Тя също дразнеше, но съм й харесвал няколко песни и за мен лично има по-обаятелно присъствие.

Не знам дали изобщо ще продължат да залагат на Джулия, виж, че от известно време са я отебали. Бих заложил на нея по принцип.

Малката е евтина роботизирана версия на Алисия в маниера. Ама стана пиче най накрая. 

А Джулия имаше момент, в който и симпатизирах, докато не я видях на концерта миналата година колко нелепа и неадекватна. Бетер дебютантка. Тя сама си прееба нещата. Помисли си, че е нещо голямо вече и постъпи неблагпдарно с Пашев. Помисли си, че Ганев съвсем ще я изстреля във въздуха, но не стана точно така... Кристиан Кирилов съвсем я дръпна надолу в амбицията си и той да става певец. Сега сватба. После бебе... Таман беше набрала някаква инерция...макар с много зор и фийтове. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Губя те бавно" е един прекрасен албум, включващ мега хитовете "Както преди" и заглавната песен, която се превърна в  химн на тийнейджърите  за една нощ. Една есенна вечер през 2002 година Герчу си легна като обикновено момиче от Димитровград, а се събуди като национално явление. Дебютният й албум е с едни от най-високите продажби за 2003 година, а певицата нарекоха с прякора "Барбито на фолка".


:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никоя от новите не става за нищо. Пълни простакеси с някаква гола амбиция да са агресивни и да мачкат (и те не знаят кого), а накрая си мачкат чаршафите вкъщи, понеже никой не ги знае. 

Чалгата функционира благодарение на Преслава, Галена, Галин, Денис Теофиков. Чат-пат към тях се включват Анелия, Емилия, Емануела,  Цура Янева и Теди Ломска ако уцелят песен. Другото е за коша.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ми прави впечатление от концерта в Козлодуй, че Деска е по пълна и от периода и след раждането... Вече наистина си мисля, че това ще и е перманентното състояное. Милата😪

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Обаче ми прави впечатление от концерта в Козлодуй, че Деска е по пълна и от периода и след раждането... Вече наистина си мисля, че това ще и е перманентното състояное. Милата😪

Мани телосложението, чу ли пеенето? Да ти се дореве, цял живот съм я приемал като еталон за пеене и талант, а как звучи в момента... По-тъжна гледка в чалгата от деградацията на ДесиСлава и Андреа не съм виждал, но при първата е истински погром. 

И да отслабне, гласът може ли да си го върне? Всъщност, не знам дали го е изгубила или просто й е кеф да пее като квартална кръчмарка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

"Губя те бавно" е един прекрасен албум, включващ мега хитовете "Както преди" и заглавната песен, която се превърна в  химн на тийнейджърите  за една нощ. Една есенна вечер през 2002 година Герчу си легна като обикновено момиче от Димитровград, а се събуди като национално явление. Дебютният й албум е с едни от най-високите продажби за 2003 година, а певицата нарекоха с прякора "Барбито на фолка".


:happyppl:

Тази есенна вечер беше през 2003, мило. 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин беше на живо в Инстаграм.
До края на септември излиза трап балада с Десита и някакъв рапър. Не каза кой точно.
Средата-края на октомври излиза дуетът с Преслава. Ще се казва "Така ни се пада". Музиката е на Деян Асенов. Вече са го записали. Изпя два реда. Нещо от сорта: "Пробвах да не те обичам, но когато заспя, пак сънувам теб.". Не е точен цитат.
Питаха го за албум. Мислел. Щял да включва както утвърдени хитове, така и нови некомерсиални песни за негов кеф.
Концерт на "Планета" ще има през декември, но може би няма да е в Арената.

ДПС тази година нямат пари за пайнерски концерти, нали идват избори.:3fdb8960598fa63e:

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая друсалка яко се е изложила да псува светица Мегз! 

Искам такъв скандал между Роксана и Теди Александрова!

Всички ще бъдат на крака!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Кога ще имаме подобен скандал в чалгата?

 

Много са прости, много са гнусни. Само сеири бе и за такива като тебе да се кефят, дето друго няма какво да правят. Е идете с баба ти Глория там и почнете да си придавате важности, тълпата ще почне да ви хули - на ти скандал. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , retr0 каза:

Мани телосложението, чу ли пеенето? Да ти се дореве, цял живот съм я приемал като еталон за пеене и талант, а как звучи в момента... По-тъжна гледка в чалгата от деградацията на ДесиСлава и Андреа не съм виждал, но при първата е истински погром. 

И да отслабне, гласът може ли да си го върне? Всъщност, не знам дали го е изгубила или просто й е кеф да пее като квартална кръчмарка. 

Гласа отдавна го коментирам. Иначе на песента на Ищар и Излел е дельо хайдутин беше добре, но със сигурност не като до преди 2 години,когато гласа и се лееше без да се пъне. 

Наистина деградацията е голяма. Чудя се не се ли чува отстрани... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Представям си как Рена псува Преслава, а тя отговаря: "Еклерите да млъкнат!".

:D :D :D  :D :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Slavi каза:

Гласа отдавна го коментирам. Иначе на песента на Ищар и Излел е дельо хайдутин беше добре, но със сигурност не като до преди 2 години,когато гласа и се лееше без да се пъне. 

Наистина деградацията е голяма. Чудя се не се ли чува отстрани... 

Не се е усетило толкова. Тя пак е най - добрия глас в Пайнер, защото всички останали са по зле. Затова не се е стегнала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Не се е усетило толкова. Тя пак е най - добрия глас в Пайнер, защото всички останали са по зле. Затова не се е стегнала. 

Феновете и го усещаме доста... 

Свикнали сме да получаваме това:

 

Иначе към момента Преслава звучи по добре. Да, няма техниката на Деса, но звучи по чисто и емоционално. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

Феновете и го усещаме доста... 

Свикнали сме да получаваме това:

 

Иначе към момента Преслава звучи по добре. Да, няма техниката на Деса, но звучи по чисто и емоционално. 

Звучи и тя катастрофално зле според мен, като травестит са всичките. Иначе дай това:

Това е за мен най - доброто изпълнение на чалгарка евър. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

Звучи и тя катастрофално зле според мен, като травестит са всичките. Иначе дай това:

Това е за мен най - доброто изпълнение на чалгарка евър. 

Велика е тук. След формата нещата се влошиха. То и тук леко се усещаше промяната, но не беше така притеснително. 

Това също е топ. Дори Ищар го беше споделила:

 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , pinkprincess каза:

Концерт на "Планета" ще има през декември, но може би няма да е в Арената.

Дано успеят да го направят пак в НДК. Там бяха най-добрите им концерти за РД и Наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Да го направят в Етнотека "Хъшове", екс-Каручката! Малко им е голяма, де, но поне е реномирана. 

Може да го направят и в мазата на Пайнер, където всички снимат клипове на тухлената стена. Предвиждам голям успех. 

 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...