Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Gerganafen каза:

Инфо? А погледнала ли се е в огледалото този път преди да се снима или пак да се чудим дали ще излязат видеата или не?:1000(29): Браво ако е истина, постарали са се за лирическите видеа, но се надявах да заснеме нещо все пак, за да я гледаме как изобразява текстовете с мимики и жестове.:notworthy:

Тръпна да видя как ще изобразява ФРАГМЕНТА "Ти си моя сърдечен удар" !!!

Навярно ще се държи в сърдечната област, обляна в пот и ще симулира припадък.

  • Haha 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Тръпна да видя как ще изобразява ФРАГМЕНТА "Ти си моя сърдечен удар" !!!

Навярно ще се държи в сърдечната област, обляна в пот и ще симулира припадък.

Най-вероятно! Очаквам и как ще жестикулира на бруталната "ПРАВО В ОЧИТЕ"!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Най-вероятно! Очаквам и как ще жестикулира на бруталната "ПРАВО В ОЧИТЕ"!

Предлагам да вземе една шепа пясък в ръка и периодично като стигне до фразата "Право в очите хвърлям ти лъжите" да хвърля песъчинки в камерата.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , -A. каза:

Гледанията ще почнат да падат все повече и повече поради все по-рядкото консумиране на YouTube от масовия слушател. 

И в световен мащаб се вижда масов спад в консумацията на youtube. Преди това се случваше предимно през лятото, но този път тази тенденция се задържа през цялата година. Примерно преди 1-2 години имаше тракове които дневно правят по над 10 милиона сега едва минават 6-7. 

Да, забелязва се подобна тенденция в интерес на истината. Преди топ 10 в попнейбъл бяха с над 100ка,а сега стигат до 40ка... 

Въпреки, че българите масово все още не използват други платформи... В сайтовете за теглене също цифрите са нищожни... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Да, забелязва се подобна тенденция в интерес на истината. Преди топ 10 в попнейбъл бяха с над 100ка,а сега стигат до 40ка... 

Въпреки, че българите масово все още не използват други платформи... В сайтовете за теглене също цифрите са нищожни... 

Българите по принцип са години назад в това отношение.

В България Вбокс7 беше по-използван от Ютуб до 2012/2013 г., а в световен мащаб Ютуб е лидер поне от 2007/2008.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Инфо? А погледнала ли се е в огледалото този път преди да се снима или пак да се чудим дали ще излязат видеата или не?:1000(29): Браво ако е истина, постарали са се за лирическите видеа, но се надявах да заснеме нещо все пак, за да я гледаме как изобразява текстовете с мимики и жестове.:notworthy:

Вчерашното участие в Бушидо е заснето с професионални камери. Жорко Малев е качил няколко сторита в Инстаграм, от които се вижда как се връткат крановете. 😀

  • Like 1
  • Thanks 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес Коце има 2 участия в един ден- в Гоце Делчев и Благоевград. 

http://www.blagoevgrad.utre.bg/2019/09/21/541767-konstantin_pee_tazi_vecher_na_esennia_panair_v_gotse_delchev

Андреа и тя е пяла там на 17.09 обаче на панаира. 

Значи днес Коце първо пее на Есенния панаир в Гоце Делчев, после ще пее в Night The Moon клуба в Благоевград заедно с Тони Стораро, защото клубът прави 4 години. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Гледанията ще почнат да падат все повече и повече поради все по-рядкото консумиране на YouTube от масовия слушател. 

И в световен мащаб се вижда масов спад в консумацията на youtube. Преди това се случваше предимно през лятото, но този път тази тенденция се задържа през цялата година. Примерно преди 1-2 години имаше тракове които дневно правят по над 10 милиона сега едва минават 6-7. 

И къде отидоха хората? Спотифай?

Къде се губят тези милиони гледания?

Нещо се случва и не можем да дадем адекватно обяснение какво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В САЩ наистина отливът от ютюб е огромен. Само забележете колко малко гледания има световен хит като Сеньорита,преди 2-3 години щеше да е минала 1 милиард досега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньорита прави по 4 млн НА ДЕН. Не знам как това е малко. Влезте в Popnable и вижте гледанията по седмици/години в САЩ. Аз не забелязвам спад. Даже за първи път в САЩ са регистрирани 2 млрд гледания за седмица през 2019. А в последната седмица има повишение. Интересно е, че обикновено спадът е в края на август-началото на септември. Тази година нещо се е изместил с месец напред. Да не гледаме испанските песни, дето правят по 6-10 млн на ден.

Що се отнася до България - положението е същото. 43-50 млн гледания на седмица. Миналата година само на нова година е имало толкова много. Иначе, като гледам през 2018 към октомври-ноември е започнало по-сериозно повишение на гледанията.

Няма хитове. Няма песни, които да са вайръл. Топ имената не пускат нищо. 

Ясно е, че стрийминг услугите също дърпат трафик, но за България е абсурдно да се говори, че Спотифай взима някакъв съществен дял. Да не говорим, че много песни или ги няма там, или се появяват късно. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Сеньорита прави по 4 млн НА ДЕН. Не знам как това е малко. Влезте в Popnable и вижте гледанията по седмици/години в САЩ. Аз не забелязвам спад. Даже за първи път в САЩ са регистрирани 2 млрд гледания за седмица през 2019. А в последната седмица има повишение. Интересно е, че обикновено спадът е в края на август-началото на септември. Тази година нещо се е изместил с месец напред. Да не гледаме испанските песни, дето правят по 6-10 млн на ден.

 

Разбира се,че са малко за песен на две толкова актуални имена,която е подплатена с толкова силен ПР /връзката им и масовите съмнения за ориентацията на Шон/. Вярно е,че и попа в САЩ е в криза,но все пак едва ще направи милиард и нещо,а допреди няколко години досега да го е минала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи говорим за криза на идеи, текстове и звучене.

Но ми е странно как няма топ хитове на големи имена с голям трафик, а общите гледания нарастват или остават същите?

То в самия чарт на popnable се вижда как в топ 10, топ 50 и топ 100 влизат песни с все по-ниски гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичките тези песни имат повече гледания в спотифай отколкото в тубата и като ги събереш си излизат старитр цифри.

Чалгата също набира популярност там, но доста по-бавно. Засега само Добре ли си е доста над другите с около 600/700к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Разбира се,че са малко за песен на две толкова актуални имена,която е подплатена с толкова силен ПР /връзката им и масовите съмнения за ориентацията на Шон/. Вярно е,че и попа в САЩ е в криза,но все пак едва ще направи милиард и нещо,а допреди няколко години досега да го е минала.

Малко статистика:

Сеньорита -  Стартира с 90 млн гледания. 14 седмица - 30 млн.

Havana -  Стартира с 10 млн гледания. 14 седмица - 30 млн.

Thunder -  Стартира с 9 млн гледания. 14 седмица - 16 млн. Има 1.3 млрд гледания

Shallow -  Стартира с 10 млн гледания. 14 седмица - 19 млн.  

Това са песни, излезли по различно време. Както виждаш, Сеньорита е в пъти по-добре. 

Това, което казваш е базирано на твое лично усещане, но не отговаря на числата.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А да не забравим, че трафикът се фрагментира от тия гадни фен клипове!!! Има песни с по 2 - 3 млн от фенски клипове. Според мен е доста съществен фактор да има "спад".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Всичките тези песни имат повече гледания в спотифай отколкото в тубата и като ги събереш си излизат старитр цифри.

Чалгата също набира популярност там, но доста по-бавно. Засега само Добре ли си е доста над другите с около 600/700к.

Очевидно жителите на екс югославия ползват спотифай. 

Има ли как да се проверят колко от слушанията са от БГ там? 

Самия факт, че единствено тя има такива слушания, а има поне 4 хита на нейното ниво, е показателен поне лично за мен. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

 "Ти гониш" на Папи Ханс и Тита е трябвало да бъде с Галена.🗽

От къде е инфото. Не вярвам, защото Папи е човек, който се абстрахира от фолка, но не е и невъзможно де. Добре, че не е участвала в тази глупост. 

 

 

15 милиона за този жесток хит! 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

От къде е инфото. Не вярвам, защото Папи е човек, който се абстрахира от фолка, но не е и невъзможно де. Добре, че не е участвала в тази глупост. 

Screenshot-20190921-220715-You-Tube.jpg

+ вече една година се говори че ще имат обща песен. И тук го бяха казвали, Iceberg беше май. Папи и Криско в инста следват единствено Галена от чалгата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...