Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, WindWalkerMonk каза:

Родена е за голяма сцена. То е шоу, то е старание, облекло. Изглежда западно, не като останалите парцалуши. 

Но си личат Аметовските й корени, то просто отвътре я човърка да почне да върти гъза като умопомрачена. Но се спира де, важно е старанието.  :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Форумът пак почна с номерата.

На Wind-а поста сега ми излиза с песен на Галин, а там, където съм го цитирал, излиза Преслава  - Право в очите.

На мен още си ми излиза с на Галчунче. Има други две Галинки, особено швестеринка които не понасям. Ако видя тази жугулка в мой пост ще почна да се нерва сигурно. Право в очите ще ми дойде дето се вика. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

На мен още си ми излиза с на Галчунче. Има други две Галинки, особено швестеринка които не понасям. Ако видя тази жугулка в мой пост ще почна да се нерва сигурно. Право в очите ще ми дойде дето се вика. 

Знаеш ли, че Галинче, като видял нашия Денис в някаква дискотека, бил говорил на общ техен познат да ги запознава. :1000(29): Много мотики за Галинче!

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Знаеш ли, че Галинче, като видял нашия Денис в някаква дискотека, бил говорил на общ техен познат да ги запознава. :1000(29): Много мотики за Галинче!

Е дупетата ли ще си търкат ? А и има много гадна бенка с косми на патката Галин. Не, не, Денис си е сладкишче! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е дупетата ли ще си търкат ? А и има много гадна бенка с косми на патката Галин. Не, не, Денис си е сладкишче! 

Какво имаш предвид с това? :3fdb8960598fa63e: Галче сигурно е искал Денис да ги търка нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Какво имаш предвид с това? :3fdb8960598fa63e: Галче сигурно е искал Денис да ги търка нещата.

Каквото и да имам превид, не е за пред хората :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Каквото и да имам превид, не е за пред хората :D 

Ма не, щото мен ми прозвуча така сякаш не могат да си бъдат взаимно полезни поради причината, че и двамата искат едно и също. Let's pray you didn't have this in mind. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ма не, щото мен ми прозвуча така сякаш не могат да си бъдат взаимно полезни поради причината, че и двамата искат едно и също. Let's pray you didn't have this in mind. :D 

Ще кажа само, че за Денис ще бъде падание дори да се лигави с Галин. Просто ще бъде там където стари, мазни, потни дебели чичковци паричковци са били, а не ми изглежда да е оферта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, VulkoIsTheBest каза:

Форумът пак почна с номерата.

На Wind-а поста сега ми излиза с песен на Галин, а там, където съм го цитирал, излиза Преслава  - Право в очите.

На мен на поста на @WindWalkerMonk с Анелия ми излиза "Феноменален". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, WindWalkerMonk каза:

Е дупетата ли ще си търкат ? А и има много гадна бенка с косми на патката Галин. Не, не, Денис си е сладкишче! 

Това не беше нужно да го казваш. Почувствах поредното си разочарование от Галин и ми става малко гадно. :1000(29):

Положението май е:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Джордан и Даниела с най-много гласове до този момент. 

Сега някой ще каже, че просто са избрали любимото на хората число 4, затова води. :D                                                       

Райна-Каиша не виждам да е включена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Сега някой ще каже, че просто са избрали любимото на хората число 4, затова води. :D                                                       

Райна-Каиша не виждам да е включена.

Това е Хит на август. Райнуш излезе сега. :D

Радвам се за "Бомба". Мен ме зариби. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще прати копие от албума си на Галена

https://trafficnews.bg/bohemi/preslava-shte-prati-kopie-albuma-si-galena-154786/

Айде и това стана новина. 

А Галена още си чака албума. Преслава май нарачно замина точно сега. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Това е Хит на август. Райнуш излезе сега. :D

Радвам се за "Бомба". Мен ме зариби. 

Значи Райна ще има хита на септември - ново дъно за попфолка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Значи Райна ще има хита на септември - ново дъно за попфолка. 

Няма да стане. Тия дни песни пускат Емануела и Яница. Да не забравяме и новите на Преслава.  Райна пак без късмет. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Няма да стане. Тия дни песни пускат Емануела и Яница. Да не забравяме и новите на Преслава.  Райна пак без късмет. :D

Роди я майка без късмет, па я хвърли на смет. 

Което може само да ме радва. :icecream:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Stela каза:

Това не беше нужно да го казваш. Почувствах поредното си разочарование от Галин и ми става малко гадно. :1000(29):

Положението май е:

 

Махни го това джудже! Виж какви пиченца има тук: Денис, а и още 1/2 сладкишчета има. Жалко, че не няма да се класираш, но ти и за Гейлин си от грешната страна. Мисълта ми е, поне плакни по нещо дето си струва. Тая силиконка е бетер баба ти. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Какво искаш да покажеш с това? 😁😁

Че песента не е никакъв хит. Зашумя се мааалко по Даниела като ново име и има много дето й се подмазват. Агитирала е и те са харесали коментарът. На Цура и Фики е 5 пъти по-голям хит от "Бомба".

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...