Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

По-притеснителното е, че и четирите деца са от различни бащи. Пълно курве.

Просто всички мъже са много под нейното ниво, за да я разберат и усетят. Недооценена е милата, винаги подхожда с надежда към следващия, а той се оказва поредния, който я превръща в крава. :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 42 минути, Jouey каза:

Много тъжно. Пее ужасно и на никого не му пука за нея...

 

Като цяло публиката е доста вяла. И пак в един момент успя да ги поразчупи в сравнение с началото. Деса направи квото можа, но толкова може клетата. Иначе песента на Ищар я изпя много добре. Някои народни акапелни също. Останалото беше зле. И на мен ми стана жал... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Просто всички мъже са много под нейното ниво, за да я разберат и усетят. Недооценена е милата, винаги подхожда с надежда към следващия, а той се оказва поредния, който я превръща в крава. :az:

Да се поучи от Президента, която всички искат, но тя не ще никого и даже си плаща, за да замаже очите на медиите с някакъв каун! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Да се поучи от Президента, която всички искат, но тя не ще никого и даже си плаща, за да замаже очите на медиите с някакъв каун! 

В идеята й изначално има някакъв чар и зла гениалност. Самият човек, когото е избрала обаче не го одобрявам и аз. Много глупав и първичен е. Сигурно хонорарът му не е 5000 лв. За тези пари можеше да намери човек с по-добро излъчване. Може да е на месечна заплата, нещо не толкова фрапиращо като цифра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, VulkoIsTheBest каза:

:roll1::roll1::roll1:

Както казваше свекървата на майка ми: "Раждаш ги като зайкиня!"

Се некой требе ражда бе любов моя. Тая демографска криза кой иначе ще я оправя. Аз това казвам: РАЖДАЙТЕ БЕ ДРУГАРКИ, КВО ЧАКАТЕ, КОЛКОТО МОЖЕ ПОВЕЧЕ!

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Се некой требе ражда бе любов моя. Тая демографска криза кой иначе ще я оправя. Аз това казвам: РАЖДАЙТЕ БЕ ДРУГАРКИ, КВО ЧАКАТЕ, КОЛКОТО МОЖЕ ПОВЕЧЕ!

Съгласен съм, даже дълго време съм отделял в мисли по този въпрос.

Обичаме да си подбазикаваме певицата с най-много висши образования тук открай време, това е. Нямам против раждаемостта, народът ни трябва да оцелее по някакъв начин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

В идеята й изначално има някакъв чар и зла гениалност. Самият човек, когото е избрала обаче не го одобрявам и аз. Много глупав и първичен е. Сигурно хонорарът му не е 5000 лв. За тези пари можеше да намери човек с по-добро излъчване. Може да е на месечна заплата, нещо не толкова фрапиращо като цифра.

5000 абсурд. Може да е на 500 лв, плюс яденето от нея. Все пак и по телевизора го гледа цялата махала в Русе, воглаве с жена му. :D 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Съгласен съм, даже дълго време съм отделял в мисли по този въпрос.

Обичаме да си подбазикаваме певицата с най-много висши образования тук открай време, това е. Нямам против раждаемостта, народът ни трябва да оцелее по някакъв начин.

 

Тя Луна току-виж с един удар - 4 заека. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Дано! Старае се да е слънчев човек и съм сигурен, че ще е много щастлива.

Много кефи президентката, личат си ролите, не знам защо някои хора така й се връзват и агресират :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

5000 абсурд. Може да е на 500 лв, плюс яденето от нея. Все пак и по телевизора го гледа цялата махала в Русе, воглаве с жена му. :D 

И аз така мисля. Нещо от рода на 500 лв. месечно. После, като й омръзне, ще го шитне обратно с автобуса за Русе.

Тя бая години страдаше по изгубените пари. Не мисля, че ще тръгне да ги пилее за щяло и нещяло.

Обаче просто физиономията му тя, като каза, че има богати мъже беше един път: "Дай Боже да имаш, че и аз семейство имам да храня" - и се усмихва хем виновно, хем тарикатлъшката.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

И аз така мисля. Нещо от рода на 500 лв. месечно. После, като й омръзне, ще го шитне обратно с автобуса за Русе.

Тя бая години страдаше по изгубените пари. Не мисля, че ще тръгне да ги пилее за щяло и нещяло.

Обаче просто физиономията му тя, като каза, че има богати мъже беше един път: "Дай Боже да имаш, че и аз семейство имам да храня" - и се усмихва хем виновно, хем тарикатлъшката.

Според мен не си ги е върнала, то откъде толкова милиони ще си върне. Там гарантираните 100 000 лв освен, които са нищо за звезда от нейния ранг! Но може да ги е развъртяла успешно тук-там.

Много първично и гнусно тарикатче, което ще си тръгне натирено и насрано. А пък тя как натърти, че той нямал брак - ми няма, я, те циганите не подписват, само джюмбюш вдигат до небето :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Тя и от тях ще вземе да забременее. :1000(29):

Факт е, че много хваща Фекалката. Сигурно от първо онождане. Тамън после може да се преструва, че не й е до секс. И така до следващия. 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Според мен не си ги е върнала, то откъде толкова милиони ще си върне. Там гарантираните 100 000 лв освен, които са нищо за звезда от нейния ранг! Но може да ги е развъртяла успешно тук-там.

Много първично и гнусно тарикатче, което ще си тръгне натирено и насрано. А пък тя как натърти, че той нямал брак - ми няма, я, те циганите не подписват, само джюмбюш вдигат до небето :D

Тя познава ли те теб, че си й такъв фен? Писали ли сте си някога?

Сигурен съм, че би те допуснала до някаква степен, ако ти имаш желанието разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Тя познава ли те теб, че си й такъв фен? Писали ли сте си някога?

Сигурен съм, че би те допуснала до някаква степен, ако ти имаш желанието разбира се.

Някой път ще ти разкажа, по-добре на лично :)

Абе, Кали според мен и тя търси ПР - нарочно забременява 4-ти път, за да стане рекордьор! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Родена е за голяма сцена. То е шоу, то е старание, облекло. Изглежда западно, не като останалите парцалуши. 

Вчера я споделих като статус в уатсап, не бях слагал досега бг песни, заслужава да я прославим сред приятелите си в чужбина! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Кали: 3 висши образования, 4 деца

Камелия: ZERO

 

Не е нормално от всеки който срещнеш да надуваш корема егати - хората са измислили достатъчно начини за предотвратяване на бременност. Калито явно се чувства длъжна да си има по едно чаве от всеки,  като сувенир. :lol:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Не е нормално от всеки който срещнеш да надуваш корема егати - хората са измислили достатъчно начини за предотвратяване на бременност. Калито явно се чувства длъжна да си има по едно чаве от всеки,  като сувенир. :lol:

Така е. Кали обаче си има глава на раменете (много пъти й е било важно да ни го докаже, просто й е важно.. :3fdb8960598fa63e:) и сама прави своя избор.

 

WindWalkerMonk е прав, че все някой трябва да ражда българчета, топим се най-бързо в света. По-добре Кали, отколкото Гюнайевица от Столипиново.

Иначе Кали, ако не друго, си спечели още един рунд по телевизионните таблоиди. Ще има нови натрапвания на интелекта!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...