Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, toletoel каза:

Не знам защо се мисли за национално богатство...готова съм да споря с everyone.

Позволиха й да си повярва и това продължи твърде дълго време.

Да се намери някоя да я катурне, но не се... Дотогава ще продължава да се мисли за национално богатство, пък и дори вече не толкова бляскаво като в началото.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво ТВ, тяхната телевизия се гледа от 1000 души на ден. Голям келепир да ги излъчват по телевизията.

Казах го и в предния пост. В предвид високия процент който дава на Пайнер, ще е на загуба ако не се възползва от всичко, което предлагат като начин за промотиране. Ротацията по каналите Планета хич не е евтино удоволствие. Третите лица ги жулят с хиляди левове за 3 излъчвания в един ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

Защото се вижда, че много го харесват. Ако се премести там и концентрира енергията си в това да стане наистина голяма звезда в тяхната държава, дали няма да му е по-добре и да стане 50 пъти по-богат от сега? Говоря за техните наистина големи звезди с национални мегахитове. Поне от това, което виждам, е че има някакъв шанс.

Сравнението със сръбските звезди не е същото. Ние сме с по-малко население от тяхното, а Туция е 11 пъти по-голям пазар от нашия.

Какво ТВ, тяхната телевизия се гледа от 1000 души на ден. Голям келепир да ги излъчват по телевизията.

Всъщност именно българските му хитове са станали интернационални такива. Промяната, за която говориш може да има точно обратния ефект. А и тогава ще бъде обявен за родоотстъпник. 

Аз с мисля, че си е ок тук. Тука му е живота, родата, приятелите и всичко. А и защо да се ограничава до Турция като може тепърва да започне концертна дейност и в Сърбия, и в Гърция, и в Албания, че и в Китай. Сега е популярен като българска звезда отвъд страната ни. Трябва да се гордеем, че е успял да излезе извън рамките на бг и клубовете. 

Какво печели БГ ако се премести да работи за друг пазар и в друга държава. Само губи. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Казах го и в предния пост. В предвид високия процент който дава на Пайнер, ще е на загуба ако не се възползва от всичко, което предлагат като начин за промотиране. Ротацията по каналите Планета хич не е евтино удоволствие. Третите лица ги жулят с хиляди левове за 3 излъчвания в един ден.

Това беше преди. Не мисля, че сега това удоволствие струва толкова скъпо впредвид ниската гледаемост. А и вече и никой не се бута. Май само Луна направи тази грешка. И то без особен смисъл и резултат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, VulkoIsTheBest каза:

Позволиха й да си повярва и това продължи твърде дълго време.

Да се намери някоя да я катурне, но не се... Дотогава ще продължава да се мисли за национално богатство, пък и дори вече не толкова бляскаво като в началото.

 

Тя е доказала с времето че не може да бъде катурната. Кариерата и никога няма да се сгромоляса от нищото, както някои от вас толкова се надявахте. Когато му дойде времето, ще предаде щафетата на по естествен път на някоя по млада и ще премине в статут легенда. Не че и сега не е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам на Азис и успехите му. Винаги има измами там и дори накрая несъответствие между цифри и постижения.

Отделно се бута само сред мутрите. Грозна работа и прави само интриги. Абе циганин, на такива като него мястото им е да не казвам къде, но се1. То и Анелия разби преди седмица в Турция.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо разглеждате успехите на Азис в Турция като бизнес пред 70 млн?

Азис е популярен сред българските турци, изселници, които все пак говорят езика. 

Над половин милион са имащите право на глас, които имат двойно гражданство. Да ги определим като 2-3 милиона, като сложим и децата им. Това не е малък бизнес, но помислете на какъв интервал време бг звездите правят концерти в Арена Армеец и сега насложете потенциалните фенове в Турция. 1 концерт на година е даже много. Още повече, че Азис прави по 1-2-3 песни на година и няма какво толкова ново да представи.

И все пак, впечатляващо е, че въобще има такива концерти. Доколкото съм запознат и други са имали такива многохилядни концерти в Турция. Мисля, че Преслава и Тони Стораро също са ходили. 

Знам, че Азис беше ходил и в Азербайджан преди време. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод на ниския интерес към ТВ версията на "Крадец на време" и лириците на другите песни от албума на Преслава Кристина Патрашкова е написала статия в нейния вестник "Иде ли края на една кариера?"

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Теодора е имала концерти с над 10 000 души публика в Турция. Луна ппеди 20 години също, с Мустафа Чаушев. Тя даже повече публика е събрала.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И Теодора е имала концерти с над 10 000 души публика в Турция. Луна ппеди 20 години също, с Мустафа Чаушев. Тя даже повече публика е събрала.

Но Теди не е тръгнала да пуска снимки на публиката от дрон и да се тупа в гърдите. Нито Муси. Нито Луни.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Българските турци умират за концерти на живо. Почти всяка би имала успех, ако се организират. Местните турци сопола си не биха хвърлили по когото и да било наш. Не разбират ли текста, нямашанс. Ако Азиса е толкова ербап, да направи няколко парчета на турски, но не му стиска. Нека ходи на гурбет, като тук му е трудно да укрива парата сир то и никой не го ще тука. Само мангалите навън.

 

Ах, леле лееее

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Българските турци умират за концерти на живо. Почти всяка би имала успех, ако се организират. Местните турци сопола си не биха хвърлили по когото и да било наш. Не разбират ли текста, нямашанс. Ако Азиса е толкова ербап, да направи няколко парчета на турски, но не му стиска. Нека ходи на гурбет, като тук му е трудно да укрива парата сир то и никой не го ще тука. Само мангалите навън.

 

Аз точно това подозирах между другото. В България се тръби, че е голяма звезда там, но чудно защо не се пробва с песен на турски на техния пазар. А то какво било - кефят му се предимно българските турци. Ясно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Аз точно това подозирах между другото. В България се тръби, че е голяма звезда там, но чудно защо не се пробва с песен на турски на техния пазар. А то какво било - кефят му се предимно българските турци. Ясно...

Много ясно. Знаят го и някои турци, покрай приятелите им българи,но нищо повече. Като е толкова голям, да им изпее нешо на техния език, в техен стил. Може да пробие. Пари ли няма, шубе ли го е, и двете ли...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, VulkoIsTheBest каза:

По повод на ниския интерес към ТВ версията на "Крадец на време" и лириците на другите песни от албума на Преслава Кристина Патрашкова е написала статия в нейния вестник "Иде ли края на една кариера?"

 На един жанр иде края, не само на една кариера.

Старите са амортизирани и писнали, а новите за нищо не стават. След 20 години може на чалгата да се гледа като на естрадните нафталини днес.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, meleto каза:

Защо разглеждате успехите на Азис в Турция като бизнес пред 70 млн?

Азис е популярен сред българските турци, изселници, които все пак говорят езика. 

Над половин милион са имащите право на глас, които имат двойно гражданство. Да ги определим като 2-3 милиона, като сложим и децата им. Това не е малък бизнес, но помислете на какъв интервал време бг звездите правят концерти в Арена Армеец и сега насложете потенциалните фенове в Турция. 1 концерт на година е даже много. Още повече, че Азис прави по 1-2-3 песни на година и няма какво толкова ново да представи.

И все пак, впечатляващо е, че въобще има такива концерти. Доколкото съм запознат и други са имали такива многохилядни концерти в Турция. Мисля, че Преслава и Тони Стораро също са ходили. 

Знам, че Азис беше ходил и в Азербайджан преди време. 

 

Азис далеч не е популярен само сред турците с бг гражданство. И в Турция и в Албания е популярен и сред най важния таргет. Когато съм бил там и стане въпрос, че съм от БГ, всеки пита за Азис. 

Иначе е друг въпроса, че това, че почти всеки го знае, малцина са запознати подробно с творчеството им и биха отишли на концертa му. Но преспокойно всяка година може да прави по 2-3 концерта в различни турски градове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми е неприятно да го кажа, но бях в Италия преди няколко месеца и като чуеха че сме от България, веднага с Азис ни свързваха. Един сервитьор в ресторант докато ни сервираше паста запя "Хабиби" и имитираше кючек :D 

  • Thanks 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не е нищо особено успеха му, да го направят и другите бе. Да се похвалят те с нещо подобно, а не да си правят лайфчета в мизерните чалготеки и това да им е връх в кариерите. 

Преслава пред колко души е пяла. За Теодора и нейните 10ка има ли доказателства. А и къде са 10,къде са 40....

То е ясно, че опипва почвата там. Днес е в Бурса - градът на изселниците, другия път на друго място. Ако ще и татари да са публиката му, факт е че никоя не може да се похвали дори с близка по бройка публика. Нито тук, а още по малко в чужбина. 

Да събере Галена 40ка бе като не е нещо особено. И дуетен албум с Тейлър Суифт няма да и помогне обаче. 

Ето го уж концерта на Теодора... 

https://www.vbox7.com/play:c395e530f9

Хаха. 100 човека обикалят около нея. Смях в залата... 

При Тони Стораро е същата работа. Някако участие в некво тв шоу. 

Като напишеш Азис Турция ти излизат десетки клипове от клубове с по 15 ка  души, имаме материал и от актуалния му такъв. Като напишеш Стораро и Турция излизат новини, в които Стораро почивал в Турция и ходил на концерти, но като публика:laughing:

Просто се откажете от спора, защото пак замирисва на завист. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Cally-Pressyfan' каза:

 На един жанр иде края, не само на една кариера.

Старите са амортизирани и писнали, а новите за нищо не стават. След 20 години може на чалгата да се гледа като на естрадните нафталини днес.

За сметка на това кючекчийските изпълнители са ок. Трупат си яко милиони, но малцинствата във всяка държава ги слуша, без значение на какъв език пеят. Общо взето попфолка умира, но за кръшните ритми винаги ще има публика. Просро цигани, турци, татари и т.н са си закърмени с тези ритми, но някак нашите фолк певачки биват отритнати от този таргет, който не е никак маловажен и цени музикантите повече отколкото българите ценим фолк певиците си. Затова Стораро, Азис и Софка не ги очаква скоро пенсия, за разлила от Преса, Галош, Деса и сие. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка с балкански хит е превзела и тя попнейбъла. 

Иначе Преси е с 2 песни в топ 10, а Паника на Галена вече е с малко над 40ка. СКОРО ЩЕ падне под Феноменален и Добре ли си. 

 

Screenshot_20190930_230843_com.android.chrome.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...