Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Не мога да преценя коя е по-големият хит и коя ме зарибява повече! Велика!

 

Ти не разбра ли, че Емануела от 2021 влиза в учебниците по История! Религия

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, asylum каза:

Не мога да преценя коя е по-големият хит и коя ме зарибява повече! Велика!

 

Не, първата е зле. Там е минат баланса. Втората е топ, тя е хита на есента. На Емануела и отиват тоя тип песни. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

От Галена или от Тейлър ? За да знам какво да кажа, то те са си на едно ниво де, и двете малко дадоха назад последната година и половина, но пак са отличнички. 

Иначе сега преоткрих тази песен, ето пример за качествен, всъщност най - добрия проект за тази година:

Това, че няма гледанията на другите не значи нищо. Най - добрата самостоятелна песен в Пайнер тази година. 

От Галош!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

От Галош!

Е готинка си е, винаги е на дневен ред. Но аз имам голямо сърце, там има място и за Преслава/Уродислава, Емануела, КЛЕА, Анелия, че дори някои други тетки. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шепнат сочни ягоди в синя фруктиера,
тях докосваш вместо мен сега !!! :cry2:

Мисля, че Джени има пръст в написването на този текст!

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за strawberries

  • Haha 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DevilWish каза:

Какво каза за дуета с Преслава, че не ми се гледа цялото. :D  

Каза, че песента е записана, излиза другия месец към края, за него било мечта за дует с Преслава. Каза, че песента била много яка, само не разбрах дали са снимали клип или предстой

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Шепнат сочни ягоди в синя фруктиера,
тях докосваш вместо мен сега !!! :cry2:

Мисля, че Джени има пръст в написването на този текст!

РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за strawberries

Една приятелка чуваше "Свиквай ти с мисълта, че с висока черна капа оставам" :D

Пък за ягодите до днес мислех, че са "шепа"! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, asylum каза:

Една приятелка чуваше "Свиквай ти с мисълта, че с висока черна капа оставам" :D

Пък за ягодите до днес мислех, че са "шепа"! 

Е, това наистина би било творение на Джен.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Каза, че песента е записана, излиза другия месец към края, за него било мечта за дует с Преслава. Каза, че песента била много яка, само не разбрах дали са снимали клип или предстой

Благодаря ти! Ами очаквам нещо хубаво, нали и двамата са от Добрич. :) Да видим какво са подготвили! Ама Преса избързва според мен.... Има сега какво да слушаме от нея. Поне към декември да я бяха пуснали. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пак ще си зареже албума без да клипира нито една от новите песни, за да пусне случаен дует - нямам думи.:1000(10):Дано поне това, че е заснела ТВ версии е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.08.2019 г. от 20:26, WindWalkerMonk каза:

Сега за снощи. Галена излезе да пее чак към три. Започна със сърце. Естествено пееше на сцената във бара. Там се намърдаха познати на собственика - прасета, които закриха гледката. Но не това беше проблема, имаше некви от нейните явно най - стари или не знам какви фенове. Особено един Павел/Пламен. Но за него след малко.

Беше си пийнала и прегракнала. Цялата дискотека обаче пееше с нея. Това няма как да се отрече. Това на Преслава дето сте дали е нищо, но до тук с позитивните неща. Въпросният Павел / Пламен / Ясен или какъвто е там я дърпаше. Тя прекъсваше пеенето. Той й подаваше шотове, издърпа дори микрофона й, за да изпие шота. Тя определено не се кефеше, но го търпеше. Въпросната отрепка съсипа експириънса на сума ти хора.

Какво показа това: Галена и Деси просто не знаят къде се слага границата. Няма лошо да сте фенове, но не е нужно да парадирате с близостта си във всеки един момент. Много е досадно, грозно и по - скоро прави впечатление на жалко, отколкото на ВИП. Казвам Деси,з ащото последния път и на нея се случи същото. Преслава такива не ги отразява, но при Галена от зор да не обиди някого се съсипа цялото участие.

Почна със Сърце. После беше Паника, Пантера, Добре ли си, Хавана, Старата Каравана и на Мой си тръгнах. Съжелявам, но на никого не му се слуша този как пее, и да я гледа как дърпа шотове. Не бях само аз. Маса хора почнаха да се изнасят. Ами сори, но ти си отишла там да пееш. Дръж си феновете лайнари вкъщи. Още повече да те дърпат, да ти взимат микрофона. Ами сори, ама е жалко.

Радвам се, че дадох само 10 лева за това фиаско. Засега с Галчето сме пеустановили общите ни срещи за определен период от време.

Редовно се случва по участия в заведенията, има една единствена причина - охраната не си е на мястото. Трима пият - триста плачат, простете за сравнението.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета на Галин и Преслава ще бъде засенчен и пометен от един друг мощен изцяло женски дует, който ще е хит на зима 2019 гарантирано. Така, че по-добре да не го пуска Галин сега. 

  • Wow 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ANGEL каза:

Дуета на Галин и Преслава ще бъде засенчен и пометен от един друг мощен изцяло женски дует, който ще е хит на зима 2019 гарантирано. Така, че по-добре да не го пуска Галин сега. 

Не знаех, че Татяна и Аднан ще правят нов дует

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , ANGEL каза:

Дуета на Галин и Преслава ще бъде засенчен и пометен от един друг мощен изцяло женски дует, който ще е хит на зима 2019 гарантирано. Така, че по-добре да не го пуска Галин сега. 

В една страница са писали че е по музика и аранжимент на Деян Асенов и част от текста:

"Пробвах други да целувам, но когато заспя други сънувам!" 

Явно Джени е писала текста. ХД🔫

За другия дует, що ли мисля че Галена и Емилия готвят нещо.😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Kriminal каза:

Не знаех, че Татяна и Аднан ще правят нов дует

Сега прочетох, че е изцяло женски, значи ще е на Татяна и Есил Дюран, нали?

  • Haha 1
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 5 октомври съм на участие на Галена в Мюнхен , мисля да и подаря наградата и а именно новият албум на Преси , нали все пак тя и е най-голямата фенка!

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...