Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Мале и тази успя да ме зариби! Няма спиране цял ден! :D Наистина е много готина, на първо слушане не ми беше нещо особено, но сега голямо слушане пада. :D Да не се окаже, че Право в очите и тая ще ги слушам най-много от новите. :D :D :D  Труден избор! 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 минути, DevilWish каза:

Мале и тази успя да ме зариби! Няма спиране цял ден! :D Наистина е много готина, на първо слушане не ми беше нещо особено, но сега голямо слушане пада. :D Да не се окаже, че Право в очите и тая ще ги слушам най-много от новите. :D :D :D  Труден избор! 

 

Пък аз забравих, че Преслава има албум.

Емануела да не си изпроси с новата песен да й вземат детето завинаги. С всяка песен го нарежда тоя Митко Динев. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Пък аз забравих, че Преслава има албум.

Емануела да не си изпроси с новата песен да й вземат детето завинаги. С всяка песен го нарежда тоя Митко Динев. 

Ами то зависи дали харесваш или не даден изпълнител, но на мен албумът ми е голяма слабост! Просто мисля, че няма лоша песен. :) Щом и това успя да ми хареса, но като че "Не идвай" ми идва най-слабата песен в целия албум на мен. Даже ми се струва, че и тя е записана отдавна, точно в стилът на "За да те забравя" е, но по-забавена версия. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Мале и тази успя да ме зариби! Няма спиране цял ден! :D Наистина е много готина, на първо слушане не ми беше нещо особено, но сега голямо слушане пада. :D Да не се окаже, че Право в очите и тая ще ги слушам най-много от новите. :D :D :D  Труден избор! 

 

На мен ми е фаворит от самото начало. Дори мисля, че се очертава като хит.

"Не идвай" и "Трябваш ми" ги слушам най-малко. Наистина не са нещо особено. Специално "Не идвай" е една от най-слабите й баладични/умерени песни.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако DesiSlavaTheAngelVoice чете този форум: Направи видео с музикалната еволюция на Сиана. :heart:

 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Ако DesiSlavaTheAngelVoice чете този форум: Направи видео с музикалната еволюция на Сиана. :heart:

 

Пълна загуба на време с тая!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan' тука падна слана и попари маргаритите. Няма от къде да извърша сутрешния ритуал за ЛЮБОВ! 

 

Ще берем хризантеми (или както им казват по нашия край - есенчета). :3fdb8960598fa63e:

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, THE IIconic каза:

Представям си ... Тя какво е дърво

Значи нищо не си видял. Емилия продължава да се развива все по-добре:

https://www.instagram.com/p/B2w_DXIF13U/

 

Райна скоро в Автограф. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

На мен ми е фаворит от самото начало. Дори мисля, че се очертава като хит.

"Не идвай" и "Трябваш ми" ги слушам най-малко. Наистина не са нещо особено. Специално "Не идвай" е една от най-слабите й баладични/умерени песни.

Ами на мен най-много ми харесаха Право в очите, Крадец на време и Трябваш ми, а Не идвай най-малко. Сега не знам точно, защото познатите са ми доста по-любими, но тази успя да ме зариби. "Право в очите" и "Не те забравям" май наистина най-много радват от новите. "Не идвай" не е никак лоша, но изобщо не ми се слушат подобни песни от нея тип "За да те забравя", стига вече толкова. "Трябваш ми" ми харесва, но пък тя най-бързо ми омръзна честно казано, "Крадец на време" също е доста добра, но определено "Право в очите" и "Не те забравям" ми харесват повече и даже е странно, че чак сега я забелязах втората. Има, има какво да се слуша! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и текста са на Симона Миланова, аранжимента е от Оцко. 

Симона е моя приятелка и имах удоволствието да гледам клипа и да чуя песента. Очаквайте нещо много готинооо! 💕🎶

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Заслужаваше клип!

А, тая от първия албум! Много е яка. За пръв път я чух в компилацията Party time и ми хареса. Чак клип...... аз винаги най-много съм искал клипове на "Лъган си и ти" и "Умирам", но Преса специално има доста хитове без клип, не ме е яд, но е глупаво наистина да оставиш песни като "Горчиви спомени", "Лъган си и ти", "Не можеш да си влюбен" без клипове, просто заслужаваха! "Водка с утеха" е голям хит, но на мен никак не ми е от любимите песни, че даже по-скоро се радвам, че няма такъв! :D Ако ме е яд, за тия четирите най-вече..... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

А, тая от първия албум! Много е яка. За пръв път я чух в компилацията Party time и ми хареса. Чак клип...... аз винаги най-много съм искал клипове на "Лъган си и ти" и "Умирам", но Преса специално има доста хитове без клип, не ме е яд, но е глупаво наистина да оставиш песни като "Горчиви спомени", "Лъган си и ти", "Не можеш да си влюбен" без клипове, просто заслужаваха! "Водка с утеха" е голям хит, но на мен никак не ми е от любимите песни, че даже по-скоро се радвам, че няма такъв! :D Ако ме е яд, за тия четирите най-вече..... 

Мен за тази и "Лъган си и ти " най- много ме е яд!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Мен за тази и "Лъган си и ти " най- много ме е яд!

Обожавам я "Лъган си и ти", пък и..... хареса си се песента, направо много тъпо за нея. 

  • Sad 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...