Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 42 минути, xroflx9 каза:

Ама приятелката  на Стелито чак тук ли ще влиза да чете мнения за песента си,че е предупредена на кои потребители да не чете мненията? Предлагам да я оплюем всички,за да премахнем желанието й за кариера още в началото.

Е, тя вече е платила капарото в хоризонтално положение. Ще-не ще, трябва да опита вече.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zai4eto82 каза:

На 6 месеца стана и продължава да се върти по Фен ТВ и да се гласува за нея в Сигнал:

 

Каква е гледаемостта на Фен ТВ и слушаемостта на сигнал.бг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , zai4eto82 каза:

Значи нищо не си видял. Емилия продължава да се развива все по-добре:

https://www.instagram.com/p/B2w_DXIF13U/

 

Ти сериозно ли? "Танцува" като някаква лелка в зумба клас.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, DarkChild каза:

Е, тя вече е платила капарото в хоризонтално положение. Ще-не ще, трябва да опита вече.

Доста плащане ще да е било. Да се надяваме,че поне ще може да ходи за клиповете си от толкова челастрене и че ще ни лиши от присъствиито си след максимум 3 песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

:1000(29): Да, ама ще трябва да цензурират клипа. По прашки и някакви космаляци да се подават от тях, а Денис да я гали с ей такова за почистване на прах:

spin-duster-chetka-600x600_0.jpg

Клеа трепери!

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Е, тя вече е платила капарото в хоризонтално положение. Ще-не ще, трябва да опита вече.

Ти откъде знаеш ? Свети там ли ? Или даваше частни уроци поради големия си опит ? Дайте да чуем песента. И аз не мисля, че това е най - доброто поприще, но е единствената развлекателна индустрия, която носи доход. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Ти сериозно ли? "Танцува" като някаква лелка в зумба клас.

Ти бива ли да си толкова негативен и нищо хубаво да не виждаш?

Кръсти се Негативния, ще ти отива. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти откъде знаеш ? Свети там ли ? Или даваше частни уроци поради големия си опит ? Дайте да чуем песента. И аз не мисля, че това е най - доброто поприще, но е единствената развлекателна индустрия, която носи доход. 

Фолкът има нужда от нова успешна ковра. Която и да е, ще е добре. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , VulkoIsTheBest каза:

Много сте чувствителнички тука напоследък.:3fdb8960598fa63e:А все още не съм взел камшиците

Някъде да съм споменал "чувствителност"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Не мога да ви пратя баклава през форума, но мога да ви почерпя с това, което ще ви ощастливи също тъй силно! 

 

Мен не ме ощастливява това. 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Не мога да ви пратя баклава през форума, но мога да ви почерпя с това, което ще ви ощастливи също тъй силно! 

 

В Панагюрище също отвориха бар RIO. Да не би да е филиал на заведението където пее кралица Клеа?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , THE IIconic каза:

Да си дойдем на думата!

@DevilWish черпя те! ❤️

Жестока песен и хит! Спомням си когато бях малък в едно заведение колко я пускаха и всички се кефеха на един мой рожден ден. Много любими спомени с нашите. :) 
Благодаря ти за поздрава! Със сигурност един от най-големите хитове на Камелия. За мен Залеза и зората обаче е незаменима! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

В Панагюрище също отвориха бар RIO. Да не би да е филиал на заведението където пее кралица Клеа?

Клеа става крупна бизнесменка, завладява страната! Ще стане монополист. Ето я алтернативата на Пайнер. Ще прерасне в продуцентство. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За добро утро! Поздрав с новата ми зарибявка! Успя да ме разсъни с малко помощ от кафето и цигарите сутрин! :D   :D :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - голямата песен! Дайте ми още от Анелия. 

Мен всички ми харесват. Не знам каква е причината последните и песни да забиват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Мен всички ми харесват. Не знам каква е причината последните и песни да забиват!

Ми и на мен за Шампион ми е странно, но по - важното е на нас да ни харесват. Другото си е шит. Иначе на Галена клиповете са по  - добри от някои от последните на Тейлър и Ариана Гранде:

Тук ефектите са по - добри от в You need to calm down например. Нямам думи просто. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми и на мен за Шампион ми е странно, но по - важното е на нас да ни харесват. Другото си е шит. Иначе на Галена клиповете са по  - добри от някои от последните на Тейлър и Ариана Гранде:

Тук ефектите са по - добри от в You need to calm down например. Нямам думи просто. 

Как не ви писна от тая?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Как не ви писна от тая?

От Галена или от Тейлър ? За да знам какво да кажа, то те са си на едно ниво де, и двете малко дадоха назад последната година и половина, но пак са отличнички. 

Иначе сега преоткрих тази песен, ето пример за качествен, всъщност най - добрия проект за тази година:

Това, че няма гледанията на другите не значи нищо. Най - добрата самостоятелна песен в Пайнер тази година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...