Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абсолютна пордотка. Навремето така се опита да направи 100 римейка на "Ти си..." по старата изпитана формула. Учудващо дълго й се получаваше. 

Защо й е Сашо Роман отново? Щото видя, че привлича интерес. Ми да вземе да си легне с него, като е толкова готин. Толкова са прозрачни тънките й сметки. 

Като цяло е тънка сметка, като изкараш флоп след 3-4 месеца да пуснеш нова песен. А като нацелиш хит, над година да мързелуваш и да доиш въпросния хит като млекодайна крава в същото време, пестейки пари за нови проекти. Ми нали си обичаш феновете, защо 12 месеца не им подари нова песен? Щото повече обичаш парите. Пордотка.

Дай линк на оригинала, ако го знаеш.

То не се знае на коя песен е кавър, ама е писала че музиката е на сръбски композитор, а едва ли е работила с него по авторска песен. В топ 3 ми е и много ме дразни като прави така.

btw много ме зариби на Емануела. Бомба е в видеото, мега яка, ама на живо:

Screenshot-20190927-182058-One-UI-Home.j

  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всички чалгарки като че ли изведнъж взеха да остаряват. И много грозно при това - с лица като плашила и задници като мазни баници.

При мъжете също много се отразяват годините - Константин и Борис Дали са с побелели бради. Фики е с шкембето на баща си.

 

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, VulkoIsTheBest каза:

Абсолютна пордотка. Навремето така се опита да направи 100 римейка на "Ти си..." по старата изпитана формула. Учудващо дълго й се получаваше. 

Защо й е Сашо Роман отново? Щото видя, че привлича интерес. Ми да вземе да си легне с него, като е толкова готин. Толкова са прозрачни тънките й сметки. 

Като цяло е тънка сметка, като изкараш флоп след 3-4 месеца да пуснеш нова песен. А като нацелиш хит, над година да мързелуваш и да доиш въпросния хит като млекодайна крава в същото време, пестейки пари за нови проекти. Ми нали си обичаш феновете, защо 12 месеца не им подари нова песен? Щото повече обичаш парите. Пордотка.

Дай линк на оригинала, ако го знаеш.

И все пак Кама извади Роман от прахта. След участието му в нейна песен се появиха и едни от най големите хитове тази година Най Боли ме и  Гн директоре. 

Всъщност за какво и е да вади песен след песен. Само да убие развитието на предната си, както често става. Много добра стратегия. Без да се блъска с по 4 сингъла, а с 1 постига повече отколкото други с по няколко. Освен това проектите и винаги почти са на ниво. Не ги пуска да отбие номера. А като имаме впредвид успеха и без муз. компания зад гърба, наистина резултатите и са впечатляващи. 

Кама и без актуален хит е фул с участия и винаги пълни. На дали Името ти е променила нещо в това отношение. Единствено е по актуална в клубовете сред диджеите. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Slavi каза:

И все пак Кама извади Роман от прахта. След участието му в нейна песен се появиха и едни от най големите хитове тази година Най Боли ме и  Гн директоре. 

Всъщност за какво и е да вади песен след песен. Само да убие развитието на предната си, както често става. Много добра стратегия. Без да се блъска с по 4 сингъла, а с 1 постига повече отколкото други с по няколко. Освен това проектите и винаги почти са на ниво. Не ги пуска да отбие номера. А като имаме впредвид успеха и без муз. компания зад гърба, наистина резултатите и са впечатляващи. 

Кама и без актуален хит е фул с участия и винаги пълни. На дали Името ти е променила нещо в това отношение. Единствено е по актуална в клубовете сред диджеите. 

Те нещата винаги могат да бъдат погледнати от две противоположни гледни точки и човек да намери начин да оправдае и убиец, ако щеш. На мен тя ми е елементарна с мометни прояви на гениалност. Също така не ми харесват стиснати хора и циции - по душа и в материален аспект. Винаги е била човек, който е правил тънки сметки, колкото и вътрешно да я е било срам от това и да се опитва да покаже обратното на обществото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 месец от есента мина, а хита на лятото още не е направил 10 млн. 

Какви 10, той дори 9 не е направил. 

Ех, Преси, улучи да имаш най-слабия ЛЕТЕН ХИТ в историята на попфолка. Късметлийка си бе, момиче, какво да те правя!? :e040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

1 месец от есента мина, а хита на лятото още не е направил 10 млн. 

Какви 10, той дори 9 не е направил. 

Ех, Преси, улучи да имаш най-слабия ЛЕТЕН ХИТ в историята на попфолка. Късметлийка си бе, момиче, какво да те правя!? :e040:

А кой е хита на лятото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, VulkoIsTheBest каза:

1 месец от есента мина, а хита на лятото още не е направил 10 млн. 

Какви 10, той дори 9 не е направил. 

Ех, Преси, улучи да имаш най-слабия ЛЕТЕН ХИТ в историята на попфолка. Късметлийка си бе, момиче, какво да те правя!? :e040:

За 2 месеца колко гледания да има? Ще направи 10 милиона до 20-30 дни. Не можем да кажем същото за която и да е лятна песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Тая Кали излезе по долна дори от най големите мастии в жанра. Влади е трябвало да я ступва по често! 

Съгласен.

Но ето пример за различен поглед над нещата:

Каква е виновна Кали, че 28-годишното момче е по-хубаво, по-младо, с по-голяма пишка и с добър биснез? Срещнали са се, харесали са се. Така става в живота - едни се разделят, други се срещат. 😈

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , stereoto_ каза:

КАМЕЛИЯ - Хотел на греха / ПРЕМИЕРА - Утре- 21;30

музика: Bane Opacic

текст: Костадин Милев и Камелия

аранжимент: DIAMOND BEAT PRODUCTION режисьор: Валери Милев

maxresdefault.jpg

 

О, дано е балада! Бане прави жестоки песни! 

Кавър ли ще е...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, VulkoIsTheBest каза:

Съгласен.

Но ето пример за различен поглед над нещата:

Каква е виновна Кали, че 28-годишното момче е по-хубаво, по-младо, с по-голяма пишка и с добър биснез? Срещнали са се, харесали са се. Така става в живота - едни се разделят, други се срещат. 😈

Това е ок, но с какви очи излиза в национален ефир да бълва за домашното насилие,да влиза в ролята на жертва... 

Едно време се изказваше за певиците, които търсят споносори. А сега тормози мъжете да и плащат продукция и купуват коли. Сигурно е разорила горкия туроператор преди да му набие шута. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Това е ок, но с какви очи излиза в национален ефир да бълва за домашното насилие,да влиза в ролята на жертва... 

Едно време се изказваше за певиците, които търсят споносори. А сега тормози мъжете да и плащат продукция и купуват коли. Сигурно е разорила горкия туроператор преди да му набие шута. 

С позьорски и устакярски.

Пък и според закона - изневярата не е престъпление, побоят обаче е.

Ако това ще те успокои, младокът също ще я поступва. А накрая ще я захвърли като кора от диня. :) Галина ще се грижи за своята мини детска градина сама.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Това е ок, но с какви очи излиза в национален ефир да бълва за домашното насилие,да влиза в ролята на жертва... 

Едно време се изказваше за певиците, които търсят споносори. А сега тормози мъжете да и плащат продукция и купуват коли. Сигурно е разорила горкия туроператор преди да му набие шута. 

И забележи само как тя е запретнала ръкави да СЪДИ медията, написала, че отново е бременна. Каква обида, какво клеветене само. Изгладняла за пари чукундурка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, VulkoIsTheBest каза:

И забележи само как тя е запретнала ръкави да СЪДИ медията, написала, че отново е бременна. Каква обида, какво клеветене само. Изгладняла за пари чукундурка.

Не е понесла факта, че я заляха с хейт. И на тънкообидна се прави... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

1 месец от есента мина, а хита на лятото още не е направил 10 млн. 

Какви 10, той дори 9 не е направил. 

Ех, Преси, улучи да имаш най-слабия ЛЕТЕН ХИТ в историята на попфолка. Късметлийка си бе, момиче, какво да те правя!? :e040:

Глупости говориш “Пиян” се засили директно за песен на годината 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , VulkoIsTheBest каза:

1 месец от есента мина, а хита на лятото още не е направил 10 млн. 

Какви 10, той дори 9 не е направил. 

Ех, Преси, улучи да имаш най-слабия ЛЕТЕН ХИТ в историята на попфолка. Късметлийка си бе, момиче, какво да те правя!? :e040:

Глупости говориш “Пиян” се засили директно за песен на годината 😎

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

КАМЕЛИЯ - Хотел на греха / ПРЕМИЕРА - Утре- 21;30

музика: Bane Opacic

текст: Костадин Милев и Камелия

аранжимент: DIAMOND BEAT PRODUCTION режисьор: Валери Милев

maxresdefault.jpg

 

О, дано е балада! Бане прави жестоки песни! 

Тука направо мяза на безносна, къв е тоя некадърен фотошоп

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включвам се с още една причина, поради която гледанията на попфолк песни и въобще музиката, насочена към младите, е чувствително намалила своя трафик от пика си през 2016 до днес.

За последните 4 години възрастовата група до 30 годишни в България е намаляла с 213 хиляди човека! Земииииии. За 4 години младите са с четвърт милион по-малко = по-малко хора слушат младежка музика.

Кали трябва да роди още 200К деца, за да постопим разликата. 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега забелязах, че "Кома" има почти 10 милиона от три клипа общо. Освен официалния, има още два с доста гледания - един с 1,2 милиона и един с 1,7. Това спокойно слага песента в битката за летен хит. Като гледам още върти добри гледания. Разликата във времето с "Пиян" е един месец.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...