Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Stela каза:

Музиката и текста са на Симона Миланова, аранжимента е от Оцко. 

Симона е моя приятелка и имах удоволствието да гледам клипа и да чуя песента. Очаквайте нещо много готинооо! 💕🎶

 

Значи е абсолютна шитня. А тази е като изпълзяла от 2008-ма.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Починал е един от последните известни любовници на Мария - Ангел Свинаря. Пасаж от статията:

priiatel-na-angel-svinaria-alkoholat-go-

За Свинаря и неговата слабост към певиците от лекия жанр се заговори усилено покрай секс аферата му с Мария. Освен, че й подари Мерцедес S класа, Тенев изсипа куп пари за два клипа на любимата си, единият от които сниман в Сицилия и според слуховете струва 40 000 евро. Покрай Мария се облажи и рапърът Криско, който получи завидни хонорари, за да напише песни за певицата. Свинаря толкова се увлякъл по Марийчето, че дори искал двамата да заживеят заедно. Но нещата се разсъхнаха, когато усетил, че изпълнителката тъче на още два стана. Двамата се разделили като приятели, а Мария му е върнала колата, защото по-хубава и по-скъпа от новия си спонсор.

----

Вижте с какви хора се налага да спиш, ако си меркантилен. Мъжът е бил 63-годишен, с около 30 години по-стар от нея.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не е болка за умиране, с такива по - малко, по - добре в България ще е. 

Ее, аз мислех, че е болка за умиране, даже поплаках за свинаря. Недей така, по-малко злоба и повече състрадание и ще ти е по-добре. Погледни нагоре към небето, знам, че искаш. :e040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ти може да си знаел, но се изрази като небразован селяк, а претендираш за нещо повече. Затова реших да ти посоча грешката.

Писах по темата, а тя беше малоумните според мен плейлисти в popnable. Тема, която ти зададе.

Както и да е, страшен досадник си. Считай, че тук публикувам една песен на Емануела, сещаш за името - за да не е спам, нали, не за друго.

Кондоме, кондоме... 

Първо: отдавна не се опитвам да блесна, проверявайки си всяко изречение за механични грешки. Претенции - не съм проявявал, но пък ти нямаш аргументи и твърдиш неверни твърдения. Дали съм се изразил като селяк? Ами ти непрекъснато се представяш по този начин, коментирайки всякакви гнусотии. 

Разбирам, че ти е накърнено егото. За мен е без значение. Това е твой проблем. Аз нямам вина, че си обиден. 

Жалко за яката песен и текст.  

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Кондоме, кондоме... 

Първо: отдавна не се опитвам да блесна, проверявайки си всяко изречение за механични грешки. Претенции - не съм проявявал, но пък ти нямаш аргументи и твърдиш неверни твърдения. Дали съм се изразил като селяк? Ами ти непрекъснато се представяш по този начин, коментирайки всякакви гнусотии. 

Разбирам, че ти е накърнено егото. За мен е без значение. Това е твой проблем. Аз нямам вина, че си обиден. 

Жалко за яката песен и текст.  

 

Бе, ти откачи ли.. :roll1:Какво его, какво наранено. Оставам с впечатлението, че се имаш за някакъв топ плейбой. Намекваш, че ми е наранено егото понеже съм нещо като отхвърлен от теб ли? Хахахах, бе, пич, я се погледни! Мен ако знаеш какви хора ме свалят. На светлини години си. Нарено ми е егото, га цъфнат налъмите.

Съжалявам, че така грубо, но просто абсурдни глупости дрънкаш. Няма да им мълча.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ее, аз мислех, че е болка за умиране, даже поплаках за свинаря. Недей така, по-малко злоба и повече състрадание и ще ти е по-добре. Погледни нагоре към небето, знам, че искаш. :e040:

Не мисля, че е злоба. Иначе състрадание за него точно не, не смятам, че е имал нужда. щом може да даде 40 бона за клип е могъл и да вкара малко акъл в кухата си лейка. Състрадание за бедните, но умни и упорити хора. Не за Свинето. Направо литвам към небето. 

Мара дали се сеща за него сега ? Или си вика кой беше тоя ...

И спрете с вашата гей драма с мелето. Как не ви е срам ?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не мисля, че е злоба. Иначе състрадание за него точно не, не смятам, че е имал нужда. щом може да даде 40 бона за клип е могъл и да вкара малко акъл в кухата си лейка. Състрадание за бедните, но умни и упорити хора. Не за Свинето. Направо литвам към небето. 

Мара дали се сеща за него сега ? Или си вика кой беше тоя ...

И спрете с вашата гей драма с мелето. Как не ви е срам ?

Това го виждаме и с просто око.

Не мислел. Постът ми беше сарказъм. Какви сълзи ще роня за Свинаря аз? Чак тръгна обяснение с патос да пишеш. Ти и ти не знаеш къде се намираш напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Бе, ти откачи ли.. :roll1:Какво его, какво наранено. Оставам с впечатлението, че се имаш за някакъв топ плейбой. Намекваш, че ми е наранено егото понеже съм нещо като отхвърлен от теб ли? Хахахах, бе, пич, я се погледни! Мен ако знаеш какви хора ме свалят. На светлини години си. Нарено ми е егото, га цъфнат налъмите.

Съжалявам, че така грубо, но просто абсурдни глупости дрънкаш. Няма да им мълча.

Изобщо не ти говоря за това. Ти разбира се, пак го обръщаш на някакви любови и прочее.

Пробва всякакви варианти да стане на твоето за какво ли не. Това, за което говориш е просто финалният момент, в който ти реши, че вече съм черен, досаден, смотан и тн. Аз нямам напротив. Нямам нужда от твоето одобрение или внимание. Просто е излишно да ходиш след всеки мой пост и да хвърляш отрицание. Не става дума само за въпросните плейлисти, както виждаш, аз разбрах това което си написал като мнение (нищо, че е написано с лична емоция). Винаги можеш да кажеш какво мислиш без да започваш с "ти не разбираш", "това не е вярно" и прочее. Ако не искаш спор, не го предизвиквай. Особено без аргументи. 

Тази година ще има ли концерт на Планета?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Това го виждаме и с просто око.

Не мислел. Постът ми беше сарказъм. Какви сълзи ще роня за Свинаря аз? Чак тръгна обяснение с патос да пишеш. Ти и ти не знаеш къде се намираш напоследък.

Е човек па да не си сръбне. А относно Гуцаря, де да знам. Може да обичаш свинско ? Мария е тънко парче кашкавал върху дебели свински пържоли. То не беше Гущерчето, Свинето, Прасето... 

Иначе просто си написах какво мисля, не се впрягай толкова. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

Искам да я пуснат от затвора. Да запише албум и да се изцепи в медиите "Преслава е една никаквица, слушайте мен, аз имам талант"

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Искам да я пуснат от затвора. Да запише албум и да се изцепи в медиите "Преслава е една никаквица, слушайте мен, аз имам талант"

Те я пуснаха ако не се лъжа още 2018. Дори се говореше, че има покана за ББ, отказала

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, DarkChild каза:

Значи е абсолютна шитня. А тази е като изпълзяла от 2008-ма.

Не се обаждай преди да си чул. Пък и аз съм й казала, че твоето мнение за песента е последното което да вземе под внимание. Недоволствай на друго място. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Те я пуснаха ако не се лъжа още 2018.

ТОП! Искаме кариера. Да записва дует с Денис Теофиков. В клипа да танцува около него само по прашки.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

ТОП! Искаме кариера. Да записва дует с Денис Теофиков. В клипа да танцува около него само по пращки.

Какви ти прашки? Направо както майка я родила. Поне има в изобилие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Какви ти прашки? Направо както майка я родила. Поне има в изобилие

:1000(29): Да, ама ще трябва да цензурират клипа. По прашки и някакви космаляци да се подават от тях, а Денис да я гали с ей такова за почистване на прах:

spin-duster-chetka-600x600_0.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

:1000(29): Да, ама ще трябва да цензурират клипа. По прашки и някакви космаляци да се подават от тях, а Денис да я гали с ей такова за почистване на прах:

spin-duster-chetka-600x600_0.jpg

Понякога се чудян дали си брутален или гнусен. Честно!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Понякога се чудян дали си брутален или гнусен. Честно!

Много сте чувствителнички тука напоследък.:3fdb8960598fa63e:А все още не съм взел камшиците.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Не се обаждай преди да си чул. Пък и аз съм й казала, че твоето мнение за песента е последното което да вземе под внимание. Недоволствай на друго място. 

Е, щом си и казала за мен, значи съм наистина много важен!

Иначе отсега е ясно като ден, че нищо няма да излезе от тази. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама приятелката  на Стелито чак тук ли ще влиза да чете мнения за песента си,че е предупредена на кои потребители да не чете мненията? Предлагам да я оплюем всички,за да премахнем желанието й за кариера още в началото.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...