Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, meleto каза:

Дано ви хареса. 

Опцията дава възможност да слушате като плейлист класациите Топ 100 и Топ 40 (всички издания - седмичен, месечен, годишен) и то в Топ 200 версия. Знаете, че Топ 40 има разширена версия. 

Можете да заложите - от-до в секунди, което ще извърти всички песни в класацията в избран диапазон. Например, искате да чуете всички топ 100  песни между 60-90 секунда. На практика, така ще чуете класацията за 3000 секунди (50 минути). Може да се направи, за каквито секунди решите.

Също така, при натискане на конкретен бутон PLAY, сервирането на песните започва от тази въпросна песен и продължава надолу, докато плейлистата не завърши.

Аз направо съм в екстаз и си слушам всички класации така. :D 

Боже какви глупости:roll1:

Съжалявам, че ще излезе така, че не уважавам чуждия труд. Но кому за Бога е нужно да слуша 100 нямащи нищо общо песни една след друга? Да слушам мазни цигански кючеци на турски, после рап и поп бози и някъде там между другото песните, които наистина искам да чуя.

Дано не си вложил много труд в тази чапършъшка история.

И аз съм екстаз, но от смях. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

Боже какви глупости:roll1:

 

И аз съм екстаз, но от смях. :D 

Не знам какво ще излезе, но освен опит за внимание, друго не виждам тук. Хубаво си показал емоцията на коментара.

Вярно е, че този тип плейлисти не са за всяко ухо, но много отдавна потребителите мрънкаха за такъв фийчър. Както споменах, ще има и юзърски плейлисти, което решава проблема с сбирнщайна. 

Впрочем, феновете на класации по принцип търсят точно такива плейлисти. В интернет е пълно с топ класации. Ако човек търси музика от Етиопия, ще предпочете не само да види кои изпълнители и песни са в топа, но и да ги чуе. И то набързо.

Честно казано, като си пуснах UK класацията си е идеална. Там няма такива залитания като в БГ.

Кои премиери се чакат от чалгата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Не знам какво ще излезе, но освен опит за внимание, друго не виждам тук. Хубаво си показал емоцията на коментара.

 

 

Аз не се опитвам да скрия емоцията на коментара, тя се вижда от всички, не е нужно да се правиш велик откривател.

Опит за привличане на внимание се казва, не "опит за внимание". Нямам нужда от твоето внимание, за мен ти си обезценен. А това за вниманието са евтини форумски клишета. :D

Просто ми е смешно как толкова глупави неща могат да докарат някой до екстаз, ноо... всеки със своята си ценностна система. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.09.2019 г. от 23:28, Slavi каза:

От къде е инфото. Не вярвам, защото Папи е човек, който се абстрахира от фолка, но не е и невъзможно де. Добре, че не е участвала в тази глупост. 

 

 

JkIwYiGfHe4

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Аз не се опитвам да скрия емоцията на коментара, тя се вижда от всички, не е нужно да се правиш велик откривател.

Опит за привличане на внимание се казва, не "опит за внимание". Нямам нужда от твоето внимание, за мен ти си обезценен. А това за вниманието са евтини форумски клишета. :D

Просто ми е смешно как толкова глупави неща могат да докарат някой до екстаз, ноо... всеки със своята си ценностна система. 

Ле-ле... аз не знаех, че е опит за получаване на внимание. Нали знаеш, че тези грешки се отбелязват, когато няма друг аргумент. Клише! Аз съм обезценен, откакто те режа. Но няма проблем. Ти ме цитираш, не аз теб. Ако може и ти да не ме занимаваш никога и за нищо (да не си помислиш, че съм ти гледал профила за друго, просто търсех този коментар, за да го цитирам):

Цитат

Ти не ме занимавай никога и за нищо. Досаден и глупав си.

Пиши по темата, освен това.

Какво е станало с Jake Jake на Дурата Дора? Джена да не я е проклела, че са я изтрили от тубата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , THE IIconic каза:

И ти ли харесваш рибешката уста? Отвратителна певица и песен!

Никак не я харесвам, дори напротив. Просто говорим обективно :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера бях във Велико Търново в новия Кауфланд и по случайност видях Галена.. просто не повярвах бях много щастлива , но ме беше срам да ида до нея и да я прегърна и да и кажа, че я обичам много.. и тя се обурна към мен и ме погледна в очит няколко пъти и разбра, че ме е срам.. дойде до мене първо ми попита от къде съм.. и след това ме нацелува и ме прегърна и  даже се снима със мен. казах чея защитавам във всички възможни форуми ,сайтове. и тя ма каза да продължавам.

такъв човек просто няма,казвам ви повярвайте ми. толкова искрена,добричка просто няма как да ви я опиша!!!!!!!!!!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Donatella каза:

Вчера бях във Велико Търново в новия Кауфланд и по случайност видях Галена.. просто не повярвах бях много щастлива , но ме беше срам да ида до нея и да я прегърна и да и кажа, че я обичам много.. и тя се обурна към мен и ме погледна в очит няколко пъти и разбра, че ме е срам.. дойде до мене първо ми попита от къде съм.. и след това ме нацелува и ме прегърна и  даже се снима със мен. казах чея защитавам във всички възможни форуми ,сайтове. и тя ма каза да продължавам.

такъв човек просто няма,казвам ви повярвайте ми. толкова искрена,добричка просто няма как да ви я опиша!!!!!!!!!!

И като се събуди краката ти бяха отвити! 😂😂😂

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да благодаря на този, който поддържа страницата Поп-фолк хитове до скъсване във Фейсбук, че сподели песента и клипа на Лилия Семкова. 

Благодарско от мое и нейно име! 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Donatella каза:

Вчера бях във Велико Търново в новия Кауфланд и по случайност видях Галена.. просто не повярвах бях много щастлива , но ме беше срам да ида до нея и да я прегърна и да и кажа, че я обичам много.. и тя се обурна към мен и ме погледна в очит няколко пъти и разбра, че ме е срам.. дойде до мене първо ми попита от къде съм.. и след това ме нацелува и ме прегърна и  даже се снима със мен. казах чея защитавам във всички възможни форуми ,сайтове. и тя ма каза да продължавам.

такъв човек просто няма,казвам ви повярвайте ми. толкова искрена,добричка просто няма как да ви я опиша!!!!!!!!!!

Рашия прекали с този пост

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , meleto каза:

 

Какво е станало с Jake Jake на Дурата Дора? Джена да не я е проклела, че са я изтрили от тубата?

Не,ние от Джена team заедно с вълшебната катерица Беатрис го направихме. Нека хората си мислят че мегахита е на Джени,а онази го кавърдисала.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Преслава записа осма победа

Преслава - Пиян

Преслава спечели осма победа с актуалния си сингъл „Пиян“. Парчето отново е фаворит на читателите на Signal.bg и продължава да е начело на хитовете в попофлка.

 

Галена с „Паника“ продължава да държи второто място.

Райна с „А бях ти казала“ влиза в челната тройка на чарта.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!

https://signal.bg/преслава-записа-осма-победа/

Горд съм с успеха на тази разкошна песен и с това, че Преслава отново продължава заслужено да е на върхът, където винаги е била за мен и винаги остава! Факта, че има толкова нови и хубави песни в албума, но се оценява именно най-заслужилата и хитова песен само показва, че това беше и е хита на лято 2019 в поп-фолка! Надявам се както "Да гори в любов", че и Песен на годината! Заслужава си го! Поздравления за успеха на Галена и Райна също! 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе я кажете Деса ли е Гарванът в Маскирания певец? И ако не е - коя е? Много ми заприлича на нея в низините. 

Принцесата е повече от ясно, че е Алисия. А за Рицаря имам съмнения за Константин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, plambata каза:

Абе я кажете Деса ли е Гарванът в Маскирания певец? И ако не е - коя е? Много ми заприлича на нея в низините. 

Принцесата е повече от ясно, че е Алисия. А за Рицаря имам съмнения за Константин?

Деси Слава - АБСУРД!!! Имаха предвид Деси Добрева. За Принцесата и аз смятам, че това е Алисия. И в нас се следи много това предаване и непрекъснато спорим кой, кой е.... :D Не мисля, че е Константин Рицаря и аз имах съмнения за Юлиян, но не знам, там ми е най-трудно да определя. Ние тук спорихме по-скоро за Бухалът, защото съм сигурен, че е Вальо Михов. Шапката - Гъмов и Криско навярно е Звездата. Така мисля, но тия неща ги обсъждахме и в темата тук, не знам колко е за поп-фолк раздела, но предвид, че сме "засегнали" Деси Слава, да ти кажа, 100% съм сигурен, че не е тя.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Cally-Pressyfan' каза:

22.09.2006

13 години. :heart:

 

Една от най-любимите ми балади в жанра и изобщо! ❤️ Да се поздравим! :P 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

❤️❤️❤️ 
Надух новата песен на Емануела и майка ми: "Е, това вече е абсолютна чалга и простотия! Не разбирам какво толкова ти харесва". :D ха ха ха, рядко ми критикува някоя песен която слушам...... Ясно, май няма да я бъде тая песен! :D  

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

❤️❤️❤️ 
Надух новата песен на Емануела и майка ми: "Е, това вече е абсолютна чалга и простотия! Не разбирам какво толкова ти харесва". :D ха ха ха, рядко ми критикува някоя песен която слушам...... Ясно, май няма да я бъде тая песен! :D  

И мен нещо не ме кефи

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...