Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, asylum каза:

Силна премиера не значи хит. Голям праз, че сеирджии те гледат по 1-2 пъти да ти се подиграят на сменената фаца. 

И ти си прав за по принцип, но не и конкретно в случая. На Преслава дори бозите и стават хитове. Какво остава за хитово парче, поднесено със скандал и топ видео! 

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

И ти си прав за по принцип, но не и конкретно в случая. На Преслава дори бозите и стават хитове. Какво остава за хитово парче, поднесено със скандал и топ видео! 

Хит за мен е да се помни поне година и да може да се запее от нефен на съответната певачица. Кога последно е имала такъв? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Хит за мен е да се помни поне година и да може да се запее от нефен на съответната певачица. Кога последно е имала такъв? 

"Да гори в любов". Скоро навършва 1 година.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Хит за мен е да се помни поне година и да може да се запее от нефен на съответната певачица. Кога последно е имала такъв? 

Като това за теб е хит, давай мнения след година. Недей да я отписваш 1 час след премиерата. 

Хит пи принцип би трябвало да е песен, която мпже да ти запее дори и неслушащ чалга, но ако следваме подобен критерии, то в годината ще има не повече от 1-2хита. 

Иначе Да гори може да ти я запее всеки Галенов дори и след още 2 години. Ясно ти е, че ще се върти 3 пъти повече от последните на Джена и Емануела, които дори ри и техните фенове не биха могли да запеят... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Войната ще започне във Вторник, мило.

В такъв случай да се надяваме,че и песента ще е добра,а не някоя претоплена манджа на Оцко. От Галена много ми се слуша нещо като "Точно никога" или "Пате",с народни инструменти и аражимент.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Войната ще започне във Вторник, мило.

Много неща се случват именно във Вторник...

 

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Войната никога не е приключвала, за да започва! 😜 

Аз няма да съм много активен на този фронт този път. Омръзна ми да плюя клетата Галя като и тя се старае донякъде жената. Ще водя война с хора,които твърдят,че "Болка моя" е хит на лятото,а "Да или не" с купени гледания.🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Войната никога не е приключвала, за да започва! 😜 

Надявам се тези фенове на Галена, които сме безпристрастни и казваме истината за песните на Преслава да покажат същото и за нея.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Аз няма да съм много активен на този фронт този път. Омръзна ми да плюя клетата Галя като и тя се старае донякъде жената. Ще водя война с хора,които твърдят,че "Болка моя" е хит на лятото,а "Да или не" с купени гледания.🤣

Аз дори очаквам новата на Галена да ми хареса повече от на Преслава. Поне от това, което чух.

Ставаме ли и топ фенове от днес👻

Какъв хит е Болка моя... Не, че няма потенциала, дори напротив, но малцина знаят, пе такава песен е излязла. Ако беше дует щеше да се забележи повече. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Аз няма да съм много активен на този фронт този път. Омръзна ми да плюя клетата Галя като и тя се старае донякъде жената. Ще водя война с хора,които твърдят,че "Болка моя" е хит на лятото,а "Да или не" с купени гледания.🤣

Какво лошо има “Болка моя” да е хит на лятото? Песента е брутална, много по-добра от на Криско. Янева не е искала гледания - не си е купила, а може да си позволи много повече от Криско

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Аз дори очаквам новата на Галена да ми хареса повече от на Преслава. Поне от това, което чух.

Ставаме ли и топ фенове от днес👻

Натам вървят нещата.🤭 Щом като Тита измести Андреа от моя личен топ 3,представяш ли си Галена да го стори?

Между другото вчера слушах Феноменален,Сърце и Добре ли си,цяла вечер.🤭

преди 2 минути, Гальо каза:

Какво лошо има “Болка моя” да е хит на лятото? Песента е брутална, много по-добра от на Криско. Янева не е искала гледания - не си е купила, а може да си позволи много повече от Криско

Няма нищо лошо естествено,"Болка моя" ме кефи и мен,но далеч не е хита,който се изкарва тук.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

На Деса със сигурност ВТОРНИК вече не и е ден 🤣

А песента е толкова яка, може би момента на пускане не беше правилен..

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Starboy каза:

А песента е толкова яка, може би момента на пускане не беше правилен..

Мило, на нас песента ни харесва, защото има ВТОРНИК, но когато и да беше я пуснала, резултатът щеше да бъде същият!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Какво лошо има “Болка моя” да е хит на лятото? Песента е брутална, много по-добра от на Криско. Янева не е искала гледания - не си е купила, а може да си позволи много повече от Криско

Лошо няма, но песента далеч не е такъв голям хит, въпреки потенциала си. Я мине 6-7 милиона, я не. Цура Янева не предизсиква интерес на топ име. Песента е масово неразпознаваема. Иначе и мен ме кефи много. Да я бе изпяла Преслава или Джена. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Натам вървят нещата.🤭 Щом като Тита измести Андреа от моя личен топ 3,представяш ли си Галена да го стори?

Между другото вчера слушах Феноменален,Сърце и Добре ли си,цяла вечер.🤭

Няма нищо лошо естествено,"Болка моя" ме кефи и мен,но далеч не е хита,който се изкарва тук.

Ти па намери с коя да я смениш. Не виждаш ли, че Тита няма да я бъде и с продуцент като Криско. Мигом се преориентирай към Дарбие или шефката Гери Никол! 

За Болка моя съм съгласен на 100 процента. Дори пролетните хитове на Емилия и Галена са по въртяни от Болка моя! 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi коментирай двете песни на български на Андреа. Това не се е случвало от 2015 поне! Естествено едната беше потенциален мегахит а другата е тъпня.😀 Да се надяваме,че през оставащите 4 месеца от годината да пусне и клиповете им.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...