Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Ами не знам колко голям хит беше "Как си,кажи" ,поне в моето обкръжение не се забеляза кой знае колко. Според мен по-големите хитове на мъже миналата есен и зима бяха "Мило мое" и "52 леа разходи"😀

Деса много се допитва до Галена,така че ако Галче го прилапа сигурно и Деска ще направи песен с него😀

Да,не ни интересува каква е като човек,все пак тук коментираме музика. Очаквам те в Поп сканадалите за да си кажеш мнението за нейните ми любими песни.

Е не беше хит от ранга на Да гори или Мило мое, но все пак беше стъпало на горе за Галин. А и впредвид, че песента е умерена, а не купонджийска, съвсем можем да признаем успеха на парчето за повече от задоволителен. Дори и поп кавър му направиха

 

Сигурно Саня е поставяла ултиматуми да работи само с нейните изпълнители на Моноир. Песента му с Павел и Венци Венц обаче не му се пилучи особено. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Е не беше хит от ранга на Да гори или Мило мое, но все пак беше стъпало на горе за Галин. А и впредвид, че песента е умерена, а не купонджийска, съвсем можем да признаем успеха на парчето за повече от задоволителен. Дори и поп кавър му направиха

 

Сигурно Саня е поставяла ултиматуми да работи само с нейните изпълнители на Моноир. Песента му с Павел и Венци Венц обаче не му се пилучи особено. 

Със сигурност. Само като си спомня колко глупави статии имаше допреди 2 седмици за безличната й щерка ми се гади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Vancho каза:

Сириъсли? Преди Преслава изглеждаше топ за възрастта си, а сега е като 40 и кусур годишна жена, която се опитва да се подмлади с поредната пластична операция. Неуспешно.

Вярвай ми, аз обожавах предния и нос, не обичах, а обожавах. Но сега като я видях в клипа още повече ми хареса този от стария

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gadinata каза:

Само на мен ли преди да кажат "Алфа" една част от музиката ми изглежда точно като началото на "Болка моя", първите няколко секунди от песента, или си въобразявам?

Тя прилича на толкова много други песни, че направо можеш да му изтървеш края... 🤣 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Със сигурност. Само като си спомня колко глупави статии имаше допреди 2 седмици за безличната й щерка ми се гади.

А знаеш ли, че на времето Саня откраднала съпруга на Камелия Тодорова. Истинска кучка:laughing:

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

А какво е Марио? 😀 

Актьор,певец,танцьор..всестранно развита личност.🤭 Дай да се преместим в Поп скандалите,че след малко ще ни се скарат с този офтопик.🙅‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресовите, малко по-лекичко в прогнозите ви препоръчвам. Тази песен е по-слаба и незапеваема дори от предната боза, което си е доста трудно постижимо. В коментарите рядко някой пише за песента, което е показателно. Убеден съм на 100%, че това нещо няма да направи 10 млн. до края на годината. И не знам за какви рекорди бълнувате - засега и като гледания, и като харесвания върви значително по-слабо от Тръгвай си, а май и от други песни, но сега ме мързи да проверявам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Slavi каза:

 Дори и поп кавър му направиха...

Това момче е текстопесеца на последните проекти в "Alpha music" - Боже мой, Много луд и Мамиш.

Наистина не беше особено, да не кажа почти никакъв, хит "Как си, кажи". Не можа да издържи повече от 2-3 седмици дори.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

 

Това същата Невена ли е. Знам я, разбира се. Направо да беше пропяла чалга, вместо да върти мръсни игри... И песните и във Вирджиня ги харесвах много. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, plambata каза:

Пресовите, малко по-лекичко в прогнозите ви препоръчвам. Тази песен е по-слаба и незапеваема дори от предната боза, което си е доста трудно постижимо. В коментарите рядко някой пише за песента, което е показателно. Убеден съм на 100%, че това нещо няма да направи 10 млн. до края на годината. И не знам за какви рекорди бълнувате - засега и като гледания, и като харесвания върви значително по-слабо от Тръгвай си, а май и от други песни, но сега ме мързи да проверявам.

Още помним как и след "Да гори в любов" пишеше такива и ни увещаваше, че няма и 3 милиона гледания да направи, а тя гони 20 .....

И хич не върви по-слабо от предните й песни - сега проверих, че "Изтрезняваш ли" за 24 часа е имала 25 000 харесвания, а "Пиян" за 4 часа има 14 000.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Още помним как и след "Да гори в любов" пишеше такива и ни увещаваше, че няма и 3 милиона гледания да направи, а тя гони 20 .....

И хич не върви по-слабо от предните й песни - сега проверих, че "Изтрезняваш ли" за 24 часа е имала 25 000 харесвания, а "Пиян" за 4 часа има 14 000.

Той кога се е изказвал позитивно за Преслава?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Той кога се е изказвал позитивно за Преслава?

До преди 5-6 години се излъгваше да каже нещо хубаво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Междувременно хората очевидно се кефят на песента, в предвид стабилния брой реакции в YouTube и Facebook.

Аз съм си добре, но хората...

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...