Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 52 минути, Donatella каза:

Това е скандално.

Untitled-9.jpg

yyyyyyyyyy.jpg.2f11914fc756a9b6c37fa4f3f2ba34b6.jpg

Наистина приликата е поразителна. Май хирурга е гледал снимка на Галена по време на операцията. А и Преслава от кога не сме я виждали с къса коса? Особено с такава прическа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повръща ми се от някои злобни фенове на Галена. Как се кефят и злорадстват на всяко нещо, което работи в негативен план за Преслава. 

После се сърдите като напиша, че Преса е създала много болки и комплекси в някои индивиди... Заставам зад думите си на 100 процента. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Повръща ми се от някои злобни фенове на Галена. Как се кефят и злорадстват на всяко нещо, което работи в негативен план за Преслава. 

После се сърдите като напиша, че Преса е създала много болки и комплекси в някои индивиди... Заставам зад думите си на 100 процента. 

никаква милост за тая ******!!! ще гори в ада !!

https://www.vbox7.com/play:825b5d27

768x432.jpg?_=1456963407

256x144.jpg?_=1527285091

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

никаква милост за тая ******!!! ще гори в ада !!

https://www.vbox7.com/play:825b5d27

 

256x144.jpg?_=1527285091

Как да си сменя подписната снимка от телефон?

По темата - Преслава е урод.

  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Как да си сменя подписната снимка от телефон?

По темата - Преслава е урод.

https://www.ramania-bg.com/settings/signature/

 

по темата: 

0000413844-article2.jpg

15 000 долара струва прословутият нос на фолк певицата Преслава, научи „Галерия“ от доверени източници. Операцията е правена в Турция, при един от най-добрите пластични хирурзи.

По наша информация, става въпрос за същия специалист, който „пипнал“ нослето на Емилия преди няколко години. Припомняме, че още докато беше с бившия си мъж Коко Динев, на изпълнителката й се наложи спешна ринопластика.

Според официалната версия Емилия си счупила носа при автомобилна катастрофа. Във фолк средите обаче се говореше под сурдинка, че е пострадала след опит на Коко Динев да я „превъзпита“. Гузен, бизнесменът уредил да я оперира един от най-добрите хирурзи в Турция. Емилия останала толкова доволна, че го препоръчала на всичките си колежки.

„Работи много фино, а обслужването в клиника е 5-звездно. Грижат се за теб като за принцеса, невероятно отношение“, хвалела Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

https://www.ramania-bg.com/settings/signature/

 

по темата: 

 

15 000 долара струва прословутият нос на фолк певицата Преслава, научи „Галерия“ от доверени източници. Операцията е правена в Турция, при един от най-добрите пластични хирурзи.

По наша информация, става въпрос за същия специалист, който „пипнал“ нослето на Емилия преди няколко години. Припомняме, че още докато беше с бившия си мъж Коко Динев, на изпълнителката й се наложи спешна ринопластика.

Според официалната версия Емилия си счупила носа при автомобилна катастрофа. Във фолк средите обаче се говореше под сурдинка, че е пострадала след опит на Коко Динев да я „превъзпита“. Гузен, бизнесменът уредил да я оперира един от най-добрите хирурзи в Турция. Емилия останала толкова доволна, че го препоръчала на всичките си колежки.

„Работи много фино, а обслужването в клиника е 5-звездно. Грижат се за теб като за принцеса, невероятно отношение“, хвалела Емилия.

Преслава е толкова стисната, че вместо да даде 15 000 е по вероятно да си го оперира сама в банята. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса, Преса - по съсипа се, ама това е личен избор повлиян от тя си знае какво. Музиката е за слушане, гласа го има - факт. Така че, от ситуацията тя е печелившата - всички говорят за нея - какво по хубаво от това? Новата и песен е готина, само тя може само с изпяване и тембър да грабва. Отново свежо и неангажиращо клипче с което ще и се случат нещата и без да прави "световни" проекти и да напъва ли напъва. То тук си е естествен процес - талант и нещо което тя го има от началото - харизма, която дори и след ножа не изчезва. Да е жива и здрава, жената и да си прави кефа както си иска. :D Да реже като и се реже. :D Слушайте си каквото Ви харесва и стига сте са хапали коя от коя ... На тях не им дреме и си живеят живота. :D Въпрос на време е и от двете на дневен ред да няма провокация, интерес и годините да ги заличат от историята на музиката, защото в нея остава качественото и стойностното като текст и послание, нещо което и при двете не се наблюдава в големи количества. Комерс и яко във вихъра на въртележката за бързи пари и евтина слава. Кой ще слуша и знае за "Хавани", "Пияни", "Аматьорки" и "Каравани" след 40 години? Това не е сериозно. Наздраве и "Пиян" от Галена, т.е Преслава на макс зя някой и друг ден. След това следващата. 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Сцената обичам лудо каза:

Преса, Преса - по съсипа се, ама това е личен избор повлиян от тя си знае какво. Музиката е за слушане, гласа го има - факт. Така че, от ситуацията тя е печелившата - всички говорят за нея - какво по хубаво от това? Новата и песен е готина, само тя може само с изпяване и тембър да грабва. Отново свежо и неангажиращо клипче с което ще и се случат нещата и без да прави "световни" проекти и да напъва ли напъва. То тук си е естествен процес - талант и нещо което тя го има от началото - харизма, която дори и след ножа не изчезва. Да е жива и здрава, жената и да си прави кефа както си иска. :D Да реже като и се реже. :D Слушайте си каквото Ви харесва и стига сте са хапали коя от коя ... На тях не им дреме и си живеят живота. :D Въпрос на време е и от двете на дневен ред да няма провокация, интерес и годините да ги заличат от историята на музиката, защото в нея остава качественото и стойностното като текст и послание, нещо което и при двете не се наблюдава в големи количества. Комерс и яко във вихъра на въртележката за бързи пари и евтина слава. Кой ще слуша и знае за "Хавани", "Пияни", "Аматьорки" и "Каравани" след 40 години? Това не е сериозно. Наздраве и "Пиян" от Галена, т.е Преслава на макс зя някой и друг ден. След това следващата. 

Коментар на деня. Преса поне я миналото има достатъчно стойностни неща. 

  • Confused 1
  • Angry 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Donatella каза:

Галена пък има достатични проекти на СВЕТОВНО НИВО !

Крадени и подплатени с песни-бози.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, THE IIconic каза:

@Cally-Pressyfan'

Дъртата пача*ра е прочела съобщението и не ми е отговорила. Дърта к**ва!

Screenshot_20190719-220029.jpg

Не обиждай прекрасната ми любимка!

  • Like 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен винаги ми е било интересно как може това дали песен не/стане хит, може да повлияе на настроението на някого. Смисъл, какво ми пука това точно? Има изпълнители, на които се кефя и може да каже, че съм фен, но пък чак да ме интересува в какво състояние са, било то кариерно или лично.. достатъчно са ми моите неща на глава, че да ми влияят и други личности. Музиката е за релакс, ако нещо ми хареса го слушам, ако не - не и това е. 
Иначе за Прес – тая промяна и се отрази явно и на кариерата, защото като я гледаш някак не се усеща тая индивидуалност, която пръскаше от нея, не е същото просто. Определено не ме кефи така, прецака си се сама, дали операцията струва 15к, по-малко или повече - това са най-лошите изхарчени пари някога!

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Песента на Преславеа с всяко следващо слушане ме зарибява все повече.

Поне гласа няма как да си промени, а това винаги ме е кефило най-много, и дори на фона на тая скучна и еднообразна музика, просто ме кара да си я пускам пак и пак. Не знам кво стана с гледанията ѝ обаче, забиха ли, няма ли ги изобщо.. Изненадите не спират!

  • Like 2
  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може Преси да започне да следва стъпките на Sia, която винаги пее и в клипове е с торба или голяма коса на лице..

ee0cdf1d245fe229ed6831a93f5e23e0.jpg 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...