Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Там на опашката с червеното е много зле наистина. Цялата уста заедно със зъбите изглеждат странно. Не само, че е с изпъната уста, но като че ли има голямо вътрешно разстояние между зъбите и горната устна. 

П.с. 400 000 гледания за 15 часа, без да е влязла в Трейдинг при това.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 ВИЖТЕ КОМЕНТАРИТЕ ПОД КЛИПА ВСИЧКИ ГОВОРЯТ ЗА ГАЛЕНААААААААААААААААААААА .. ВТОРНИК НЕ МИ СЕ МИСЛИ .ЩЕ МАЧКА 1000%.

ПЕСЕНТА Е ОТ СТАРИТЕ ПЕСНИ НА ОЦКО.ПРОСТО СЕГА Е СНИМАЛА КЛИП

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Квазимодо!

Дали и самата тя се харесва така? Съмнявам се.

image.png.8e75fa3139ed304558354a1bad9e65f0.png

Тук наистина прилича на Майкъл Джексън... Просто ми става жал като гледам тези кадри в клипа. Хем и ме хваща яд, защаото беше такава симпатяга. То да беше само носа, ами тя и други неща си е пипала - устата и е ужасна, зъбите са й странни. А преди това беше адски хубава, последните години беше супер откъм визия, за какво й трябваше да го прави това, не мога да проумея. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не влиза в Трендинг, след като има необходимите гледания? "Изтрезняваш ли" влезе на третия час.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Cally-Pressyfan' каза:

Защо не влиза в Трендинг, след като има необходимите гледания? "Изтрезняваш ли" влезе на третия час.

И да влезе, Вторник ще излезе. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Защо не влиза в Трендинг, след като има необходимите гледания? "Изтрезняваш ли" влезе на третия час.

YouTub не харесва новия и нос и сигурно за това. 😄😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , TSARvul каза:

От естетична гледна точка си прав. Но от наша си гледна точка - бе нека се излагаат, смях да има, бе майна! Пари давам да видя Глория в нервна криза! :1000(29):

Ами ако ти забие един шЪмар? 😂

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ми е да разбера хейта към Преслава. Факт е, че изглежда супер различно, но в никакъв случай не е грозна. Едно време беше дебела, хората пак бяха недоволни... и за носа е отнасяла подигравки. Няма как всички да я харесват. По- гадното е, че не изглежда щастлива, жизнена и енергична. Само тя си знае, защо е предприела такива стъпки. Слушайте й песните и коментирайте по- млако външният й вид. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Putin каза:

Пак е добре, можеше да заприлича на Донатела Версаче. Лицева хирургия не и беше особено нужна, тя е на 35, а не на 50.

Не искам да чувам (чета) една лоша дума за Дона!   Не знеш какво е преживяла тя,имаше проблеми с наркотици. 

 

Всичко е стрес,не е лесно да си Императорка на Модна Къща .

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Donatella каза:

Не искам да чувам (чета) една лоша дума за Дона!   Не знеш какво е преживяла тя,имаше проблеми с наркотици. 

 

Всичко е стрес,не е лесно да си Императорка на Модна Къща .

Мачкай!

По темата - Преса е смешна.

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Donatella каза:

И питаш... с над 30 профила ..

Screenshot_20190719-165305_YouTube.jpg

Screenshot_20190719-165316_YouTube.jpg

И с Галена ще направим същото, само че от 100 профила. Сам си го търсиш.

p.s. Не осъзнаваш ли, че така вредиш на Галена? Сега ще задържат 1-2 дена Преса без трендинг и като я проверят от Ютуб че всичко е изрядно, точно в понеделник ще я вкарат там и ще почне да прави още по-силни гледания. Ако Галена излезе във вторник може и да не успее да я измести.

  • Wow 1
  • Angry 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

После ние Пресовите сме били незнам си какво , а не гледате Галена какви фенове има.

След излизането на “Пиян” , другите песни на Преси започнаха да правят повече гледания и “Изтрезняваш ли” е над “Феноменален” и “Сърце” Честито!

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, presi_fen! каза:

 

След излизането на “Пиян” , другите песни на Преси започнаха да правят повече гледания и “Изтрезняваш ли” е над “Феноменален” и “Сърце” Честито!

Съвсем нормално нещо. Изтрезняваш ли до вчера правеше по-малко от Феноменален а е на едва 5 месеца, другата е на 9.

Очаквах Прес да чукне 600к заради скандала ама ще е колкото Изтрезняваш ли.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Съвсем нормално нещо. Изтрезняваш ли до вчера правеше по-малко от Феноменален а е на едва 5 месеца, другата е на 9.

Очаквах Прес да чукне 600к заради скандала ама ще е колкото Изтрезняваш ли.

Не е в Трендинг и това задържа гледанията. Например "Няма да ми мине" и "Изтрезняваш ли" влязоха почти веднага, дуетите на Емилия и Денис - предполагам също.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Порте и Яница са качили клипчета от вчерашното участие. ''Въртележката'' още е топ хит, а на ''Няма как'' се избухва мощно. В никакъв случай не е такъв провал за какъвто се има.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче гласът й е божествен. ❤️ По принцип ако на една песен не ми харесва музиката не я слушам повече, но на тази не мога да устоя заради гласа на Преслава. Колко яко казва “Дали е уникално, че те търпя”. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...