Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз съм наясно, че винаги ще има хора, които ще намират какво ли не за забавно. Предполагам е от различното чувство за хумор, но определено смятам, че е показател.

Едно е примерно Бети, която също стана много вайръл, но тя беше наистина забавна и сладка, друго е това, което е отблъскващо и противно, далеч от смешно и нещо, на което да се радваш.

То именно това е смешното: че е отблъскващ и противен, но си вярва и е истинска примадона! Не му пука какъв злетак е. Разбираш ли, самата ирония в ситуацията. Това е забавното, а не че го харесваме и искаме да се целуваме с него. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Western каза:

Бе то всичко точно ма баш Роксана лицемерката да ги говори тея неща нещо не върви. Отделно че и тя се е подигравала на свои колеги, да не знае много.

И двамата са еднакво противни и отвратителни. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

И двамата са еднакви противни и отвратителни. 

Добре, но първо да пребием Роксана? По-лицемерна е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Western каза:

Бе то всичко точно ма баш Роксана лицемерката да ги говори тея неща нещо не върви. Отделно че и тя се е подигравала на свои колеги, да не знае много.

Важното е че някой му го каза в прав текст. Не, че той ще разбере дори какво е искала да му каже. Гледам я е обвинил в завист... 

А Роксана кво толкова е говорила. Не я следя и не зная. Знам само, че гаджето и нещо за Кама беше дрънкал, а тя се хилеше тъпо😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

О,боже,за тоя даже имало тема тук. Слава богу,че не се радва на голям интерес.

Можеше да направим тема и за Василена, щеше да се радва на повече интерес от Рашия. :3fdb8960598fa63e:

Роксана е много жалка селянка и евтина парцалана на живо. А мъжа й не може да върже две думи правилно. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Мисля, че Бог достатъчно ги е наказал.

Оо, и ти смирено ще седиш отстрани и ще гледаш наказанията им. Добре! Аз ще ги бия тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Естествено,мило. Около личността ми пак ще има повече интерес отколкото около твоята.:3fdb8960598fa63e: За теб можем да направим конкурс за най-кофти обличащи се форумци,отсега знам че ще го спечелиш.🤭

 

С това включване сам си призна, че ти си бил Василена. Благодаря. :roll1:

Антонина къде се загуби? Има песен за всики повод. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

С това включване сам си призна, че ти си бил Василена. Благодаря. :roll1:

Антонина къде се загуби? Има песен за всики повод. 😁

Къде видя да признавам нещо за Василена скъпа? Само изтъкнах неоспорим факт и нищо повече. Спирам с офтопика тук,очаквам в чат мания да ми кажеш на кого съм искал да се харесам тук,че предния път така и не получих отговор.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

GALENA & ALISIA - VILA CHINKA / Галена и Алисия - Вила чинка, 2019

Припев:

В тая вила аз съм по-красива, аз съм по-красивааа!

Теб носът ти е падал 8 пъти, а моя само два.

Вила Чинка, ой ле-ле-ле, аз съм по-красивааа.

Ииии ихуууу

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

GALENA & ALISIA - VILA CHINKA / Галена и Алисия - Вила чинка, 2019

GALENA & PRESLAVA - PRISHITO LITSE / Галена и Преслава - Пришито лице, 2019

  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е най-голямата звезда, защото вече й копират звученото на името. Певиците Стамена и Самлена. Лидерка бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

@asylum

Стаменчето, ве брат. Тук в лице малко прилича на онзи огромен, зелен човек от някакъв филм за супергерои.

eojr7pmx52ga174518jl.jpg

Какво стана с него? Сефте го видях на кастинга на Фен тв и, в интерес на истината, се справи прилично.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Какво стана с него? Сефте го видях на кастинга на Фен тв и, в интерес на истината, се справи прилично.

Тази снимка я взех от личния му уеб сайт. Сам си пише някакви новини за себе си тип "Стамена се просълзи заради писма, картички и подаръци от свои фенове". Рашия стайл в БГ версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...