Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Slavi каза:

Като нищо новата на Десита да е фийт със Смядово. 

Като майка и дъщеря са на снимката. Не в лошия смисъл. Галош е секси милф. 

 

A и качеството на Галена е съмнително от известно време. Не знам защо си мислиш, че Ганевото за Галена е по качествено от Ганевото за Преслава... 

Като че ли Ганевото за Преслава е по-качествено обаче. Виж,че дори сезонните й хитове на Преса без проблем минават 10-11 милиона,а тези на Галена забиват на 8-9. Като гледам дори на дуета с балканския нафталин ще му е трудно да догони "Изтрезнавяш ли",а какво остава ако беше самостоятелна.

Иначе много точно сте категоризирали кариерата на Галена с "успехче"-та. Тя никога не е имала някакъв грандиозен успех какъвто са имали немалко от колегите й.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, retr0 каза:

За съжаление заради такива като Слави, Преслава отнася много хейт от феновете на останалите певици. Той буквално отрича всяко едно успехче на Галена и всички останали, величаейки Преслава до толкова огромна степен.

Тя има своите грандиозни успехи, но нито винаги е била на върха, нито й е гарантиран и занапред.  

 

Слави една седмица не пише, а тука обичайните си редите за Преслава пи цял ден и цяла нощ. Така, че айде не си бърши ръцете с мен... 

В кой от последните си постове отрекох Галенов успех. Бъди конкретен с цитат. Дори днес съм твърде добре настроен. Признах я за клубен терминатор. Признах доминацията и преди няколко години. Признах дори и 2019 засега е по напред с материала, но само заради това, че е била пи продуктивна и последната и песен от 2018 си е хит и 2019. Винаги е била на върха и вероятно ще бъде там до самия крах на жанра. Дори и като имаше с по големи хитове, тя печелеше наградите и допитванията. 

Не Слави ви е виновен, че Преслава печели и статуетки и сума и допитвания през годините. Не, Слави ви е виновен, че Преслава е по слвдвана в социалните мрежи. Не слави ви е виновен, че последните песни на Преслава чаткат по 500ка премиерно. Слави просто ви го напомня. Не Слави, а Преслава ви е потрошила психиките. И такива дето се опитвате да се водите неутрални уж, а по цял ден лайна и дебелашки шеги за Преслава и величаене на смядовската мърла, не ми минават номерата ви. Като не ти изнася мнението ми, го подминавай. Както аз правя с твоето. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

Като че ли Ганевото за Преслава е по-качествено обаче. Виж,че дори сезонните й хитове на Преса без проблем минават 10-11 милиона,а тези на Галена забиват на 8-9. Като гледам дори на дуета с балканския нафталин ще му е трудно да догони "Изтрезнавяш ли",а какво остава ако беше самостоятелна.

Иначе много точно сте категоризирали кариерата на Галена с "успехче"-та. Тя никога не е имала някакъв грандиозен успех какъвто са имали немалко от колегите й.

Самостоятелните на Преслава от Ганев последните години са с по добри гледания от самостоятелните на Галена. На Преслава стигат 10 милиона за по 4-5 месеца. Такива като Сърце, ДъБос, Простп шоу им трябват по 2 години. 

Но все пак Галена е по рязнообразна като звучене на проектите и един от друг (иначе и тя е със звученето на всички др кокошки в Пайнер), а и клиповете и имиджа са и по лъснати. Нормално впредвид, че Галош е комплексарка. Тези неща тя не ги прави за феновете си, а за да си почеше егото. С глас и харизма не може да изпъкне естествено и го прави като копира световни звезди, с което впечатлявя не малко подрастващи швестери, които биха стигнали и до убийство, за да я защитят.. 

Но стига толкова истини, че @retr0 ще ме обвини, че аз съм виновен и за моралния упадък на обществото. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом имаш нужда толкова често да “напомняш” за успехите на своята любимка, значи не са толкова значими. Напомняй си ги всеки ден, но има и други изпълнители с успехи. Избери си друг начин да мразиш Галена бе човек, защо си си избрал Преслава за такова средство? 😂 Така настройваш фенове едни срещу други и срещу самата Преслава. 

Няма какво да ти посочвам цитат. Очевидно е, че твоето съществуване във форума е с цел и въз основа да покажеш колко мразиш Галена и в червата.

Не си единствения който я плюе, има и много други, но си е съвсем нормално даже забавно, както и за Преслава по същия начин. Но от твоите постове струи искрена  злоба и отрицателна енергия, защо така? 

В редките случаи когато не споменаваш Галена в коментарите си не виждам нищо нередно, даже си обективен и интересен за четене, но опре ли до Галена все едно сатаната пише постовете ти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Само дето снощи на участието на Галена в клуб Плей в Бургас е имало страшно голям интерес, пък нека някои си приказват тука. 

Галена е топ име от цяло десетилетие. Нормалнобе да има интерес. 

При Преслава е същото. 

Каквито и дабги изкарваме тук във форума, двете са на върха на пирамидата и ако към някоя от тях няма интерес, значи нещо в чалгата не би било наред. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не им се кефите и на двете. Аз лично предпочитам Преслава, защото съм старомоден и гласът р най-важното, но не отричам и тупалките на Галче. До ден днешен Пей сърце е способна да ме вдигне както никоя друга от песните в последните години. Страшен проект и абсолютно заслужава да стане най-гледаното видео в канала на Пайнер.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Що не им се кефите и на двете. Аз лично предпочитам Преслава, защото съм старомоден и гласът р най-важното, но не отричам и тупалките на Галче. До ден днешен Пей сърце е способна да ме вдигне както никоя друга от песните в последните години. Страшен проект и абсолютно заслужава да стане най-гледаното видео в канала на Пайнер.

Абсолютно същото мисля. Не знам как може да гледаш Преслава на сцената как хората я викат три пъти на бис и да се чувстваш зле от това, вместо да се радваш и да се кефиш, или да знаеш, че Галена е направила хит с който тресе държавата и клубовете и да ти е неприятно от този факт. Не е нормално! Успехите и едната и на другата са хубави неща, защо да ги отричаме и да се надяваме едната да ги има, а другата не? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, retr0 каза:

Щом имаш нужда толкова често да “напомняш” за успехите на своята любимка, значи не са толкова значими. Напомняй си ги всеки ден, но има и други изпълнители с успехи. Избери си друг начин да мразиш Галена бе човек, защо си си избрал Преслава за такова средство? 😂 Така настройваш фенове едни срещу други и срещу самата Преслава. 

Няма какво да ти посочвам цитат. Очевидно е, че твоето съществуване във форума е с цел и въз основа да покажеш колко мразиш Галена и в червата.

Не си единствения който я плюе, има и много други, но си е съвсем нормално даже забавно, както и за Преслава по същия начин. Но от твоите постове струи искрена  злоба и отрицателна енергия, защо така? 

Наистина ли се изцепи, че Преса няма значими успехи? Ще се съглася, подсмихвайки се ехидно... 

Ти не си добре както много други Галенови. Като нечие мнение не ви изнася, започвате с репертоара за омразата. Недей да проектираш себе си върху мен. Ти ако живееш, за да мрязиш чалгаджийки, това си е твой проблем и филм. Някои просто разтоварваме. Аз като пишех по форумите, Галена я опъваха по екскурзии и зелени училища, организирани от училището и Сава Доброплодни и дори не е предполагала милата, че ще лъсне дибидюс по ваните. Така, че не ми обяснявай кой за какво пише по форумите. 

Пак казвам. Не аз, а Преслава ти е съсипала психиката. Но тук не са лабилни като теб, и не намразват певици заради фенове. Аман от псевдо фенове. Когато се пишело за Преслава, било забавно. Когато се пише за Галена, било злобно. Това са твоите изкривени възприятия. Като те виждам как лесно откачаш и палиш заради свиркаджийка във вана, днес смятам много да се позабавявам на твой гръб, а ти си мисли за мен и най лошото. Минава през онази ми работа. 

 

И ти напомням, че това е форум за попфолк, а не за анализи над потребители. Придържай се към темата. А между другото и едно въпросче:

Боли ли, че Галена няма вечни хитове, които да се знаят и от млади и от стари. Е, Преслава пък си има👻

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Ти не си добре както много други Галенови. Като нечие мнение не ви изнася, започвате с репертоара за омразата. Недей да проектираш себе си върху мен. Ти ако живееш, за да мрязиш чалгаджийки, това си е твой проблем и филм. Някои просто разтоварваме. Аз като пишех по форумите, Галена я опъваха по екскурзии и зелени училища, организирани от училището и Сава Доброплодни и дори не е предполагала милата, че ще лъсне дибидюс по ваните. Така, че не ми обяснявай кой за какво пише по форумите. 

Пак казвам. Не аз, а Преслава ти е съсипала психиката. Но тук не са лабилни като теб, и не намразват певици заради фенове. Аман от псевдо фенове. Когато се пишело за Преслава, било забавно. Когато се пише за Галена, било злобно. Това са твоите изкривени възприятия. Като те виждам как лесно откачаш и палиш заради свиркаджийка във вана, днес смятам много да се по забавявам на твой гръб. 

 

И ти напомням, че това е форум за попфолк, а не за анализи над потребители. Придържай се към темата. А между другото и едно въпросче:

Боли ли, че Галена няма вечни хитове, които да се знаят и от млади и от стари. Е, Преслава пък си има👻

Айдеее откачи пак тоя. Заговори ли за психики и болки не е на добре работата пак.  

За да не е спам: Заболя ме корема от зор, че Преслава има хит, а Галена не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава мачка с търсения в ютюб, гугъл, всичките я знаят и й пеят песните от малки до големи, докато Галена владее дискотеките с една и съща публика, за която прави песните й с купени гледания

Edit: не казвам че Галена е никаквица и неизвестна, просто не е на нивото на Преслава.

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Абсолютно същото мисля. Не знам как може да гледаш Преслава на сцената как хората я викат три пъти на бис и да се чувстваш зле от това, вместо да се радваш и да се кефиш, или да знаеш, че Галена е направила хит с който тресе държавата и клубовете и да ти е неприятно от този факт. Не е нормално! Успехите и едната и на другата са хубави неща, защо да ги отричаме и да се надяваме едната да ги има, а другата не? 

Държавата само от товя коя чалгарка ще я тресе се интересува. Съвсем полудя момчето... Рядко в чалгата излизат хитове като Шушана или песните на Азис и Криско, които наистина да тресат държавата. Убивате ме с тея високопарни изказвания за музика, която звучи само по купони и клубове. Това не е попфолка от преди 2006 за съжаление. 

Чалгата май единствено ти е разтресла психиката днес... Поспи малко, дай си почивка. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз това с купените гледания според много хора тук не мога да си го обясня. Защо даден изпълнител решава да купи гледания на определена своя песен, а на друга не купува и тя остава с по-малко гледания? И ако се купуваха така лесно, защо още никой не е инвестирал да направи милион за ден, много ли е скъпо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Държавата само от товя коя чалгарка ще я тресе се интересува. Съвсем полудя момчето... Рядко в чалгата излизат хитове като Шушана или песните на Азис и Криско, които наистина да тресат държавата. Убивате ме с тея високопарни изказвания за музика, която звучи само по купони и клубове. Това не е попфолка от преди 2006 за съжаление. 

Чалгата май единствено ти е разтресла психиката днес... Поспи малко, дай си почивка. 

Аз съм в психиатрията в момента, но имаме 2 часа свиждане, и тъй-като никой не е дошъл да ме види, че съвсем съм изперкал от мъка по чалгата и реших да вляза да попиша малко тук, пък то взехме, че се събрахме все луди фенове на раздумка. 😘

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, NazzkO каза:

Що не им се кефите и на двете. Аз лично предпочитам Преслава, защото съм старомоден и гласът р най-важното, но не отричам и тупалките на Галче. До ден днешен Пей сърце е способна да ме вдигне както никоя друга от песните в последните години. Страшен проект и абсолютно заслужава да стане най-гледаното видео в канала на Пайнер.

Забавното е,че ако не беше Андреа тази хесен никога нямаше да се появи. Затова и се водят толкова спорове тук,Галенови просто са яко комплексирани от това че Смядовица никога не е била едноличен лидер и не признават успехите на по-успелите изпълнители.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , foxy_vd каза:

Това е не само фундаментално събитие за мижавата чалга, но и пример как дори когато няма нужда да се пипа нещо, то жаждата за съвършенство докарва наглед нормални жени до загуба на разсъдък. Ще я гонят до дупка, за да и натрият носа. Всички ще я гонят. Официално имаме лов на вещици в най-чист вид. Преса няма полезен ход освен да се крие до колкото може. Издънката е чутовна и неочаквана. Дори за най-върлите и противници и конкуренти.

Рядко споделям мнението ти, но тук си абсолютно прав. Тепърва ще отнася хейт и подигравки. Тва ся е нищо. Сигурен съм, даже мога да се обзаложа, че с новата песен ще чупи рекорди по дислайкове, хейт коментари и първоначални гледания. Опитвам се да я разбера, но не мога. Тва да си най-успешното име в чалгата, да си обожавана от последователите си, да си щастлива най-накрая и в личен план - да си си намерила човека за теб, от който да имаш и дете ... и в същото време да направиш такава чутовна и непоправима глупост. 

Не си харесвала носа - тва не е оправдание. За кво не го направи преди 10-15г ? Пък и тук не говорим само за нос ... и скули, и уста, и нз си още кво. 

Ще й се сипва! Заслужено е!

 

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, NazzkO каза:

Що не им се кефите и на двете. Аз лично предпочитам Преслава, защото съм старомоден и гласът р най-важното, но не отричам и тупалките на Галче. До ден днешен Пей сърце е способна да ме вдигне както никоя друга от песните в последните години. Страшен проект и абсолютно заслужава да стане най-гледаното видео в канала на Пайнер.

Никой не отрича хитовете на Галоша и позициите и в попфолка. Това си е филм на няколко Галенови,които ако не се вречеш във вярност на Галена и не я признаеш за най, са готови да ти пробутат старата песен за това как видиш ли си злобен и я мрязиш. Толкова могат да видят и измислят миличките... 

 

Не видях мнението ти за новата визия на Пресли. Допада ли ти. Мислиш ли, че малко прекали с бтунинга? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мона инглиш атакува с поредния грамотен пост

Преди да редактира беше написала tankful вместо thankful

https://www.instagram.com/p/Bz2vAo3pSAA/?igshid=1lx77z9nfjfxv

 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Vancho каза:

Рядко споделям мнението ти, но тук си абсолютно прав. Тепърва ще отнася хейт и подигравки. Тва ся е нищо. Сигурен съм, даже мога да се обзаложа, че с новата песен ще чупи рекорди по дислайкове, хейт коментари и първоначални гледания. Опитвам се да я разбера, но не мога. Тва да си най-успешното име в чалгата, да си обожавана от последователите си, да си щастлива най-накрая и в личен план - да си си намерила човека за теб, от който да имаш и дете ... и в същото време да направиш такава чутовна и непоправима глупост. 

Не си харесвала носа - тва не е оправдание. За кво не го направи преди 10-15г ? Пък и тук не говорим само за нос ... и скули, и уста, и нз си още кво. 

Ще й се сипва! Заслужено е!

 

Ако си склонен да я намразиш заради една операция, замисли се дали наистина си и бил фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, TSARvul каза:

Уникалнааа! Обожавам я тая песен. :happyppl:

Не само ти! Колко купони са почва ли и завършвали с нея... Край нямат.

Няма ли за теб други мъже от моя махай се! 😂😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Stela каза:

Определени хора тук искаха клипчета на въпросните песни и прием. Сега когато ги получихте сменихте плочата... Нормално било на участие на Галена да пеят песните й... Надали всички тези хора са там специално и само заради Галена. Хората са на почивка, отишли са на дискотека да се забавляват и го получават. Вие наистина боледувате да извъртате факти. Искате доказателства, получавате ги и после мигом ги отричате по някакъв начин. Преди няколко дни се спореше точно за "Сърце", която очевидно за да се пее така си е хит и се харесва от хората. Нали не гледанията, а приемите гледате, ето ви такива. 

Адски смешно е вече, че на черното бяло казвате само и само да не признаете нещо хубаво за Галена. Обективност нулева, а имате претенции за такава. 

Ти смятай само какъв аргумент беше даден от фенчето на Преслава: "Изтрезняваш ли" не се пеела от хората, защото Преслава досега никога не била подавала микрофона към публиката, докато я пее. :roll1:Тези са водещи в класацията по IQ, но от долу нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, retr0 каза:

Аз това с купените гледания според много хора тук не мога да си го обясня. Защо даден изпълнител решава да купи гледания на определена своя песен, а на друга не купува и тя остава с по-малко гледания? И ако се купуваха така лесно, защо още никой не е инвестирал да направи милион за ден, много ли е скъпо? 

Малцина са тези, които мислят, че се купуват гледания. Но за последната песен на Преслава масово Галеновите го твърдяха. После като Добре ли си повтори същите гледания някои млъкнаха, други продължават да го твърдят. Смятам, че по скоро някои се опитват да дразнят, колкото наистинабда мислят, че се купуват гледания. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говоря за 2013-2015 когато Галя абсолютно мачкаше по гледания ама търсения никъде ги няма? Да не би целият трафик да е идвал от автоплея който не е съществувал тогава?

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...