Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Наистина, не я разбирам Преса. Ако имаше нещо, върху което да работи е да свали килограмите, за да стопи дупето. Винаги съм я бъзикал, че е дебела в минали години, ни никога, че е грозна, в лице. Тази си затри най-харизматичната част от фейса. Там не се пипа бре овци чалгаризирани. Нима на Кама носа не е по-дълъг? Но това прави фейса и разпознаваем и характерен. Запазена марка, радикално различим. Немам идея кой ги съветва тези... 

Правя муски Камелия да си отреже носа и да измести фокуса на скандала от Преслава, милата много й дойде вече. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSARvul каза:

Правя муски Камелия да си отреже носа и да измести фокуса на скандала от Преслава, милата много й дойде вече. 🤣

Всички колеги, които гледаха нахалството и парадирането на Преслава с протекциите на Шефа сега ще и "помогнат". ма как само ще и помагат идея си нямате. В България такова нещо, продължило толкова дълго не се прощава. Вече е сама, няма кой да помогне....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Вие сте обсебени от носа на Преслава. Едно и също от сутрин до вечер... :boxed:

Ти не разбираш драмата на хората. Това е не само фундаментално събитие за мижавата чалга, но и пример как дори когато няма нужда да се пипа нещо, то жаждата за съвършенство докарва наглед нормални жени до загуба на разсъдък. Не мислете, че инстаграма и е ходил някъде и после се е върнал. Тя си го блокира временно от срам, за да спре хейта. Но не стана. Ще я гонят до дупка, за да и натрият носа. Всички ще я гонят. Официално имаме лов на вещици в най-чист вид. Преса няма полезен ход освен да се крие до колкото може. Издънката е чутовна и неочаквана. Дори за най-върлите и противници и конкуренти.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не вярвам, че инстаграма й беше хакнат. Абсурд! Хаквали са моя и се възстановява в няколко стъпки, а какво остава толкова следван профил.

Най-якото е, че без срам прие “помощта” на половината БГ шоубизнес да й рекламират новия профил, за да е всичко по-достоверно. 😂

Страхотна е Пресли. ❤️

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Ти не разбираш драмата на хората. Това е не само фундаментално събитие за мижавата чалга, но и пример как дори когато няма нужда да се пипа нещо, то жаждата за съвършенство докарва наглед нормални жени до загуба на разсъдък. Не мислете, че инстаграма и е ходил някъде и после се е върнал. Тя си го блокира временно от срам, за да спре хейта. Но не стана. Ще я гонят до дупка, за да и натрият носа. Всички ще я гонят. Официално имаме лов на вещици в най-чист вид. Преса няма полезен ход освен да се крие до колкото може. Издънката е чутовна и неочаквана. Дори за най-върлите и противници и конкуренти.

Не знам дали си забелязал, но тя последните месеци 2 пъти седна под ножа. Първия път беше добре, съвсем лека промяна, но втория път далеч не е пипала само носа. 

Странното е, че снимките с новия и фейс събират повече лайкове от предишните и... 

Според мен драмата тук е малко по голяма. Хората вече са свикнали с изкуствените чалгаджийки и плеймейтки...със силиконите и операциите им. Ще видим дали това ще повлияе негативно на кариера, участия. 

Знам едно. Когато и да влезна от 2 седмици се пише само за това... Досадно е. 

  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Знам едно. Когато и да влезна от 2 седмици се пише само за това... Досадно е. 

Намери си друго място за разтуха тогава.

И аз, като влизах цял месец те гледах да броиш гледания на Акула, Тръгвай си и Добре ли си с цел да изкараш Галена с по-малък хит, но нищо не казах и те оставих да упорстваш в нищо-правенето си.

Сега повтаряш, потретваш че било досадно да обсъждаме тема номер 1 в чалгата. Ти си досаден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Не знам дали си забелязал, но тя последните месеци 2 пъти седна под ножа. Първия път беше добре, съвсем лека промяна, но втория път далеч не е пипала само носа. 

Странното е, че снимките с новия и фейс събират повече лайкове от предишните и... 

Според мен драмата тук е малко по голяма. Хората вече са свикнали с изкуствените чалгаджийки и плеймейтки...със силиконите и операциите им. Ще видим дали това ще повлияе негативно на кариера, участия. 

Знам едно. Когато и да влезна от 2 седмици се пише само за това... Досадно е. 

Нали е Преслава. Хейтът трябва да се изцеди до последната капка.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gotiniq каза:

Това наистина ли е Преслава? Питам без ирония и без майтап ... 

Ако е тя .. верно нищо общо с Преслава, която някога преди ми допадаше и й се кефих.

 

preslava-4.png

preslava-bulgaria-eurovision.jpg

Да, от участието  й в Плаза София от 11 юли. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пише ли се нещо за Преслава, което да не е възхвала според някои от феновете й е “хейт”, защо така? 

Обсъждаме, говорим, какво толкова? Аз не се чувствам хейтър, най-малкото пък на Преслава. 😂 Айде малко чувство за хумор и все пак едно на ум, че сме във форума за това, а не да броим гледания в ютуб.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, retr0 каза:

Пише ли се нещо за Преслава, което да не е възхвала според някои от феновете й е “хейт”, защо така? 

Обсъждаме, говорим, какво толкова? Аз не се чувствам хейтър, най-малкото пък на Преслава. 😂 Айде малко чувство за хумор и все пак едно на ум, че сме във форума за това, а не да броим гледания в ютуб.

Забравяш, че тук има хиперсетивни на тема Преслава, обичат я повече от майките си. Други пък просто имат фикс идея вечно да са на контра на отсрещния лагер.

Досадно било да обсъждаме най-актуалната тема в жанра, при положение, че всеки ден излиза я нова снимка, я инфо, че операцията е била безплатна и т.н. Аман от полуидиоти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TSARvul каза:

Забравяш, че тук има хиперсетивни на тема Преслава, обичат я повече от майките си. Други пък просто имат фикс идея вечно да са на контра на отсрещния лагер.

Досадно било да обсъждаме най-актуалната тема в жанра, при положение, че всеки ден излиза я нова снимка, я инфо, че операцията е била безплатна и т.н. Аман от полуидиоти.

Питах откъде е това "инфо", отговор така и не получих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, retr0 каза:

И аз не вярвам, че инстаграма й беше хакнат. Абсурд! Хаквали са моя и се възстановява в няколко стъпки, а какво остава толкова следван профил.

Най-якото е, че без срам прие “помощта” на половината БГ шоубизнес да й рекламират новия профил, за да е всичко по-достоверно. 😂

Страхотна е Пресли. ❤️

Нейният профил освен хакнат, бе деактивиран и това допълнително утежни процедурата. Доколкото си спомням, профила на Моника Валериева също пострада по този начин, но тя така и не успя да си го върне.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

 

 

@TSARvul

Какво мислиш за новия трак на Марчела? Уникален

1 път съм го чул. Става, игрив е, лятно настроение. По принцип съм негативно настроен към песньовките й от последните години, така че това, за да го кажа, значи е по-добро от средното й ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

коментар под снимката, когато си върна профила:

eто това трябва да се полеее подобаващо.Доброто винаги побеждава.Винаги си била толкова добра и отзивчива с другите.Благодаря на Бога,че те има и че премина стоически и през това.Ти си истински герой.Браво от мен и продължавай,живей живота си така,както го разбираш напук на душманите.Продължавай да раздаваш любов и позитивизъм и да излъчваш добро.Това е мисията ти.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, опомнете се! Преслава спечели цяла България с гласа и хитовете си! Даже и главата си да смени, гласът ѝ е вечен, а и погледнете от другата страна-операцията може да е била заради проблем с носа. В момента пее още по-добре и от преди! Нито участията са ѝ малко (най-много с поп-фолка), нито ще залезе! Тя е ВЕЧНА!

ПП: Вижте Галин какво сподели за операцията на Преслава и как за първи път си признава, че има някакви обработки по него!

10:20

 

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...